جیمی اندرسون پس از تحمل فشار خفیف کشاله ران، مصدومیت انگلیس را ترسانده است | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک ماه قبل از شروع بازی Ashes و کمی بیش از دو هفته قبل از اینکه انگلیس در اولین تست تابستانی خود با ایرلند روبرو شود، جیمی اندرسون به لیست نگران کننده ای از شک و تردیدهای آسیب دیدگی پیوسته است، پس از اینکه اسکن تایید کرد که او دچار فشار خفیف شده است. کشاله ران راست در جریان تساوی قهرمانی شهرستان لنکاوی با سامرست.

مصدومیت به قدری قابل توجه بود که این بازیکن 40 ساله را برای سه روز پایانی بازی از زمین دور نگه داشت، پس از آن که او 14 اور در اولین بازی انجام داد. او شنبه شب یک اسکن انجام داد و این خبر نشان دهنده یک نتیجه ضعیف برای یک هفته است که در آن جوفرا آرچر به دلیل ادامه مشکلات با آرنج راستش از IPL فراخوانده شد و اولی استون به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ تا 6 هفته از بازی خارج شد. .

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ارزیابی های اولیه حاکی از آن است که اندرسون احتمالاً در زمان خاکستر بهبود می یابد. بانک مرکزی اروپا در بیانیه‌ای گفت که “آمادگی او نزدیک‌تر به بازی آزمایشی مقابل ایرلند” که در لردز در اول ژوئن آغاز می‌شود، ارزیابی می‌شود، اما گلن چاپل، مربی لنکاوی، گفت: “فکر نمی‌کنم این چیزی باشد. خیلی جدی… به نظرم یک کشاله ران دستکاری شده بود.»

ترکیب تیم برای آزمون ایرلند این هفته اعلام خواهد شد و انتظار می‌رود اندرسون در آن حضور داشته باشد و آمادگی جسمانی او بررسی شود.

اگر او در نهایت در آن مسابقه به خطر نیفتد، رکورددار ویکت‌بر تست انگلیس بعید است تا شروع اولین آزمون خاکستر در ادگباستون در 16 ژوئن بازی کند، با توجه به اینکه توجه لنکاوی اکنون به T20 Blast معطوف شده است – آنها اولین بازی خود را انجام می‌دهند. در آن رقابت مقابل دربی شایر در روز جمعه – با بازی بعدی آنها در درجه اول فقط پنج روز قبل از رویارویی انگلیس و استرالیا در بیرمنگام شروع می شود.

حتی تیم دوم لنکاوی اکنون فقط کریکت T20 را تا اواسط ژوئن بازی می کند و آخرین تجربه اندرسون در آن فرمت در سال 2014 بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …