وزنه برداری که در قرنطینه به ورزش پرداخت، قهرمان نوجوانان بریتانیا است | وزنه برداری

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هریت ویت یکی از هزاران نفری بود که در دوران قرنطینه برای پر کردن روزها برای خرید تجهیزات باشگاه تلاش کرد و به زودی وزنه زدن را در سالن ورزشی گاراژ موقت خود شروع کرد.

اما در حالی که شور و اشتیاق برای بسیاری از بین رفت، ویت به سرگرمی خود ادامه داد و به تازگی در یک مسابقه رکوردشکنی قهرمان نوجوانان بریتانیا شده است.

این جوان 21 ساله گفت: “قبل از قرنطینه هرگز پا در یک باشگاه واقعی نرفته بودم، که اکنون فکر کردن به آن دیوانه کننده است.” من نمی توانم تصور کنم که زندگی ام اکنون این کار را انجام نمی دهد.

ویت، یک کارمند بهداشتی از کترینگ، در مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ نوجوانان بریتانیا شرکت کرد، جایی که در رده خود پیروز شد و رکورد بریتانیا را با 201 کیلوگرم چمباتمه زد – 0.5 کیلوگرم بیشتر از آخرین رکورد ثبت شده در سال 2018.

من خیلی روی ماه بودم. من آدم عاطفی زیادی نیستم اما واقعاً بر من غلبه کرد، من فقط آنجا ایستاده بودم. من فقط نمی توانستم آن را باور کنم، “او گفت. “با ورود به این موضوع، شک و تردید زیادی به خود داشتم.”

ویت، که برای بنیاد NHS Healthcare Northamptonshire به عنوان یک کارمند ارشد پشتیبانی که به کودکان در مراقبت‌های موقت کمک می‌کند، کار می‌کند، در خانه با والدین خود زندگی می‌کرد و زمان زیادی را در طول همه‌گیری در مرخصی گذراند.

او گفت که از برداشتن اولین گام‌هایش در این ورزش در محیط خانه لذت می‌برد تا یک باشگاه تجاری، و وزنه‌برداری پس از گیر افتادن در این ورزش برای او کاملاً طبیعی بود.

او گفت: “بسیاری از مردم به من گفتند: “تو نباید با این نوع وزن شروع کنی، این برای کسی که تازه کار است بسیار غیر طبیعی است.” «در طول قرنطینه روز شماری می‌کردم تا سالن‌ها بازگشایی شوند تا بتوانم تمرینات خود را به درستی شروع کنم.

“به محض اینکه قرنطینه تمام شد، دیوانه شدم.”

او در فاصله ای دور از شروع ورزشگاه در گاراژ، اکنون یک مربی و متخصص تغذیه دارد که به او کمک می کند تا مطمئن شود که رژیم غذایی او سوخت کافی برای رقابت را به او می دهد.

او قرار بود در اولین مسابقه خود در ماه مه 2021 شرکت کند، اما مجبور شد شرکت را ترک کند زیرا با فردی که مبتلا به کووید بود تماس گرفت و در نهایت برای اولین بار در جولای همان سال شرکت کرد.

در آن زمان مسابقات “پشت درهای بسته” برگزار می شد، به این معنی که هیچ یک از خانواده و دوستان او نمی توانستند شرکت کنند.

“خانواده من بسیار حمایت کردند، سال گذشته آنها با من برای مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ مشترک المنافع به نیوزیلند آمدند. و همه چیز به صورت شخصی تامین می شود، بنابراین بسیار چالش برانگیز است.

پس از موفقیت در رقابت‌ها، او امیدوار است که برای مسابقات قهرمانی جهان در رومانی در ماه اوت و همچنین مسابقات قهرمانی اروپا در بوداپست در اواخر سال انتخاب شود.

او گفت: «حالا نمی‌توانستم زندگی‌ام را بدون ورزشگاه تصور کنم. “همه می گویند: “من نمی دانم چگونه می توان پنج تا شش روز در هفته به باشگاه رفت.” برخی از مردم فکر می‌کنند که بلند شدن برای رفتن به باشگاه کار سختی است، اما من هرگز چنین چیزی را نداشته‌ام.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …