ضرر و زیان در رستوران های گوردون رمزی پس از کاهش قوانین کووید به شدت کاهش می یابد | صنعت هتلداری

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گروه رستوران متعلق به گوردون رمزی، سرآشپز مشهور، در سال گذشته با افزایش بیش از سه برابری فروش پس از کاهش محدودیت‌های کووید، ضرر خود را به یک میلیون پوند کاهش داد.

Ramsay به 50 رستوران از جمله 36 فروشگاه مستقیماً در بریتانیا مانند Pétrus و Savoy Grill دارای ستاره میشلین و همچنین 14 مکان دارای مجوز در خارج از کشور علاقه دارد.

بر اساس حساب‌های ثبت شده در خانه شرکت‌ها، فروش بیش از 50 میلیون پوند افزایش یافت و به تقریباً 80 میلیون پوند در سال منتهی به 28 اوت رسید، اما میزان فشار تورمی بر صنعت مهمان‌نوازی را نشان داد، زیرا زیان‌های قبل از مالیات به پوند کاهش یافت. 1 میلیون پوند از 6.8 میلیون پوند سال قبل.

این اسناد برنامه‌هایی را برای افتتاح دومین شعبه لاکی گربه در منچستر در این ماه، شعبه‌های دیگر Bread Street Kitchen – پس از راه‌اندازی سایت‌های جدید لندن در نیروگاه Battersea و Limehouse در اواخر سال 2022 نشان می‌دهد – و به دنبال سایت دوم در ادینبورگ برای گوردون خود بود. مدرسه آشپزی آکادمی رمزی، که در ووکینگ با حمایت شورای محلی در سال 2021 افتتاح شد.

رمزی همچنین می خواهد پس از خرید پیتزا ایست در شوردیچ لندن در ماه فوریه، رستوران های زنجیره ای خیابان برگر و پیتزای خیابانی خود را گسترش دهد. این شرکت گفت که در حالی که قصد توسعه آن را داشت، ارزش سه سایت ناشناس را پس از بررسی مشخص کرد که آنها به “عملکرد بهبود یافته یا استفاده های جایگزین” نیاز دارند، یادداشت کرده است.

ده‌ها رستوران در بریتانیا مجبور به تعطیلی در سراسر کشور شده‌اند، زیرا کمبود نیروی کار و افزایش دستمزدها با افزایش هزینه‌های انرژی و مواد تشکیل‌دهنده همراه شده است و ناهارخوری‌ها به دلیل افزایش قبوض انرژی و خرید غذا، هزینه‌های خود را کاهش می‌دهند.

با این حال، اسناد مالی نشان می‌دهد که گوردون رمزی بیش از 500 پرسنل اضافی را در سال استخدام کرده است، که با افتتاح دو رستوران لوکس در سال منتهی به آگوست 2022 – رستوران 1890 توسط گوردون رمزی و رستوران رودخانه، مجموع شاغلان را به بیش از 1100 نفر رساند. دو تا از فروشگاه‌های Bread Street Kitchen، در ادینبورگ و لیورپول به‌علاوه دو مکان استریت برگر، در Reading و Farringdon در لندن.

در حالی که زیان کاهش یافت، بدهی خالص این گروه اندکی افزایش یافت و به تقریباً 24 میلیون پوند رسید زیرا گفت که تقریباً 2.7 میلیون پوند برای هزینه های قبل از افتتاح رستوران های جدید هزینه کرده است.

این گروه در طول سال 153000 پوند از حمایت های دولتی، از جمله پرداخت های مرخصی، جمع آوری کرد، اما این رقم در سال قبل از آن تقریباً 3.8 میلیون پوند بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

برای اظهار نظر به گوردون رمزی مراجعه شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …