سخنرانی مجازی سناتور جناح راست آمریکا در کنفرانس محافظه‌کاران بریتانیا | جمهوری خواهان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جی دی ونس این هفته عملاً در یک کنفرانس محافظه‌کاران در بریتانیا ظاهر می‌شود، زیرا سناتور جمهوری‌خواه سال اول اوهایو می‌خواهد پیام راست‌گرای خود را به مخاطبان بین‌المللی برساند.

ونس در کنفرانس محافظه‌کاری ملی که معمولاً به NatCon خلاصه می‌شود، سخنرانی خواهد کرد که از دوشنبه در لندن آغاز می‌شود. دیگر سخنرانان برجسته عبارتند از سوئلا براورمن، محافظه‌کاران ارشد، مایکل گوو، جیکوب ریس موگ و دیوید فراست.

سخنرانی ونس شش ماه پس از پیروزی وی در انتخابات سنا در اوهایو و شکست تیم رایان، نامزد دموکرات انجام شد. در طول مبارزات انتخاباتی خود در سنا، ونس، یک سرمایه‌گذار خطرپذیر، انتقادات گذشته خود از دونالد ترامپ را به کلی کنار گذاشت.

ونس – که قبلا ترامپ را “هیتلر آمریکا”، “یک کلاهبرداری کامل” و “یک فاجعه اخلاقی” توصیف کرده بود، از ایدئولوژی سیاسی رئیس جمهور سابق استقبال کرد و خواستار پایان دادن به دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک شد و سیاست های هویتی را به عنوان یک دموکرات محکوم کرد. حیله

وارونه شدن کامل او در نهایت به او اجازه داد تا حمایت ترامپ را به دست آورد که به او کمک کرد از یک انتخابات مقدماتی پرجمعیت و جنجالی جمهوری خواهان پیروز شود.

ونس در سال 2016 به شهرت رسید، زمانی که کتاب خاطراتش Hillbilly Elegy به فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز رسید. این کتاب جزئیات تربیت او در یک خانواده فقیر ناکارآمد در کمربند زنگ‌زده اوهایو و سفر او به تحصیل در دانشکده حقوق ییل را شرح می‌دهد. این فیلم در سال 2020 با شروع گلن کلوز و امی آدامز اقتباس شد.

وفاداری ونس به ترامپ از زمان پیوستن وی به سنا در ژانویه ثابت شده است. این هفته پس از آنکه هیئت منصفه نیویورک رئیس جمهور سابق را متهم به آزار جنسی تشخیص داد، ونس به دلیل دفاع سرسختانه از ترامپ مورد انتقاد قرار گرفت.

ولف بلیتزر، مجری برنامه که روز چهارشنبه در CNN ظاهر شد، گوینده ونس را برای پاسخ به حکم در دادخواست ای جین کارول تحت فشار قرار داد. هیئت منصفه نیویورک روز سه شنبه به این نتیجه رسیدند که ترامپ 27 سال پیش از آن کارول را مورد آزار جنسی قرار داده است و به رئیس جمهور سابق دستور داده است تا 5 میلیون دلار غرامت به خاطر ادعاهای بدنسازی و افترا به او بپردازد.

ونس گفت: «من فکر می‌کنم این مورد نشان‌دهنده این است که در این کشور چه اشتباهی رخ داده است. به بیان ساده، دموکرات‌ها نمی‌خواهند درباره رفاه و صلح، درباره شکست‌های دولت بایدن بحثی داشته باشند. آنها می خواهند سعی کنند این مرد را از طریق مراحل قانونی نابود کنند.”

بلیتزر در پاسخ گفت که اعضای حزب خود ترامپ نسبت به این پرونده ابراز نگرانی کرده اند. سناتور جمهوری خواه میت رامنی از یوتا پیشنهادی این حکم نشان داد که ترامپ “فقط برای رئیس جمهور شدن ایالات متحده مناسب نیست”.

ونس مجدداً تلاش کرد مکالمه را تغییر مسیر دهد و استدلال کرد که رأی دهندگان آمریکایی باید بیشتر بر روی مسائلی مانند مهاجرت و اقتصاد تمرکز کنند تا رفتار آزار جنسی ترامپ.

پس شما ادعاهایی را که ای جین کارول علیه ترامپ مطرح کرد را باور نمی کنید؟ بلیتزر پرسید.

ونس پاسخ داد: “خب، من فکر می کنم اساساً این دعوا مربوط به چیزی است که 25 سال پیش رخ داده است.” “این یک موقعیت “او گفت، او گفت” است، و من به دوستم و پسری که می شناسم و می شناسم اعتماد دارم.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

کارول به هیئت منصفه نیویورک شهادت داد که ترامپ در سال 1996 در یک اتاق رختکن در فروشگاه لوکس برگدورف گودمن به او تجاوز جنسی کرده است. او گفت این حمله که بلافاصله پس از وقوع آن برای دو دوستش بازگو کرد، او را از نظر عاطفی زخمی کرده است. یک روانشناس شهادت داد که کارول جنبه هایی از اختلال استرس پس از سانحه را نشان می دهد.

ترامپ در طول محاکمه از شهادت دادن خودداری کرد و بارها حتی آشنایی با کارول را انکار کرد و این پرونده را یک «کلاهبرداری ساختگی» و «شکار جادوگر» رد کرد. هیئت منصفه به این نتیجه رسید که ترامپ مسئول سوء استفاده جنسی و افترا است، اگرچه رئیس جمهور سابق مسئول تجاوز جنسی شناخته نشد.

دفاع تمام عیار ونس از ترامپ پس از رای هیئت منصفه، خشم بسیاری از منتقدان رئیس جمهور سابق را برانگیخت.

مهدی حسن مجری MSNBC گفت: «بنابراین قبل از حضور ترامپ در CNN، ما می‌توانیم جی دی ونس را تماشا کنیم – مردی که تئوری‌های توطئه و برتری‌طلبان سفیدپوست «جایگزین بزرگ» را مطرح کرده است – به صورت زنده بیایید و یک چت دوستانه و قبل از بازی انجام دهید. در توییتر گفت. عادی سازی افراط گرایی و توطئه گرایی ادامه دارد.

در طول انتخابات 2022، ونس در واقع به دلیل متهم کردن دموکرات ها به تلاش برای “تغییر رای دهندگان” و هشدار در مورد “تهاجم” مهاجران محکوم شد.

ونس در آوریل گذشته به رای دهندگان گفت: “شما در مورد تغییر در ساختار دموکراتیک این کشور صحبت می کنید که به این معنی است که ما هرگز پیروز نمی شویم، به این معنی که جمهوری خواهان دیگر هرگز در انتخابات ملی در این کشور پیروز نخواهند شد.”

نظرات ونس توسط کارشناسان به عنوان تأیید آشکار تئوری توطئه «جایگزینی» نژادپرستانه تفسیر شد. NatCon فرصتی برای ونس فراهم می کند تا این باورها را فراتر از ایالات متحده گسترش دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …