آلبانیز از تبلیغات قمار در طول رویدادهای ورزشی بیزاری می کند زیرا فشار برای ممنوعیت ایجاد می شود | قمار

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از آنکه پیتر داتون، رهبر مخالفان، پیتر داتون پیشنهاد ممنوعیت داد، اعلام کرد که رگبار تبلیغات شرط‌بندی در طول مسابقات ورزشی را آزاردهنده می‌بیند زیرا «زمان پا به وقت خانواده است».

نخست وزیر استرالیا در مصاحبه ای با آبان نیوز استرالیا گفت که مستقیماً در مورد هیچ گونه برنامه ای برای ممنوعیت این تبلیغات اظهار نظر نخواهد کرد و گفت که بازنگری در حال انجام است.

اما آلبانیز در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به نگرانی فزاینده جامعه در مورد فراگیر شدن پیام‌های شرط‌بندی، اکنون همه راه‌های نظارتی منجر به ممنوعیت تبلیغات قمار در طول مسابقات ورزشی شده است، گفت: “من نمی‌خواهم از بازبینی در حال انجام جلوگیری کنم.”

او گفت: «اما در سطح شخصی، من آنها را آزاردهنده می دانم.

داتون هفته گذشته از سخنرانی پاسخ بودجه خود برای ممنوعیت تبلیغات شرط بندی ورزشی در طول پخش و به مدت یک ساعت در هر طرف یک بازی ورزشی استفاده کرد.

داتون با پیوستن به درخواست‌های سبزها و استقلالی‌ها برای اقدام، پنجشنبه گذشته به پارلمان گفت که “بمباران” تبلیغات بازی‌ها “شادی” را از ورزش تلویزیونی خارج کرد. رهبر لیبرال ها گفت: «بدتر از آن، فرهنگ کشور ما را به طرز بدی تغییر می دهند و قمار را در سنین پایین عادی می کنند.

آلبانیز گفت که حمایت داتون از این ممنوعیت تعجب آور بود، زیرا ائتلاف “به مدت 9 سال هیچ کاری در مورد هیچ یک از این موضوعات انجام نداد.”

او گفت که دولت در زمینه سیاست فعال بوده است. “ما یک سال است که در دولت بوده‌ایم و یک بازبینی دریافت کرده‌ایم… که پس از تغییر دستورالعمل‌های تبلیغاتی و تقویت آن‌ها در مورد هرگونه تبلیغات برای قمار، آن را شروع کردیم.”

نخست وزیر خاطرنشان کرد که دولت پیام‌های اجباری به حداقل رساندن آسیب را در تبلیغات دنبال کرده است، استفاده از کارت‌های اعتباری را برای شرط‌بندی آنلاین ممنوع کرده و فعالیت‌های قمارگونه در بازی‌های ویدیویی را محدود کرده است.

اعتیاد تزلزل ناپذیر استرالیا به قمار، در اعداد و نمودار – ویدئو

هرگونه ممنوعیت تبلیغاتی که در نهایت توسط مجلس تصویب شود با واکنش شدید بخش بازی مواجه خواهد شد. سازمان اوج تلویزیون تجاری قبلاً اعتراضاتی را ابراز کرده است، با برآوردهای صنعت نشان می دهد که صدا و سیما ممکن است صدها میلیون از درآمد تبلیغاتی خود را از دست بدهد.

درخواست‌ها برای ممنوعیت تبلیغات شرط‌بندی در طول پخش برنامه‌های ورزشی از سوی سازمان اوج تلویزیون تجاری مورد انتقاد قرار گرفته است. Free TV گفته است که این بخش قبلاً اقداماتی را انجام داده است.

سیگنال آلبانیز در مورد ممنوعیت تبلیغات در پسابرجام در حالی منتشر شد که جیم چالمرز، خزانه دار روز یکشنبه نیز گزینه پذیرش پیشنهاد مخالفان برای افزایش ساعات کار جویندگان کار را قبل از از دست دادن پرداخت های خود باز نگه داشت.

داتون در سخنرانی خود در پاسخ به بودجه خود در روز پنجشنبه از افزایش پیشنهادی 40 دلاری دولت در هر دو هفته به نرخ جویندگان کار خودداری کرد و در عوض از دریافت کنندگان رفاه خواست تا بتوانند قبل از کاهش پرداخت ها درآمد بیشتری کسب کنند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اما آلبانیز سیاست منفی داتون در مورد مهاجرت را سرزنش کرد.

پنج‌شنبه گذشته، رهبر اپوزیسیون حزب کارگر را به خاطر اینکه پیش‌بینی می‌شود که مهاجرت خالص «به میزان 1.5 میلیون نفر طی پنج سال» افزایش یابد، انتقاد کرد.

داتون به پارلمان گفت: «رویکرد بزرگ دولت آلبانی در استرالیا، بحران هزینه زندگی و تورم را بدتر خواهد کرد.

آلبانیز گفت که سیاستمداران موظفند مسئولانه عمل کنند و بحث ها را واقعی نگه دارند.

پس از درگیری مجدد گروه های نئونازی و ضد فاشیست در ملبورن در روز شنبه، و جو بایدن در آخر هفته هشدار داد که برتری سفیدپوستان در حال حاضر “خطرناک ترین تهدید تروریستی” برای ایالات متحده است، آلبانیز گفت استرالیایی ها مردمی بردبار و محترم هستند.

اما نخست وزیر خاطرنشان کرد که آژانس امنیت داخلی استرالیا هشدارهای عمومی درباره افزایش افراط گرایی صادر کرده است. او گفت: “من فکر می کنم بحث باید واقعی باشد.”

این برای مردم مشروع است که مسائل را مطرح کنند، اما توصیف نادرست افزایش موقت مهاجرت در نتیجه پایان همه گیری و باز شدن مرزها – به نظر من مهم است که رهبران سیاسی به حقایق پایبند باشند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …