پیمانکار HS2 گودال بزرگ در باکینگهامشر را تایید کرد | HS2

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت سازنده خط ریلی پرسرعت HS2 تأیید کرده است که در حال بررسی پیدایش یک فروچاله در نزدیکی رودخانه باکینگهام‌شر است که در مکاتباتی که توسط آبان نیوز مشاهده شده «بسیار بزرگ» شناخته شده است.

این گودال نزدیک دریاچه Shardeloes در نزدیکی Amersham است و یک ایمیل توسط یکی از مقامات پیمانکار HS2 Ltd Align در عصر شنبه برای ساکنان محلی ارسال شده است: “بسیار بزرگ است – حدود شش متر قطر و پنج متر عمق دارد. اینها اندازه گیری های تقریبی هستند.»

گودال در میدان بازاردز، جنوب غربی دریاچه است. نزدیک حق تقدم عمومی است و حصارکشی شده است.

این ایمیل می‌افزاید: «به مالکان زمین اطلاع داده شده و دام‌ها به مکان امن منتقل شده‌اند.»

منابع HS2 Ltd گفتند که این منطقه بالای بخشی از تونل زنی تکمیل شده است، بنابراین عملیات تونل سازی همچنان ادامه دارد. آنها گفتند به آژانس محیط زیست اطلاع داده شده است و HS2 با مالک زمین درگیر است.

فروچاله آخرین مشکلی است که به کار ساخت و ساز HS2 برخورد کرده است. سه حادثه جداگانه مربوط به “استخرهای حباب” بین فوریه و آوریل و سایر مشکلات در Ruislip وجود داشت.

بخش بیرمنگام به کرو از پیست به تعویق افتاده است و هزینه های پروژه در حال افزایش است.

پل جنینگز از انجمن شطرنج رودخانه، که بر کار HS2 و کمپین‌های آب پاک نظارت می‌کند، گفت که پس از ظاهر شدن گودال با آژانس محیط‌زیست تماس گرفته و از آن‌ها خواسته است تا کارهای بیشتر را تا زمان بررسی آن متوقف کند. او گفت که با تیمز آب نیز تماس گرفته و از آنها خواسته است تا تامین آب HS2 در منطقه را تا انجام تحقیقات متوقف کنند.

جنینگز گفت: «ما در 10 سال گذشته پیش‌بینی می‌کردیم که چنین اتفاقی بیفتد. ما یک پیام ثابت به HS2 داده‌ایم: «از گچ تونل نزنید، ناپایدار است».

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پس از انتشار تصاویری از فروچاله در شبکه های اجتماعی، کمپین های ضد HS2 منتشر شدند پیام رسانی HS2 در توییتر می‌گوید «زمان است که حفاری را متوقف کنیم».

یکی از سخنگویان HS2 گفت: “ما از یک منطقه کوچک حرکت زمینی در یک میدان بالای تونل های Chiltern آگاه هستیم. تحقیقات در حال انجام است، اما این احتمالاً به شرایط زمینی از قبل موجود در بالای تونل ها مرتبط است. سایت بسته شده است و هیچ خطری برای مردم وجود ندارد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …