لواندوفسکی بارسا را ​​به قهرمانی در لیگ اخراج کرد اما خشم هواداران اسپانیول را برانگیخت | ورزش

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جشن قهرمانی بارسلونا در لیگ تقریباً با مشکلات جدی به پایان رسید، زیرا هواداران اسپانیول با نقض امنیت، به زمین حمله کردند و به دنبال آنها دویدند و قهرمان تازه تاجگذاری شده را در تونل تعقیب کردند. خوشبختانه برخی از بازیکنان و کادرفنی که به صورت دایره‌ای در زمین می‌رقصیدند و رقبای شهر خود را با نتیجه 4-2 شکست دادند، متوجه شدند که آنها به موقع می‌آمدند و توانستند از تعقیب‌کنندگان خود پیشی بگیرند و مجبور شدند جشن را از ایمنی رختکن ادامه دهند. . با فرار آنها، درگیری هایی بین حامیان خانه و کارکنان امنیتی و همچنین اعتراضات به سمت جعبه مدیران رخ داد.

فاتح لالیگا برای اولین بار در چهار سال گذشته، مهمانی بارسلونا به سختی یک دقیقه تمام شده بود، اما سرمربی ژاوی هرناندز از قبل از شروع ازدحام به بازیکنانش گفته بود که راه خود را باز کنند. او گفت، این یک مسئله “احترام” بود. او می دانست که این به چه معناست: برای خودش، بلند کردن اولین جام مهم و برای همه. روبروی او در کاوشگر دیگر یک دوست و همکلاسی از دوره مربیگری اش بود که احساسات بسیار متفاوتی را تجربه می کرد. اگر موفقیت و شکست، پیروزی و ناامیدی در هر بازی با هم وجود داشته باشد، به سختی می‌توانست آن را به وضوح بیان کند که در کورنلا بود.

یک گل بسیار دیرهنگام اسپانیول باعث شد بارسلونا قهرمانی را در سال 2007 از دست بدهد و زمانی که آنها در سال 2020 شکست خوردند، این کار را در زمین بارسلونا انجام دادند، اما هیچ دربی به این شکل که برای هر دو تیم و در هر دو انتهای جدول حیاتی باشد، وجود نداشته است. از هفته چهاردهم، در ماه اکتبر، نتایج اخیر به این معنی بود که بارسلونا با یک پیروزی در اینجا قهرمان خواهد شد، که به اندازه کافی قابل توجه بود، اما همچنین اسپانیول را با 4 امتیاز از امنیت در چهار هفته مانده به پایان دور خواهد داشت.

برای ما خیلی چیزها در خطر است، بیشتر از آنها. لوئیس گارسیا، سرمربی اسپانیول تاکید کرده بود که حتی قهرمان نشدن در لیگ هم با این مقایسه می‌شود: این اعتبار شما، شغل شما، رنج مردم شماست. در عوض، چیزی که نشان داد فاصله بین تیم ها بود: 19 مکان و 51 امتیاز در شروع، 54 امتیاز در پایان. این فقط یک شکست نبود بلکه یک نابودی بود.

دو گل از روبرت لواندوفسکی و هر کدام یک گل برای الخاندرو بالده و ژول کونده، بارسلونا را از نظر دور کرد و در نیم ساعت باقی مانده و چهار بازی دیگر بارسلونا به قهرمانی رسید. اگرچه اسپانیول دو بازی را عقب کشید، اما از جاوی پوادو در دقیقه 73 و خوسلو در دقیقه 92، آنها هرگز نتوانستند در این مسابقه بازی کنند و بسیاری از هواداران آنها دیگر آنجا نبودند تا آن ضربه ها را ببینند.

بارسلونا قهرمانی در اسپانیول را جشن گرفت
بارسلونا قهرمانی در اسپانیول را جشن گرفت. عکس: جوزپ لاگو/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

اولین فرصت برای خوسلو تنها پس از 11 ثانیه به دست آمد و آن دقایق ابتدایی دیوانه کننده بود، اجساد در همه جا پرواز می کردند، اما شورش دوام نیاورد. دربی تنها 10 دقیقه بود که روبرت لواندوفسکی به سمت تیرک نزدیک شد و توپ را با زانوی خود به زانو زد و در هر اینچ شماره 9 را به ثمر رساند. عبور کنید تا 10 دقیقه بعد تمام شود. با غلبه بر اسپانیول از رافینیا، لواندوفسکی در بیست و یکمین فصل اولین فصل خود پیش از نیمه‌دیم، به گل رسید.

این عنوان قهرمانی لواندوفسکی بوده است، البته قبل از کریسمس که گل های او اغلب تعیین کننده بودند. این عنوان نیز برای مارک آندره تراشتگن بوده است، و درست به نظر می رسید که او باید درست قبل از نیمه بازی ظاهر شود: دست ها گشاد، سینه بیرون، او از دست مارتین بریتویت نجات داد و از پوادو و ژوزلو، تنها، توقف های مشابهی انجام داد. حریفی که در این فصل در نیوکمپ گل زده است.

با این حال، تا آن زمان، کونده چهارم بارسلونا را اضافه کرده بود. اگرچه پوادو هوشمندانه وارد زمین شد، اما به جای غرش با تشویق استقبال شد و ضربه دیرهنگام خوسلو باعث تسلیت نشد.

دومین باری که بارسلونا در اینجا دریافت کرد تنها سیزدهمین باری بود که آنها در تمام فصل اجازه ورود دادند، اولین برد لیگ در دوران پس از مسی در خانه رقبای شهر خود به دست آمد، هواداران برای جشن گرفتن مناسب در خیابان رامبلا حرکت کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …