بازی آژاکس در گرونینگن در میان بمب های دودزا و ناآرامی هواداران رها شد | آژاکس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بازی لیگ هلند بین آژاکس و گرونینگن که قبلاً سقوط کرده بود، متوقف شد و پس از آن که دو بار آتش بازی در روز یکشنبه به زمین پرتاب شد، تنها با 9 دقیقه بازی متوقف شد.

در دقیقه ششم درگیری در گرونینگن بمب های دودزا به زمین پرتاب شد. کمی بعد، یک هوادار با بنری که خواستار رفتن هیئت مدیره گرونینگن بود، در سراسر زمین دوید. داور به این موضوع واکنش نشان داد و دو تیم را از زمین خارج کرد.

هنگامی که آنها بازگشتند، بمب های دودزا دوباره پرتاب شد که منجر به لغو بازی شد، مطابق با دستورالعمل های جدید فوتبال هلند که اوایل ماه گذشته ارائه شد.

این به دنبال خشونت جمعیت در نیمه نهایی جام حذفی هلند بین فاینورد و آژاکس در اوایل آوریل رخ داد که یک فندک پرتاب شده از بین جمعیت به دیوی کلاسن هافبک آژاکس برخورد کرد و سر او را برید و باعث تاخیر طولانی در مسابقه شد.

اتحادیه فوتبال هلند پس از آن تصمیم گرفت که در صورت اصابت جسم به بازیکن یا مسئول مسابقه، تمام مسابقات فوراً متوقف شود.

هوادار معترض روی زمین کشتی گرفت.
هوادار معترض روی زمین کشتی گرفت. عکس: Hollandse Hoogte/Shutterstock

آنها همچنین تصمیم گرفتند که اگر جسمی از تراس پرتاب شد اما از دست رفت، بازی به طور موقت با اعزام بازیکنان به رختکن متوقف شود. اگر برای بار دوم همین اتفاق افتاد، مسابقه باید بلافاصله متوقف شود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

دستورالعمل های جدید کمک چندانی به متوقف کردن مشکل رو به رشد بازی هلندی نکرده است. سه مسابقه پروازهای برتر در روزهای جمعه و شنبه به دلیل پرتاب اشیا به زمین به طور موقت متوقف شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …