از دست دادن آرسنال در لیگ لزوماً فروپاشی شخصیت نیست | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مندر لحظه فروپاشی کامل اپرا، درد فصلی از شکوه و عظمت شکسته و خفه‌شده که به نقطه پایانی داستانی خود می‌رسد، استادیوم امارات با دیدن روبرتو دزربی در حال انجام لغزش زانو مورد توجه قرار گرفت.

یکی کمی خش دار اما با حرکت کافی برای خرید کمی در چمن سبز آهکی اوایل تابستان، مشت پمپاژ، سر به بالا آرام آرام. برایتون در این بازی به تازگی 3-0 پیش رفته بود و یک فوتبال دوست داشتنی، بادی و سبک از پاس و دویدن بازی می کرد. و دزربی تمام بعدازظهر را در اطراف منطقه فنی خود راهپیمایی کرده بود و پارس می کرد، سینه پف کرده، مانند سنجاب آلفا که کنترل تکه بلوط را در دست می گیرد. تیم او در اینجا لذت بخش بود و در مسیر رسیدن به یک پیروزی حیاتی نیز آموزنده بود.

این احتمالاً در بعد از ظهری که آرسنال عنوان قهرمانی را از دست داد، از بین می‌رود، البته فقط به این دلیل که از دست دادن چیزی سرگرم‌کننده‌تر، کمی وحشیانه‌تر، کمی سینمایی‌تر از بردن آن توسط شخص دیگری است. آیا این روش صحیحی برای خواندن این مطلب است؟

پاسخ صحیح البته خیر است. یا حداقل، اگر بتوانیم فراتر از لذت ناب فوتبالی schadenfreude حرکت کنیم. از دست دادن لیگ نباید یک فروپاشی یا یک شکست شخصیتی باشد، اگرچه بدون شک این یک نوع تلنگر روانی سطح ابتدایی است که توسط برخی از کارشناسان حرفه ای سابق سنگین وزن ما در مورد مکان مورد نظر قرار می گیرد.

خفگی، کار در بطری، سقوط: همه اینها در ورزش وجود دارد. اما تصمیم‌گیری درباره اینکه این همان اتفاقی است که در اینجا رخ داده است، ناتوانی در دیدن فشار رسیدن به این نقطه، گام‌های برداشته‌شده و زیبایی، گاهی اوقات، شکست است. شاید داشتن یک تیم بهتر، یک مدیر بزرگ تمام دوران و منابع مورد حمایت دولت‌ها واقعاً به شما «شخصیت» می‌دهد. مطمئناً شما را به یک تیم فوتبال هیجان انگیز تبدیل می کند. آرسنال اولین حریفی نیست که در تلاش برای برابری با نسل منچستر سیتی ذوب شده است.

در پایان بعد از ظهر یک ریاضیات داخلی ویرز برای بازی های یکشنبه در بالای لیگ برتر وجود داشت.

همان تیم اورتون که هفته گذشته 5-1 برایتون را شکست داده بود، 3-0 در منچسترسیتی شکست خورده بود. دو ساعت بعد همان تیم برایتون که 5-1 مقابل اورتون شکست خورد، آرسنال را 3-0 شکست داد.

در اینجا یک ثابت وجود دارد. آن ثابت این است که شهر به سادگی از میان هر کسی که در چشم است عبور می کند. همانطور که اوضاع پیش می رود، آنها باید یکشنبه آینده چلسی را شکست دهند تا لیگ را ببرند. اگر آرسنال روز قبل در ناتینگهام فارست شکست بخورد، ممکن است زودتر اتفاق بیفتد.

آیا این یک فروپاشی است؟ آرسنال شکست خورده است/می‌بازد/می‌بازد لیگ را می‌بازد زیرا در 17 روز آوریل 9 امتیاز در چهار بازی از دست داد، زمانی که به گلزنی ادامه داد اما نتوانست آنها را از بازی دور نگه دارد. آنها از هم پاشیدند/خفه شدند/ فاقد شخصیت بودند زیرا ترکیب به اندازه کافی عمیق نبود که اجازه از دست دادن یک مدافع کلیدی را بدهد، زیرا بهترین بازیکنان هجومی آنها پشتیبان چرخشی ندارند و در چند هفته آخر یک فصل بی پایان خسته شده اند.

میکل آرتتا ناراحتی خود را در هنگام شکست آرسنال نشان می دهد
آرسنال تیم بسیار خوبی است اما بازیکنان میکل آرتتا در یک فصل بی پایان خسته شده اند. عکس: Kirsty Wigglesworth/AP

مهمتر از همه آنها یک تیم معمولی، فانی و بسیار خوب هستند. برخلاف ماشین برنده نسلی که مسیر خود را به سمت چیزی کاملاً جدید طی می کند. در حال حاضر تقریباً کمال استاندارد است. سیتی یازدهمین برد متوالی خود در لیگ را به پایان رسانده است، همه این کارها را در مقطعی از فصل انجام می دهد که تیم قهرمان متوسط ​​شما شروع به گره خوردن و احساس سوزش می کند.

آرسنال با حریفان عالی دیدار کرد تا این نقطه را در اینجا فشار دهد. برایتون همچنان در تلاش برای کسب مقام چهارم است و باید در هر پنج بازی باقیمانده خود پیروز شود و پس از باخت 5-1 به اورتون، این کار را انجام دهد. اگر آنها اینگونه بازی کنند ممکن است اتفاق بیفتد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

آنها فقط یک تیم دوست داشتنی برای تماشا هستند، در همه جای توپ شجاع هستند، همیشه سعی می کنند شما را در هر مرحله بکشند، هرگز کاملاً در دفاع حتی زمانی که در حال دفاع هستند. به علاوه آنها قطعا تیم وحشتناکی برای بازی در چنین زمانی هستند. درست همان‌طور که ترس به وجود می‌آید، اینجا تیمی است که به نظر می‌رسد هیچ‌کس از چیزی نمی‌ترسد، جایی که همه با توپ فوق‌العاده هستند، جایی که حتی سرمربی به نظر می‌رسد که در حال گذراندن زمان زندگی‌اش است. در نقطه‌ای از نیمه اول او را می‌توان دید که با فوروارد 19 ساله‌اش، جولیو انسیسو، فوروارد عالی 19 ساله‌اش شوخی می‌کرد و از دویدن‌هایی که او می‌خواست حتی در حین بازی انجام دهد، تقلید می‌کرد، سپس به دروازه‌بانش داد زد. توپ را به سمت خود بزند و به او اجازه داد تا آن را امتحان کند، انگار که این یک جلسه گرم کردن با شکوه آسمان آبی بود.

آرسنال هنوز آرسنال اینجا بود، فقط کمی فوق العاده تیزتر. آنها موقعیت هایی داشتند، اما از آنها استفاده نکردند. کائورو میتوما به طور پیوسته شروع به عذاب دادن بن وایت در سمت چپ کرد، پی دی اف ذهنی کاغذ استادش را در دریبل زدن، درنگ کرد و روی بخش «جلوهای شیاردار» ماندگار شد و به سادگی با یک شیب و لرزش و یک موج از کنارش گذشت.

این میتوما بود که به زدن گل اول در سمت چپ برایتون کمک کرد، توپ در نهایت توسط انسیسو به داخل فرستاده شد. دومی از یک تلاش آزاد برای بازی کردن از عقب بود که توسط دنیز اونداو به پایان رسید که ضربه نهایی او به طرز عجیبی آرام بود و توپ را با یک قوس آرام از بالای آرون رمزدیل بلند کرد.

سومین بازی خیلی زود دنبال شد، وقتی عضلات آرسنال سفت شد، بازی، روز، یک فصل تمام نشدنی بالاخره از بین رفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …