ربودن کلیو اسمیت: چگونه یک پینگ انفرادی به دکل تلفن همراه کلید پیدا کردن کودک بود | جنایت – استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جزئیات تازه‌ای در مورد اینکه ترنس دارل کلی، ربوده‌کننده کلیو اسمیت، تا چه حد نزدیک بود تا از شبکه خارج شود، ظاهر شده است.

یک پینگ به یک برج تلفن، که تنها در سال 2018 ساخته شد، کارآگاهان را 18 روز پس از ربوده شدن این کودک چهار ساله از چادر خانوادگی در اردوگاه Quobba Blowholes در سواحل میانه غربی استرالیا، در اکتبر 2021 به سمت او کشاند.

کلی 37 ساله در آوریل به 13 سال و شش ماه زندان محکوم شد.

اما والدین کلئو اثرات طولانی مدت این مصیبت را بر خانواده آنها فاش کرده اند.

او هنوز هم شب های غمگینش را دارد، شب های کابوسش… [it is] الی اسمیت مادر کلیو در مصاحبه ای که یکشنبه شب پخش شد به کانال نه گفت.

او کلماتی برای توضیح اینکه از چه چیزی غمگین است را ندارد، او فقط می داند که این احساس اوست، بنابراین آنها فقط شب های غمگینی هستند. شب های کابوس او بدترین شب هاست.»

اسمیت گفت که انگیزه‌های کلی برای دزدی کلیو «نفرت‌انگیز» بود – یک گزارش روان‌شناس گفته بود که کلی از تحقق فانتزی ایده‌آل‌اش برای داشتن دختر بچه‌ای که بتواند لباس بپوشد، بازی کند و با او باشد، احساس سرخوشی می‌کرد.

هجده ماه بعد، اسمیت می‌گوید که کلیو همچنان هر هفته از کابوس‌های شبانه رنج می‌برد و الی و پدر ناتنی جیک گلیدون نسبت به کلی احساس خشم می‌کنند که هرگز از بین نمی‌رود.

اما اگر آن پینگ انفرادی به برج تلفن همراه در ساعت 3.05 صبح در 16 اکتبر 2021 نبود، شاید Cleo هرگز برنمی گشت.

وزیر پلیس WA، پل پاپالیا، گفت که “تعجب آور” است که چقدر آن یک برج در حل این پرونده بسیار مهم است.

پاپالیا گفت: «این برج سایتی بود که هزاران تلفن، صدها هزار مجموعه داده را ضبط کرد و در آن یک بیت از اطلاعات را به دست آورد که منجر به بررسی کلی به عنوان مظنون شد.

در حالی که مظنونان دیگری نیز وجود داشتند، پاپالیا گفت که نام کلی به سرعت در صدر فهرست قرار گرفت و چند ساعت پس از شناسایی او به عنوان مظنون اصلی، کارآگاهان به سرعت وارد عمل شدند.

در ساعت 24:24 روز 3 نوامبر 2021، پلیس کلی را در حالی که ماشینش را در نزدیکی محل اسیر بودن کلیو می‌راند، جلو زد.

آنها او را به دام انداختند و قبل از اینکه کلیو را از یک مجتمع مسکونی غیرقابل توصیف در کارناروون – 75 کیلومتری جنوب کمپینگ Blowholes – نجات دهند، دستگیر کردند.

پاپالیا گفت که این دستگیری قرار بود روز بعد انجام شود. اما به دلیل ماهیت نامنظم او مطرح شد [Kelly’s] رفتار – اخلاق. او به طور نامنظم رانندگی می کرد.»

پلیس نمی دانست چه زمانی کلیو را دستگیر کردند، یا اینکه او مرده یا زنده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

هفته گذشته، کلی علیه حکم 13 سال و شش ماه زندانی که جولی واگر قاضی دادگاه منطقه ای ایالتی حدود یک ماه قبل، در 5 آوریل صادر کرده بود، تجدید نظر کرد.

حقایق آزاردهنده آزمایش 18 روزه کلیو در طول محکومیت آوریل در کنار جزئیات دوران محرومیت کلی و اعتیاد به متامفتامین فاش شد.

کلی با مواد مخدر به کمپینگ رفت تا کیف های دستی را بدزدد، اما پس از پیدا کردن کودکی که خوابیده بود، به جای او، دادگاه شنید.

او تلفن خود را خاموش کرد و با یک مسیر خاکی به خانه خود در Carnarvon بازگشت. فقط 3 کیلومتر با خانه خانواده کلیو فاصله داشت. مهمتر از همه، وقتی به خانه می رفت، دوباره تلفن را روشن کرد.

الی می‌گوید شنیدن این موضوع که در دادگاه شنیده بود که کلیو را خشن کرده‌اند، با نوار چسب به صندلی بسته‌اند و در حالی که نمی‌توانست با دخترش باشد فریاد می‌زد کمک می‌کرد، دردناک و عصبانی شد.

اسمیت می گوید: «بدیهی است که ما هنوز هم غمگین، آسیب دیده، ترسیده، عصبانی، وحشت زده هستیم، اما ما سعی می کنیم اجازه ندهیم که بر زندگی ما حکومت کند.

بنابراین، صحبت کردن در مورد او و آنچه اتفاق افتاد سخت است زیرا نمی‌خواهیم این تنها هدف ما از احساسات ما باشد.»

از زمان این مصیبت، خانواده بخشی از 2 میلیون دلاری را که گزارش شده در ازای مصاحبه با کانال نه دریافت کرده اند، در یک سفر جاده ای چهار ماهه در استرالیا خرج کرده اند.

اسمیت ها از زادگاه خود کارناروون، جایی که کلی نیز در آنجا بزرگ شده است، نقل مکان کرده اند و می گویند که تمرکز آنها اکنون روی خانواده است – نه آنچه اتفاق افتاده است.

اسمیت اکنون در مورد کلیو می گوید: «او مدرسه اش را دوست دارد، او عاشق باله است، تازه شروع کرده است و می خواهد اسب سواری کند. “او پنج سال دارد و روح کوچکی پر جنب و جوش است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …