اورتون – منچسترسیتی: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

در مورد سیتی، تصور می‌کنم اگر آرسنال یکشنبه گذشته نیوکاسل را شکست نمی‌داد، خیلی استراحت می‌کرد. اما آنها باید به پیروزی ادامه دهند، بنابراین پپ گواردیولا چهار تغییر را برای تیمی انجام می دهد که در اواسط هفته در برنابئو به تساوی 1-1 رسید: جان استونز، برناردو سیلوا، کوین دی بروین و جک گریلیش. آیمریک لاپورت، ریاض محرز، فیل فودن و جولیان آلوارز در این فهرست قرار دارند.

پس این همه به چه معناست؟ خوب، شان دایچ یک تغییر در سمت خود ایجاد می کند که برایتون آنقدر صدا کرد، ویتالی میکولنکو جای خود را به میسون هولگیت داد. میکولنکو در ترکیب نیست، بنابراین ممکن است مصدوم شود.

بیایید چند تیم داشته باشیم

اورتون (در عمق 4-2-3-1): پیکفورد؛ پترسون، مینا، تارکوفسکی، هولگیت؛ Gueye، Garner; ایووبی، دوکور، مک نیل؛ کالورت-لوین. زیرمجموعه ها: بگوویچ، لونرگان، کین، اونانا، گری، موپای، کودی، سیمز، ولش.

منچستر سیتی (یک 4-2-3-1 و موارد دیگر غیر از آن): ادرسون؛ واکر، گزارش، دیاس; گوندوگان، رودری؛ محرز، فوت، آلوارز; هالند. زیرمجموعه ها: اورتگا، مورنو، فیلیپس، گومز، پالمر، لوئیس، استونز، گرالیش، دی بروین، سیلوا.

داور: آنتونی تیلور (ویتنشاو)

مقدمه

توانایی ورزشکاران برای ارائه – از روز به روز در زمین تمرین، هفته به هفته در زمین و فصل به فصل به طور کلی – وضعیتی کاملاً مضحک است. منظورم جدی این است: تصور کنید که هر روز سر کار بروید و سخت تلاش کنید. برای ما نیست، کلایو.

بنابراین، به یک معنا، ما نباید تعجب کنیم که منچسترسیتی در شروع این فصل به نظر می رسید گاز خود را کاهش داده است. وقتی مشخص شد که لیورپول بیمار است، آنها به راحتی می‌توانستند به این نتیجه برسند که هیچ رقیب جدی برای سومین عنوان قهرمانی متوالی وجود ندارد و از خود حمایت می‌کنند تا حداقل یک امتیاز بیشتر از آرسنال کسب کنند – هر اتفاقی بیفتد، و هر چقدر که به پایان برسد. بودن.

با دلیل موجه اما وقتی نتوانستند شکست آرسنال در آن زمان اورتون را مجازات کنند، روز بعد به اسپرز از همه تیم ها باختند، سپس به دنبال پیروزی دیرهنگام آرسنال در ویلا با تساوی در فارست، گمان می رفت که آنها اشتباه محاسبه کرده اند.

آره، یا نه از آن زمان، سیتی در 10 بازی متوالی لیگ پیروز شده است و در یک توپ سریع ایمودیوم و کافئین دار به زمان سختی دست پیدا کرده است، که مورد علاقه های داغ قهرمانی با فینال دربی جام و لیگ قهرمانان اروپا نیز از دست دادن آنهاست.

یک هفته پیش، سفر امروز بعدازظهر سه امتیاز آسان به نظر می رسید. اما پس از آن در اواسط هفته، اورتون – بدون پیروزی در دو ماه – به برایتون – شاید شبیه ترین تیم از نظر سبک به سیتی – رفت و آنها را ویران کرد، به طوری که آنها آخر هفته را با فرم و خارج از رده سوم جدول شکست دادند.

البته، احتمال اینکه سیتی آنها را برگرداند با این وجود است، اما حمایت اورتون نقش مهمی در حفظ آنها در فصل گذشته داشت و می‌توانیم مطمئن باشیم که گودیسون امروز بعدازظهر کاملاً بخار خواهد شد. اگر تیم شان دایچ بتواند در بازی بماند، همه چیز می تواند به سرعت جالب شود.

شروع: ساعت 2 بعدازظهر BST

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …