دیسانتیس رای دهندگان را تحت تاثیر قرار می دهد و ترامپ را در آیووا سوئینگ ترول می کند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برای اولین بار پس از چند ماه، فرماندار ران دیسانتیس روز شنبه غرایز سیاسی تهاجمی را نشان داد که متحدانش مدت ها اصرار داشتند که او در رقابتی علیه رئیس جمهور سابق دونالد جی. ترامپ نشان دهد.

پس از سرفصل دو رویداد سیاسی موفق در آیووا، آقای دیسانتیس توقفی برنامه ریزی نشده در Des Moines داشت. – اقدامی با هدف برجسته کردن این واقعیت که آقای ترامپ به طور ناگهانی یک تجمع برنامه ریزی شده عصر شنبه در این منطقه را به دلیل گزارش های احتمالی جوی شدید به تعویق انداخته بود.

توضیح آقای ترامپ برای به تعویق انداختن این رویداد باعث تردید مقامات محلی آیووا و تمسخر شد. از متحدان DeSantis در مورد آب و هوای “زیبا”.. و آقای دیسانتیس – که از درگیری مستقیم با آقای ترامپ اجتناب کرده است – اساساً با آمدن به منطقه ای که آقای ترامپ ادعا می کرد به او گفته شده برای بازدید از آن بسیار خطرناک است، به صورت رئیس جمهور سابق لگد زد.

پس از پایان رویدادهای خود در عصر شنبه در جای دیگری در ایالت، آقای دیسانتیس به سمت BBQ Southside جترو رفت، جایی که او و همسرش، کیسی دیسانتیس، روی یک میز بیرون ایستادند و با جمعیتی که تشویق می‌کردند صحبت کردند. محل باربیکیو در فاصله کوتاهی از جایی بود که آقای ترامپ قصد داشت میزبانی خود را برگزار کند.

آقای دیسانتیس با پوزخند گفت: “من و نیمه بهترم امروز توانستیم در سراسر آیووا باشیم، اما قبل از اینکه به فلوریدا برگردیم، می خواستیم به آنجا بیاییم و به مردم د موین سلام کنیم.” “پس از همه شما برای بیرون آمدن متشکرم. این یک شب زیبا است، این یک روز عالی برای ما بوده است.»

پیت استاپ اشاره‌ای آقای دیسانتیس، توبیخ آشکاری برای آقای ترامپ بود که ماه‌ها سعی کرده فرماندار فلوریدا را عذاب دهد و او را به خاطر کاهش تعداد نظرسنجی‌ها و کمبود کاریزمای او به تمسخر بگیرد. مقاومت آقای دیسانتیس در برابر ضربه زدن در حالی که نامزدی اعلام نشده در پایان جلسه قانونگذاری ایالتی، همراه با تعداد انگشت شماری از اشتباهات غیر اجباری، به رئیس جمهور سابق اجازه داده بود تا کنترل رقابت را برای سال 2024 به دست بگیرد و برخی از متحدان آقای دیسانتیس را ناامید کرد.

اما در حالی که او خود را برای مقابله با آقای ترامپ آماده می کند، کسی که بر تمامی جمهوری خواهانی که در گذشته علیه او مبارزات انتخاباتی کرده است، تسلط داشته است. آقای DeSantis حرکت کرد تا نشان دهد که قصد ندارد همان نتیجه را متحمل شود.

تری سالیوان که کمپین ریاست جمهوری سال 2016 سناتور مارکو روبیو از فلوریدا را مدیریت می کرد، گفت: «اگر کسی به صورت شما مشت می زند، بهتر است با مشت به او ضربه بزنید». ترامپ.

آقای دیسانتیس تاکنون در مراحل مختلف از تیم آقای ترامپ دور شده است. شنبه اولین باری بود که آقای دیسانتیس از فرصت استفاده کرد تا آقای ترامپ را به دلیل اشتباهی که متوجه شده بود نشان دهد.

آقای دیسانتیس باید روزهای بیشتری مانند شنبه را در کمپینی که به شدت به پیروزی در انتخابات آیووا در اوایل سال آینده متکی است، گرد هم بیاورد. اما فعالان جمهوری خواه در این ایالت می گویند که فرصتی برای افرادی غیر از آقای ترامپ با شرکت کنندگان در مجلس وجود دارد. و دیدار روز شنبه، جایی که او همچنین به سیو سنتر – پر جمعیت محافظه‌کاران مسیحی که باید حمایت آنها را جلب کند – سفر کرد، از سوی جمهوری‌خواهانی که می‌خواهند آقای ترامپ را شکست دهند، اما از تزلزل‌های آقای دیسانتیس در حین قدم‌زدن ناامید شده‌اند، به عنوان یک تحول مثبت تلقی شد. به صحنه کشور

به گفته دو نفر از افراد آشنا به عملیات سیاسی وی، علیرغم حمله غیرمستقیم – البته غیرمستقیم – به جترو، بعید است که فرماندار تا زمانی که ترامپ به طور رسمی کارزار انتخاباتی خود را اعلام کند، مستقیماً از او انتقاد کند. و حتی زمانی که او وارد رقابت شود، که انتظار می رود به زودی اتفاق بیفتد، تا حد زیادی بر روی تضاد کارنامه خود با آقای ترامپ تمرکز می کند – به ویژه در مورد موضوعاتی مانند همه گیری ویروس کرونا – و در عین حال این موضوع را مطرح می کند که او نامزد بهتری برای تجهیز است. بایدن را در انتخابات سراسری شکست دهد.

این راهبردی است که از تکرار ادعاهای نادرست آقای ترامپ در مورد انتخابات 2020 جلوگیری می کند، و یکی از راهبردهایی که فرماندار در هنگام طوفان وقایع جمهوری خواهان در سراسر کشور پیش بینی می کند. همچنین آقای دیسانتیس – که چندین دهه از آقای ترامپ 76 ساله که اخیراً متهم شده و با احتمال تحقیقات بیشتر در تحقیقات دیگر مواجه است – جوان‌تر است – به آینده علاقه‌مند است و نه به گذشته.

آقای دیسانتیس در یک صندوق عصر روز شنبه گفت: «اگر ما در این انتخابات درباره یک همه پرسی درباره جو بایدن و سیاست های شکست خورده اش بسازیم، و جایگزینی مثبت برای هدایت آمریکا به سمتی جدید ارائه کنیم، فکر می کنم جمهوری خواهان در سراسر جهان پیروز خواهند شد». -مربی برای حزب جمهوری خواه آیووا در سدار رپیدز. این رویداد در زمانی که آقای ترامپ ادعا کرده بود فاکس نیوز برای نمایش تجمع خود رزرو کرده بود، در فاکس نیوز نشان داده شد.

پیام آقای دیسانتیس در حال حاضر برای برخی از رای دهندگان، از جمله امی سیگر، که از میلواکی سفر کرد تا اوایل روز در پیک نیکی در سیو سنتر صحبت کند، جذاب است.

خانم سیگر در مصاحبه ای گفت: “من به یک کفش به ترامپ رای می دهم.” «زمان حرکت رو به جلو فرا رسیده است. ترامپ در سال 2020 بسیار سرگردان است و نقش قربانی را بازی می کند.

آقای دیسانتیس همچنین از سفر آیووا برای نشان دادن جنبه‌های معمایی سبک‌تر شخصیت خود استفاده کرد، در پیک نیک همبرگر را برگرداند و درباره زندگی خود به‌عنوان یک مرد خانواده با همسرش در مراسم جمع‌آوری کمک مالی عصر در Cedar Rapids صحبت کرد.

در دومین رویداد، خانم دیسانتیس برای مصاحبه ای که توسط جف کافمن، رئیس حزب جمهوری خواه ایالتی، پس از اظهارات فرماندار انجام شد، به همسرش روی صحنه پیوست. سخنرانی بیخ گوش آقای دیسانتیس تقریباً به طور انحصاری بر سیاست متمرکز است، و جزئیات بیوگرافی که عموماً از سیاستمداران انتظار می رود ارائه کنند، نادیده گرفته می شود. به نظر می‌رسید که همسرش سعی می‌کرد این شکاف‌ها را پر کند و داستان‌های شخصی درباره دوران کودکی آقای دیسانتیس در فلوریدا، خدمت سربازی او و سه فرزند خردسالشان تعریف می‌کرد.

او گفت: “وقتی او به خانه می رسد، یک لحظه فکر نکنید که او می رود و مستقیماً به رختخواب می رود.” سه بچه کوچک را به او می سپارم و به رختخواب می روم.

لحظه با جمعیت طنین انداز شد. باب کارلسون، یک پزشک اهل مسکاتین که در میان حاضران بود، گفت: “یک جنبه لطیف برای او وجود داشت، یک جنبه خانوادگی، که من واقعاً از آن قدردانی نمی کردم.”

همانطور که آقای دیسانتیس به سمت اعلامیه ای می رود، او شروع به نشان دادن نشانه های دیگری از قدرت سیاسی به روش هایی فراتر از داشتن پشتوانه مالی کرده است. سفر به آیووا – جایی که انتظار می‌رود او به زودی از آنجا دیدار مجدد داشته باشد – در حالی انجام شد که یک ابر PAC که از کمپین ریاست‌جمهوری کاملاً رسمی او حمایت می‌کرد، از حمایت 37 قانونگذار ایالتی خبر داد. مقامات منتخب محلی نسبت به اعضای کنگره که در حمایت از فرماندار کندتر عمل کرده اند، کمتر به نظرسنجی های ملی توجه می کنند.

در مقابل، آقای ترامپ – که برای جلوگیری از دیدار آقای دیسانتیس در همان روز برنامه ریزی کرده بود – به طور ناگهانی. نام کردن رویداد خودش در اواسط بعد از ظهر، با استناد به تماشای گردباد.

استیون چونگ، سخنگوی ستاد انتخاباتی آقای ترامپ، گفت که رویداد آیووا به فروش رسیده است، اما «به دلیل اجرای نظارت بر تورنادو سرویس ملی هواشناسی در پولک و شهرستان‌های اطراف، متأسفانه مجبور شدیم این رویداد را به تعویق بیندازیم. ما در اولین تاریخ موجود آنجا خواهیم بود.”

اما اگرچه در برخی نقاط باران شدیدی بارید، اما اواسط بعد از ظهر آفتابی بود و هوای شدیدی مانند گردباد رخ نداد، که این سوال را در بین ساکنان آیووا ایجاد کرد که آیا آقای ترامپ نگران است که نتواند جمعیتی را که پیش‌بینی کرده بود جذب کند. فقدان طوفان های خطرناک توسط فعالان محلی مورد توجه قرار گرفت که می خواهند ببینند حزب از آقای ترامپ خارج می شود.

استیو دیس، مجری تاثیرگذار پادکست، “همه ما در یک شب خوب بیرون هستیم.” نوشت در توییتر از صحنه پیروزی کباب آقای دیسانتیس. «جمعیت بسیار زیادی نیز. آب و هوای شدید در چشم نیست. فرود و برخاستن هواپیماها طبق برنامه زمان بندی شده است.»

در حالی که آقای ترامپ حضور خود در آیووا را لغو کرد، بعداً در رویدادی به میزبانی ReAwaken America Tour، یک جنبش ملی گرای مسیحی و راست افراطی به رهبری سپهبد مایکل تی فلین، مروج QAnon و مشاور امنیت ملی که برگزار شد، فراخواند. آقای ترامپ در اوایل دوره ریاست جمهوری خود به اجبار کنار رفت. این گروه که به ترویج تئوری‌های توطئه کمک می‌کند، به یکی از باشگاه‌های آقای ترامپ در فلوریدا به نام دورال پول پرداخت کرد تا آن را در آنجا برگزار کند.

امید آقای دیسانتیس برای پیروزی در انتخابات آیووا شامل متحد کردن ائتلافی دقیق از محافظه‌کاران اجتماعی است که از نامزدهایی مانند ریک سانتوروم و مایک هاکبی در سال 2016 حمایت کردند، همراه با میانه‌روهای حومه شهر که به سمت آقای روبیو رفتند.

با این حال، آقای دیسانتیس ممکن است آماده باشد تا از گوشه های ایالت کافی حمایت کند تا حمایت خود را افزایش دهد. به عنوان مثال، باب واندر پلاتس، رهبر محافظه‌کاران اجتماعی با نفوذ با فرماندار دیدار کرده و او را به طور علنی تمجید کرده است.

روز آقای دیسانتیس همچنین با حضور سناتور جونی ارنست و فرماندار کیم رینولدز که هر دو جمهوریخواه آیووا بودند، مشخص شد. این دیدارها لزوماً به معنای تأیید این مقامات در آینده نیست، اما نشان دهنده تمایل ایالت به حمایت از فردی غیر از آقای ترامپ و نگرانی کمتر از یک بار در مورد تلافی رئیس جمهور سابق است.

برت هیورث در گزارشی از مرکز سیوکس، آیووا مشارکت داشت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …