آرسنال – برایتون: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

تیم ها

آرسنال (4-2-3-1): Ramsdale; وایت، کیویور، گابریل، تیرنی؛ جورجینیو، شجره نامه؛ ساکا، اودگارد، مارتینلی؛ عیسی. زیرمجموعه ها: ترنر، هلدینگ، والترز، پارتی، ویرا، اسمیت رو، نلسون، تروسارد، نکتیا.

برایتون (4-2-3-1): استیل; گراس، دانک، کولویل، استوپینان؛ Caicedo، MacAllister; میتوما، گیلمور، انسیسو؛ فرگوسن زیرمجموعه ها: مک گیل، ولبک، اونداو، آیاری، ون هکه، بوونانوت، آفیا، موران، پیپیون.

قبلاً در امارات کمی خوشمزه شده است…

مقدمه

این را برای یک دقیقه فراموش کنید – تمام چشمان آرسنال امروز بعدازظهر به گودیسون پارک بود، جایی که آنها ناامیدانه برای کمک از اورتون بودند. اوم، تا اینجا برای آنها خوب پیش نمی رود.

اما به نحوی که تصویر واقعاً تغییر نمی‌کند – هیچ چیز جز یک برد برای تیم میکل آرتتا در برابر تیم برایتون که با توجه به نتایج روز شنبه، می‌تواند گام بزرگی در جهت تضمین فوتبال اروپا در فصل آینده بردارد، نخواهد داشت.

مرغ دریایی ها قربانی عجیب ترین نتیجه تعطیلات آخر هفته تعطیلات بانکی شدند و در آمکس با نتیجه 5-1 توسط اورتون شکست خوردند. این دومین بازی خانگی آنها در این فصل بود، با بازی دیگر مقابل حریفان امروزی در دسامبر که آرسنال در شب سال نو 4-2 برنده شد.

توپچی‌ها در آن نقطه پرواز می‌کردند و اگرچه به نظر می‌رسد آوریل رقت‌بار آن‌ها هیچ امیدی برای گرفتن عنوان قهرمانی از سیتی را از بین برده است، اما با پیروزی‌های چشمگیر مقابل چلسی و به‌ویژه در بازی‌های خارج از خانه، پس از چکش‌کاری که در اتحاد انجام دادند، برگشتند. نیوکاسل سه امتیاز دیگر حداقل یک هفته بیشتر رقابت را زنده نگه می دارد.

شروع در ساعت 16:30 BST است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …