گریزلیز پس از انتشار دومین ویدیوی اسلحه، جا مورانت را تعلیق کرد | ممفیس گریزلیز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گروه ممفیس گریزلیز، جا مورانت، ستاره را به دلیل اینکه دو ماه پس از درگیر شدن در یک حادثه مشابه، در یک ویدیوی لایو اینستاگرام در حال پخش اسلحه بود، تعلیق کردند.

مایک باس، سخنگوی NBA روز یکشنبه گفت: “ما از پست رسانه های اجتماعی مربوط به جا مورانت آگاه هستیم و در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر هستیم.”

گریزلیز اعلام کرد که این تعلیق در انتظار بررسی لیگ است.

این آخر هفته فیلم مورانت در ماشینی با یکی از دوستانش در رسانه های اجتماعی دست به دست شد. در یک نقطه، این جوان 23 ساله برای مدت کوتاهی دیده می شود که اسلحه ای در دست دارد. مشخص نیست که آیا سلاح گرم واقعی است یا اینکه متعلق به مورانت است.

مورانت هنوز درباره این ویدیو اظهار نظری نکرده است.

این ویدیو می تواند عواقب بیشتری برای مورانت، یکی از با استعدادترین بازیکنان جوان NBA داشته باشد. در ماه مارس، لیگ مورانت را به مدت هشت بازی محروم کرد، زیرا از او در حال فلش زدن اسلحه در یک باشگاه استریپ کلرادو فیلم گرفته شد.

آدام سیلور، کمیسر NBA در ماه مارس پس از محرومیت مورانت گفت: “رفتار جا غیرمسئولانه، بی پروا و به طور بالقوه بسیار خطرناک بود.” همچنین با توجه به طرفداران و نفوذ زیاد او، به ویژه در میان طرفداران جوانی که به او نگاه می کنند، عواقب جدی دارد.

مورانت پس از تعلیق خود عذرخواهی کرد و تحت مشاوره قرار گرفت. او همچنین حساب های کاربری خود در شبکه های اجتماعی را غیرفعال کرد.

مورانت پس از گذراندن دوران محرومیت خود گفت: «برای این موضوع کاملا متاسفم. بنابراین، می دانید، همانطور که گفتم، اکنون وظیفه من این است که مسئولیت پذیرتر، باهوش تر باشم و دیگر باعث ایجاد هیچ کدام از این موارد نشوید. او همچنین به ESPN گفت که باید «مسئولیت‌تر، باهوش‌تر و دور از تصمیم‌های بد باشد».

پلیس مورانت را به هیچ جرمی در مورد حادثه مارس متهم نکرد و NBA به این نتیجه رسید که اسلحه متعلق به بازیکن نیست. او در مدت محرومیت خود حدود 669000 دلار حقوق از دست داد.

رفتار مورانت حتی قبل از تعلیق در ماه مارس نیز نگران کننده بود. پس از یک بازی در ژانویه، اعضای ایندیانا پیسرز گزارش دادند که چیزی که می‌توانست یک تصویر لیزری از یک تفنگ باشد، پس از یک بازی به سمت آنها نشانه رفته است. افراد نزدیک به مورانت در جریان بازی با بازیکنان پیسرز درگیر شده بودند.

مورانت پس از حادثه ای در خانه اش در تابستان گذشته مورد شکایت قرار گرفت. یک جوان 17 ساله ادعا می کند که در جریان بازی بسکتبال مورد حمله مورانت و یکی از دوستانش قرار گرفته است. این نوجوان ادعا می کند که مورانت بعد از آن با اسلحه از خانه اش بیرون آمد. دادستان منطقه در مورد حادثه ادعایی تحقیق کرد و به پرونده جنایی ادامه نداد.

گریزلیز فصل عادی 2022-23 را در رده دوم کنفرانس غرب به پایان رساند. با این حال آنها در دور اول پلی آف به لس آنجلس لیکرز باختند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …