چوبا آکپوم از میدلزبورو نتوانست کاونتری را تنبیه کند در حالی که بازی اول به پایان می رسد | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مایکل کریک، سرمربی میدلزبورو، توانست با نمایش آتش بازی که در بیرون هتل تیمش در نیمه های شنبه شب برگزار شد، بخندد، اما جرقه های گرانبهایی در یک اسکوی مرطوب در بازی اول نیمه نهایی پلی آف وجود داشت.

برخی از هواداران کاونتری ظاهراً به تصاویر رسانه های اجتماعی از ورود حریفان خود به پایگاه خود در آستانه بازی با تلاش برای ایجاد مزاحمت برای بازدیدکنندگان پاسخ دادند.

کریک که به نظر می‌رسد تیمش در بازی‌های خانگی در روز چهارشنبه دست بالا را دارد، گفت: «این واقعاً من را خیلی اذیت نکرد. از خواب بیدار شدم، کمی با خودم قهقهه زدم و دوباره به خواب رفتم.

“من آنها را تماشا نکردم. ظاهراً آتش بازی بود اما من آنها را ندیدم، فقط آنها را شنیدم. به ساعت نگاه کردم دیدم ساعت یک است و دوباره چشمانم را بستم. فکر نمی‌کنم بازیکنان خیلی از این موضوع اذیت شوند.»

شاید این احساس که برای دو تیم در خطر بود که فصل را به طرز بدی شروع کردند، به بازی با موقعیت های کم کمک کرد.

حتی حضور دو گلزن برتر چمپیونشیپ، ویکتور گیوکرس و چوبا آکپوم، نمی‌تواند به هیچ یک از این تیم‌های نوپا دست یابد. در حالی که میدلزبورو ممکن است با نزدیک شدن به بازی تعیین کننده در ریورساید، خوشبین تر شود، آکپوم باید به 28 گل خود در لیگ اضافه می کرد تا در جدول امتیازات و همچنین در آمار مالکیت توپ برتری پیدا کند.

در مقابل، کاونتری در 90 دقیقه ابتدایی نتوانست حتی یک تلاش را روی هدف ایجاد کند، گیوکرس از سرویس محروم بود. اگر سر الکس فرگوسن منتظر تماس دو نفر از فارغ التحصیلان خود در منچستریونایتد باشد، ممکن است مارک رابینز بیشتر از کریک به کمک نیاز داشته باشد.

آیزایا جونز از میدلزبرو ضربه خود را توسط بن ویلسون مهار کرد
آیزایا جونز از میدلزبرو ضربه خود را توسط بن ویلسون مهار کرد. عکس: جیمز ویلیامسون/AMA/گتی ایماژ

سرمربی کاونتری، که تیمش فصل را شروع کرد و مجبور شد شش بازی از هفت بازی اول خود را دور از زمینی انجام دهد که توسط راگبی بازی های مشترک المنافع غیرقابل بازی شده بود، میدلزبرو را به محبوبیت ثابتی تبدیل می کند. برندگان در تاریخ 27 می در ومبلی با ساندرلند یا لوتون برای حق بازی در لیگ برتر فصل آینده روبرو خواهند شد.

رابینز گفت: “من به بازیکنان گفتم، “ما در آن هستیم و هنوز فرصت داریم”، و به هر حال باید برای رسیدن به فینال ومبلی تلاش کنید. آنها در حال حاضر مورد علاقه هستند و به درستی هم هستند. من فکر می کنم آنها به هر حال یکی از مدعیان قهرمانی هستند. ما می دانیم که سخت است اما ما در آنجا فریاد می زنیم. این یک چیز بزرگ برای ما است که به درستی ریکاوری کنیم، و ما تلاش خواهیم کرد تا این کار را انجام دهیم و دوباره چهارشنبه برویم.

پس از زندگی عشایری آنها در سالهای اخیر، از نورثهمپتون تا بیرمنگام و حتی برتون، کاونتری مطمئناً در شروع بازی احساس می کرد که در خانه است. صبح آبی آسمانی برای آبی های آسمانی بود، CBS Arena فروخته شد، همه به جز 2000 طرفدار مهمان در حال پیچیدن و فریاد زدن بودند. اما به محض اینکه بازی شروع شد، چراغ های قرمز به زودی چشمک زد و میدلزبرو بر توپ مسلط شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

تیم کریک از زمان ورود او در ماه اکتبر در صدر جدول فرم چمپیونشیپ بوده است، حتی اگر از زمان کسب جایگاه پلی آف در چهار بازی پیروز نشده باشد. کاونتری با تساوی 1-1 دوشنبه گذشته در ریورساید تنها یک بازی از 18 بازی خود را از انتهای جدول به رده پنجمی باخت.

روشی که میدلزبورو در آن توپ را نگه می داشت و از عقب به بیرون بازی می کرد، در خور پیش داوری های بی طرف از تیم کریک بود. آنها می توانستند در دقیقه 13 پیش بیفتند. رایلی مک‌گری، تماماً شلوغ و ماهرانه، در آکپوم بازی کرد، اما شوت ناب او از پشت بن ویلسون منحرف شد و به تیر افقی رسید.

آیزایا جونز، که در راهروی سمت راست بین کالوم دویل، مدافع میانی کاونتری و جیک بیدول، دفاع وینگر، فضایی پیدا کرد، با نفوذ به آن شکاف، دو بار در نیمه اول به برتری میهمان نزدیک شد.

کاونتری برای ایجاد موقعیت های واضح تلاش کرد اما در تساوی باقی ماند. گوستاوو هامر با استعداد در وسط دریبل انفرادی انجام داد و جمعیت را بالا برد و با از دست دادن توپ باعث پرس شدید شد. مدافعان کریک با آرامش راه خود را برای رهایی از مشکلات بازی کردند.

آکپوم 70 ثانیه بعد از نیمه دوم یک موقعیت عالی را از دست داد و با فاصله کمی از روی سانتر مک گری از جناح چپ مک گری ضربه سر زد. اما در حالی که میزبان با پایان نیمه دوم از سهم بیشتری از مالکیت توپ برخوردار بود، میدلزبرو از یک نتیجه بدون گل در بازی بعدی خانگی راضی بود. آنها از زمان ورود کریک در هر بازی خانگی گل زده اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …