فلتنر پارچ راکی ​​پس از طی مسیر 93 مایل در ساعت به سمت سر، جمجمه شکسته شد | راکی کلرادو

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

راکی‌های کلرادو می‌گویند که پارچ رایان فلتنر روز شنبه پس از اصابت خط به سرش در برابر فیلادلفیا فیلیز دچار شکستگی جمجمه شد.

نیک کاستلانوس یک لغزنده 1-0 را با سرعت 92.7 مایل در ساعت در دومین دور بازی به زمین برگشت. توپ به پشت سر فلتنر برخورد کرد. وقتی توپ به سمت بازیکن پایه اول سی جی کرون منحرف شد، دست راست بلافاصله روی زمین افتاد. کاستلانوس با یک تک در امان بود.

به نظر نمی رسید که فلتنر هوشیاری خود را از دست بدهد. او روی شکم دراز کشیده بود و در حالی که دو نفر از اعضای تیم آموزشی کلرادو به سمت تپه می‌دویدند، چشم‌هایش را خیس می‌کرد. در حالی که جمعیت ساکت شده بود، فلتنر در نهایت نشست، سپس با الیاس دیاز گیرا که در کنار او ایستاده بود، روی پاهای خود ایستاد.

فلتنر 26 ساله با کمک دو نفر از کارکنان در حالی که هواداران در کورس فیلد کف زدند، از زمین خارج شد.

کاستلانوس که بعد از بازی در باشگاه متزلزل به نظر می رسید، گفت که با بازیکنان راکی ​​در تماس است تا وضعیت فلتنر را بررسی کند.

کاستلانوس وقتی از واکنش اولیه‌اش پرسیده شد، گفت: «بخشی از من بود که می‌خواست به تپه برود، اما حدس می‌زنم بازیکن بیسبال بازی را به دست می‌گیرد و شما اول به سمت آن می‌روید». به محض اینکه اولین بار آن را لمس کردم، برگشتم و واقعاً امیدوار بودم که اتفاقی که افتاده رخ ندهد.

برایس هارپر بازیکن شلوغ فیلیز خاطرنشان کرد که کاستلانوس تماس کاملی با زمین نداشت.

“این وحشتناک است. من فقط ممنونم که نیک واقعاً بهترین توپ بیسبال را که می‌توانست انجام نداد.» هارپر گفت. همه ما برای او بهترین ها را آرزو می کنیم.

کاستلانوس افزود: پشیمانی، نگرانی، نگرانی زیاد. نمی دونم از وقتی بچه دار شدم تبدیل به سافت شدم. من چنین چیزهایی را دوست ندارم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …