نداشتن تلفن همراه به پسر آمریکایی اجازه داد اتوبوس فراری را از تصادف نجات دهد | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس گزارش جدید CBS، یک پسر میشیگانی که اخیراً پس از از دست دادن هوشیاری راننده اتوبوس مدرسه را متوقف کرده بود، وارد عمل شد زیرا او تنها مسافری بود که توسط یک دستگاه الکترونیکی حواسش پرت نشد.

روز یکشنبه، دو هفته پس از اینکه دیلون ریوز، دانش‌آموز کلاس هفتم، کنترل اتوبوس مدرسه را پس از بیهوش شدن راننده آن دوباره به دست گرفت، این شبکه گزارش داد که امتناع والدین پسر از دادن تلفن همراه به او نتیجه زیادی داده است.

پدر دیلون، استیو، به سی‌بی‌اس گفت: «وقتی تلفن ندارید، دیگر چه کار می‌کنید؟ شما به مردم نگاه خواهید کرد، چیزهایی را متوجه خواهید شد. از پنجره بیرون را نگاه می کنی این یک درس بسیار قدرتمند است، شاید یک نوع درسی برای تغییر جهان.»

در گزارش سی‌بی‌اس، چندین مسافر اتوبوس با دیلیون – که معادل سال هشتم در بریتانیا هستند – فاش کردند که وقتی راننده‌شان در ۲۶ سالگی از مدرسه به خانه می‌رفتند، در دستگاه‌های الکترونیکی خود غوطه‌ور شدند. آوریل.

یکی از دانش‌آموزان با اشاره به برند محبوب هدفون‌های بی‌سیم می‌گوید: «من ایرپادهایم را وارد کردم. شاگرد دوم اضافه کرد: “من داشتم با تلفنم نگاه می کردم.”

و یک دانش آموز دیگر گفت: “من با تلفنم مشغول بازی کوچک بودم.”

در ویدئویی که قبل از پخش شدن توسط دوربین امنیتی اتوبوس ضبط شده است، دیلون را می‌توان دید که با عجله به سمت فرمان می‌رود و متوجه می‌شود که راننده در یک فوریت پزشکی از هوش رفته است. دیلون روی ترمزها پا گذاشت، اتوبوس را از ترافیک دور کرد و در نهایت اتوبوس را متوقف کرد، زیرا دیگر دانش‌آموزان با وحشت از روی صندلی‌هایشان فریاد می‌زدند.

“یکی با 911 تماس بگیرد! اکنون!” دیلون وقتی اتوبوس را به ایستگاه می آورد فریاد زد.

راننده در نهایت برای یک قسمت پزشکی نامشخص تحت درمان قرار گرفت زیرا دانش آموزان به اتوبوس دیگری منتقل شدند و به خانه آورده شدند.

دیلون که با CBS صحبت می کرد، گفت: «من فقط می دانستم در آن لحظه چه کار کنم. اتوبوس در حال منحرف شدن از جاده بود.»

پس از خبر مداخله او در اتوبوس فراری، دیلون به عنوان یک قهرمان به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفت برخط و توسط ناظر منطقه مدرسه اش.

رابرت دی لیورنویس، سرپرست، در فیس‌بوک گفت: «عملکرد دانش‌آموزی که به توقف اتوبوس کمک کرد، امروز تفاوت را ایجاد کرد و من نمی‌توانم به تلاش‌های او افتخار کنم.

والدین دیلون گفتند که اقدامات قهرمانانه پسرشان دلیل کافی است تا حتی بیشتر از او تلفنی نگیرند.

هنگامی که CBS از او خواست درباره تصمیم والدینش برای خودداری از دادن تلفن به او حتی بیشتر توضیح دهد، دیلون شانه بالا انداخت و گفت: «هر چه باشد. پدر و مادر من مدرسه قدیمی هستند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …