لرد فراست پیشنهاد عضویت در حزب محافظه کار را تایید کرد | محافظه کاران

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دیوید فراست، مذاکره‌کننده ارشد بوریس جانسون برای برگزیت، تلاش وی برای عضویت در پارلمان را تایید کرد و نام او در فهرست نامزدهای محافظه‌کار برای انتخابات عمومی بعدی قرار گرفت.

لرد فراست قبلاً پیشنهاد کرده بود که حاضر است به امید به دست آوردن یک کرسی عوام، همتای خود را کنار بگذارد، اما به شرطی که بتواند حوزه انتخابیه ای امن را تضمین کند.

او روز یکشنبه تایید کرد که مقامات حزب محافظه کار پیشنهاد او را برای پیوستن به لیست نامزدهای حزب پذیرفته اند، اما گفت که او هنوز به یک کرسی خاص مرتبط نیست.

او در بیانیه ای گفت: «از مقامات حزب به خاطر پذیرش درخواست من به عنوان نامزد بالقوه محافظه کار برای مجلس عوام، مرکز زندگی سیاسی ملی ما، سپاسگزارم.

من هنوز برای هیچ کرسی درخواستی نداده ام و در حال بررسی مراحل بعدی خود هستم. در همین حال من مشتاقانه منتظر مبارزات انتخاباتی برای حزب و اصول محافظه کار در ماه های آینده هستم.

فراست قبل از استعفا از سمت وزیر در دسامبر 2021، متحد جانسون بود و ناامیدی خود را در مورد افزایش مالیات و سیاست “طرح B” دولت برای مقابله با کووید برای بازگرداندن برخی اقدامات اجباری در زمستان 2021 به وضوح بیان کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

بر اساس گزارش تلگراف، فراست برای یک کرسی امن محافظه‌کاران رقابت می‌کند و احتمالاً می‌تواند جایگزین پائولین لاتام، نماینده سابق مجلس به عنوان کاندیدای مید دربی‌شایر شود.

در صورت موفقیت، از او خواسته می‌شود که در ازای جایگاهی در عوام، کرسی خود در لردها را واگذار کند. این باعث می‌شود که او اولین کسی باشد که پس از تغییر قوانین اجازه چنین حرکتی را در سال 2014 انجام می‌دهد.

این مرد 58 ساله که از طرفداران حزب محبوب شناخته می شود، در سال 2020 به سمت لردها منصوب شد.

او از جمله سخنرانانی است که انتظار می‌رود در کنفرانس ملی محافظه‌کاری این هفته سخنرانی کند، جایی که چندین وزیر برجسته و نمایندگان محافظه‌کار پس از عملکرد ضعیف این حزب در انتخابات محلی انگلیس گرد هم می‌آیند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …