پسر 13 ساله میشیگانی، خواهرش را با ضربه زدن به آدم ربای احتمالی با تیرکمان نجات می دهد | میشیگان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته مقامات، یک پسر 13 ساله در میشیگان با شلیک گلوله به مهاجم، خواهر کوچکترش را از دست یک آدم ربای احتمالی نجات داد.

پلیس اقدامات این پسر را “فوق العاده” خواند و گفت که او پس از دفاع از خواهرش با سلاحی که بسیاری از دوستانش با قهرمان کتاب مقدس دیوید – در نبرد فانی او با جالوت – و لینک، قهرمان بازی ویدئویی کلاسیک The Legend of، با سلاحی دفاع کرد، سزاوار ستایش است. زلدا: اوکارینای زمان.

به گفته پلیس ایالت میشیگان، خواهر هشت ساله این پسر روز چهارشنبه در حیاط پشتی خود در منطقه روستایی شهر آلپنا در حال شکار قارچ بود که یک پسر 17 ساله از جنگل بیرون آمد.

“مظنون از میان جنگل به ملک آمده بود و از پشت سر او آمده بود، او را مانند آنچه در فیلم ها می بینید گرفت – دست روی دهانش، بازو دور کمر – و سعی داشت او را به داخل جنگل بکشد.” جان گریمشاو، ستوان پلیس ایالتی به خبرگزاری محلی WGTU گفت.

به گفته پلیس، برادر بزرگتر این دختر از پنجره اتاق خواب خود اقدام به آدم ربایی را مشاهده کرد و با شلیک گلوله به سر و سینه ضارب شلیک کرد.

گریمشاو گفت: “او واقعاً همان کسی است که من معتقدم جان خواهرش را نجات داده یا از اتفاق بدی جدی برای او رخ داده است.” گریمشاو می‌گوید: «برای یک نوجوان 13 ساله که این را ببیند و به سرعت وارد عمل شود، فوق‌العاده است و باید به خاطر آن ستایش شود».

پلیس گفت که آنها پسر 17 ساله ای را که به عنوان مظنون شناسایی کرده بودند، پس از اینکه او را در یک پمپ بنزین مجاور مخفی کرده بودند، دستگیر کردند.

“چی [the brother] همچنین به ما کمک کرد تا تشخیص دهیم مظنون کیست زیرا بدیهی است که او در اثر ضربه با تیرکمان آسیب دیده است.

نیوزویک گزارش داد که عموی این خواهر و برادر در مورد این پرونده در فیس بوک پست کرده است.

در این پست آمده بود: «هی همه اوایل امروز خواهرزاده من تقریباً از حیاط خودش در آلپنا در انتهای جنوبی شهر ربوده شد، یک جوان 17 ساله با موهاوک سیاه خواهرزاده ام را گرفت و سعی کرد او را ربوده است. او فریاد می زند و از پنجره اش می بیند و با تیرکمان به آن مرد شلیک می کند و مرد را رها می کند پلیس ها متوجه می شوند که این پسر اکنون در بازداشت است.

بچه‌های ما خیلی باارزش هستند که وقتی بچه‌های شما بیرون از خانه بازی می‌کنند، اجازه نمی‌دهیم کسی آنها را بگیرد، ما واقعاً باید به کاری که آنها انجام می‌دهند و اطرافیانشان توجه کنیم. و من برای او دعا می‌فرستم، آنها باید برای او بسیار ترسناک باشند.»

اقدامات این پسر در فضای مجازی با ستایش روبرو شد و یکی از کاربران روی آن نوشت توییتر، “برادر بزرگ برای برد.”

شخص دیگری نوشت: “چه بچه شجاعی.”

“آن بچه سزاوار مدال است”، شخص دیگری گفت.

به گفته WGTU، مظنون به مقامات اعتراف کرد که قصد داشت دختر را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دهد. او به اتهام تلاش برای آدم ربایی، اغوای کودک، تلاش برای حمله به بدن برای صدمه زدن به بدن و ضرب و جرح و ضرب و جرح به زندان شهرستان آلپنا محکوم شد.

به گزارش MLive، وثیقه 150,000 دلار تعیین شد و او قرار است در 17 مه برای رسیدگی به علت احتمالی در دادگاه حاضر شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …