جورج فورد به فروش کمک می کند تا دفاع لستر در لیگ برتر را پایان دهد تا به فینال برسد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آنها بدشان نمی آید که به شما بگویند راگبی شمال در سیل اهمیت دارد، اما هیچ مدرک قانع کننده تر از این وجود ندارد. برای فروش کوسه‌ها یک رویارویی رعد و برق را رقم زدند، نوع برخوردی که تایتان‌ها به آن افتخار می‌کردند، تا جای خود را در اولین فینال لیگ برتر خود از سال 2006 به دست آوردند. این نمایش خون و رعد بود، به همان اندازه از لستر، اما در نهایت کوسه‌ها. جورج فورد را در این فصل در صفوف خود داشتند و ببرها نداشتند.

فورد تقریباً بی عیب و نقص بود و فردی را ارائه داد که نشان می داد انگلیس توجه خواهد داشت. Manu Tuilagi خیلی عقب نمانده بود در حالی که تام کوری با مدی وحشتناک شروع کرد و به نوعی بعد از همسترینگ بد برادر بن یک وسیله دیگر پیدا کرد که مطمئناً او را از فینال حذف می کند. اینکه دو تلاش آنها توسط دو پسر محلی در تام روباک و آرون رید به ثمر رسید، مدیر راگبی آنها، الکس ساندرسون را نیز خوشحال خواهد کرد.

لستر نیز به نوبه خود، به همان اندازه بدنی متعهد بود و می تواند به دفاع از عنوان قهرمانی خود در فصلی که با از دست دادن استیو بورثویک و کوین سینفیلد بسیار مختل شده بود، افتخار کند. از دست دادن هاندره پولارد به دلیل مصدومیت نیز به آنها کمکی نکرد و نفرین خارج از خانه در پلی آف لیگ برتر ادامه دارد.

سرعت از خاموشی وحشیانه بود و به ندرت تسلیم می شد. لستر از بهترین تبادلات ابتدایی لذت برد – سیل بارها در سمت اشتباه داور وین بارنز قرار گرفت و در 12 دقیقه ابتدایی پنج پنالتی ارسال کرد. جیمی گوپرث دو نفر از آنها را لگد زد تا ببرها را به جلو سوق دهد، اما سیل، به اعتبار آنها، کشتی را درست کرد و راه خود را به مسابقه باز کرد.

تولیاگی سخت و مستقیم و با صدایی که بورثویک را خشنود می کند دوید. فورد با داشتن توپ جلویی شروع به کشیدن رشته کرد. او تقریباً افتتاحیه در سمت چپ را ارزشمند ارزیابی کرد، اما سیل در قلمرو لستر ماند و در حالی که آکر وان در مروه خطوط خود را پر می کرد، روباک در سمت راست پس از پاس هوشمند راب دو پریز اشتباهی نکرد. فورد به فروش لبه تبدیل شده است.

خلق و خوی هرگز دور از شعله ور شدن نبود – تام کاری که هانرو لیبنبرگ را با انداختن او روی چمن از سر راهش پاک کرد، منجر به غوغای کوتاهی شد – قبل از اینکه سیل برادرش بن را به دلیل جراحتی وحشتناک از دست داد. او به‌تازگی یک چرخش حیاتی با لستر ایجاد کرده بود، اما وقتی سه ببر او را بیرون آوردند، از شدت درد روی زمین افتاد. او با درد آشکار روی برانکارد رفت و پس از آن با عصا دیده شد.

آرون رید سعی می‌کند برای فروش به آنها کمک کند تا به فینال لیگ برتر در تویکنهام برسند
آرون رید سعی می‌کند برای فروش به آنها کمک کند تا به فینال لیگ برتر در تویکنهام برسند. عکس: Jan Kruger/Getty Images for Sale Sharks

فروش بدون کاپیتان آنها ادامه یافت و نفوذ Tuilagi در روند رسیدگی ها رو به افزایش بود. تامی رفل در نزدیکی خط خود یک چرخش کلیدی انجام داد و سعی کرد دومین تلاش خود را از Sale رد کند، اما دن کول به دلیل تکل بالایی که روی ون در مروه در ترکیب بازی انجام داد، یک کارت زرد دریافت کرد. در حالی که دو پریز روی خط تماس سمت راست تهدید می کرد، بن یانگز تلاش کرد تا او را از بازی دور نگه دارد.

لستر با تقویت آن گارد عقب، نیمه دوم را درخشان‌تر آغاز کرد و در حالی که جاسپر ویزی پس از یک حرکت خط‌آوت هوشمندانه از زمین خارج شد، هری پاتر یک دوره فشار مداوم را پس از یک پاس طولانی لذت‌بخش از دن کلی به پایان رساند. گوپرث برای برتری سه امتیازی به گل تبدیل شد اما یک پنالتی فورد به زودی امتیازات را مساوی کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

فورد بعد از آن رشد کرد و لستر را با ضربات مارپیچ خود با مشکلات جدی مواجه کرد. همچنین این او بود که پس از شکست کوسه ها در دفاع لستر، پاس گویا را – البته یک رتبه – به دومین تلاش رید برای فروش زد. فورد تبدیل را از دست داد، اما رافی کویرک، هافبک جایگزین، پس از آن به نظر می‌رسید که سل را برتری دهد که می‌توانست تا حدی واژگون شود، تنها برای اینکه آخرین پاس از رید به جلو تعیین شود.

یک پنالتی خوب فورد از بالای محدوده خود باعث شد تا Sale در 10 دقیقه باقی مانده به امتیاز 8 امتیازی دست پیدا کند و هر امیدی برای بازگشت دراماتیک لستر از بین رفت، وقتی که چارلی اتکینسون، هاف فلای جایگزین، خطوط خود را هنگام زدن پنالتی دیرهنگام به زمین زد. گوشه.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …