کاونتری – میدلزبرو: نیمه نهایی پلی آف قهرمانی – زنده | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

29 دقیقه: … که کلی به طرز عجیبی سرش را در پشت پست تکان می دهد.

28 دقیقه: در یک حمله نادر به جلو، نورتون-کافی به رایان گیلز در سمت راست کاونتری حمله می‌کند و تیمش را به کرنر می‌برد…

26 دقیقه: بورو در اولین گوشه بازی خود تاب می خورد. از طریق انحراف، پدی مک‌نیر را در تیرک عقب می‌بیند، اما بازیکن سابق منچستریونایتد فرصتی برای واکنش نشان نمی‌دهد و توپ برای ضربه زدن از روی شانه‌اش دور می‌شود.

25 دقیقه: آمار عالی از Sky – لمس در یک سوم پایانی در 10 دقیقه آخر: کاونتری دو، میدلزبرو 31…

23 دقیقه: کاونتری خوشحال است که به نیمه‌های میانی بورو اجازه می‌دهد تا در نیمه راه توپ را در اختیار داشته باشند، که باعث ناراحتی در سکوهای میزبان شده است.

22 دقیقه: هر دو طرف طولانی می شوند … خیلی طولانی. ویلسون مستقیماً به زک استفن در دروازه مقابل ضربه می زند، بورو یک پاس رو به جلو به سمت آکپوم در خارج از بازی ارسال می کند.

20 دقیقه: ترافیک یک طرفه در حال حاضر اینجا، اما تنها یک فرصت ایجاد شده توسط Boro تا کنون.

18 دقیقه: منفعل کلمه ای است که در حال حاضر برای توصیف کاونتری استفاده می کنم.

17 دقیقه: هیدن هاکنی از یک چالش کاونتری عبور می‌کند و جونز را وارد می‌کند.

15 دقیقه: دویل از جونز در خط تماس گیر می کند و همچنین کمی خوش شانس است که از رزرو زودهنگام اجتناب می کند.

14 دقیقه: درست پس از آن شانس آکپوم، درخواست های خوشبینانه ای برای پنالتی بورو در سمت راست وجود دارد، زیرا آیزایا جونز زیر چالش بیدول سقوط کرد. هیچ کاری انجام نمی شود، ضربه گل.

12 دقیقه: اوه حرف من، چگونه آن را بیرون مانده است! برخی از چیزهای زیبای مالکیت بورو برای اولین بار کاونتری را زیر بالش می‌آورد و در نهایت مک‌گری توپ را به آکپوم می‌دهد، او که از دروازه پاک شده است. ویلسون با عجله بیرون می‌آید تا ضربه‌ای را که به سمت بالا می‌رود، مسدود کند… و قبل از اینکه پایین بیاید، میله را می‌بوسد. کاونتری دور شد اما این یک ترس بزرگ بود.

10 دقیقه: گیوکرس اولین تماس خود را می‌گیرد… اما این یک پاشنه پشتی در لبه منطقه است. با این حال، کاونتری در حال حاضر تازه شروع به ایجاد جای پایی کرده است.

ویکتور گیوکرس روی توپ برای کاونتری.
ویکتور گیوکرس روی توپ برای کاونتری. عکس: Nigel French/PA

8 دقیقه: آکپوم در خط هافبک دور می‌شود و بروک نورتون-کافی – نوجوان دیگر سیتی که به صورت قرضی از آرسنال به دست می‌آید – او را به عقب می‌کشد و شاید خیلی خوش‌شانس باشد که از رزرو کردن اجتناب کند.

7 دقیقه: … توسط گوستاوو هامر به طور خطرناکی به سمت پست نزدیک حرکت کرد، اما هیچ کس آبی آسمانی نمی تواند یک تماس قاطع داشته باشد و بورو پاک شود.

6 دقیقه: جیک بیدول جایی در سمت چپ پیدا می کند که کاونتری به دنبال شکستن است. تلاش او در سانتر، یک مدافع را به هم می زند و برای اولین کرنر روز بیرون می رود…

4 دقیقه: تیم میزبان برای اولین بار پای جمعی خود را روی توپ می گذارد، اما کالوم دویل – یکی از دو جوان 19 ساله در کاونتری XI – پاس خود را خارج از بازی می گذارد. منصفانه می توان گفت که شروعی عصبی بود.

3 دقیقه: لیام کلی، کاپیتان سیتی، آکپوم را در خط میانی پایین می آورد، زیرا تیم ها به دنبال حل و فصل هستند. ضربه آزاد بعدی بورو مستقیماً از بازی خارج می شود.

1 دقیقه: کامرون آرچر بازیکن بورو – که از زمان پیوستن قرضی از استون ویلا در ژانویه به این طرف فاش شد – به نظر می رسد در کانال چپ آزاد می شود اما در آفساید منحرف می شود.

چشمک بزن! پس ما میریم، بورو کارها رو شروع کرد.

بازیکنان در تونل در کاونتری Building Society Arena هستند … و بیرون می آیند در آفتاب. این واقعاً مکانی نیست که شما فکر می‌کنید برای تیم‌های میهمان “ترسناک” است، اما امروز با جایگاه‌های کاملاً درهم و برهم شده وضعیت خوبی دارد.

اینجاست مایکل کریک صحبت با Sky Sports قبل از بازی: “ما هیچ چیز را بدیهی نمی دانیم. کاونتری واقعا تیم خوبی است. منتظر چیزهای غیرمنتظره باشید.»

و اینجاست مارک رابینزما می‌خواهیم از آن لذت ببریم و کاری را که معمولاً انجام می‌دهیم انجام دهیم، بازی را انجام دهیم نه به مناسبت آن. این یک بازی جذاب خواهد بود.”

راه‌های زیادی برای چارچوب‌بندی این مسابقه وجود دارد، اما شاید واضح‌ترین آنها این باشد که این نبرد بین دو گلزن برتر قهرمانی است. به نظر می رسد ویکتور گیوکرس پس از 21 گل و 10 پاس گل برای سیتی، فصل آینده در لیگ برتر حضور داشته باشد، در حالی که چوبا آکپوم از میدلزبورو – پس از شروع طولانی و بدون گل در دوران حرفه ای خود – در این فصل آتش گرفته است. ، 28 بار از نقش خود درست در مقابل مرد جلویی گلزنی کرد.

با این حال، در حقیقت، این یک برخورد سبک است. بورو از همه زمینه ها گل آزاد می زند – فقط قهرمان فراری برنلی گل های بیشتری زد – اما در عقب متخلخل: حتی استوک رتبه شانزدهم نیز رکورد دفاعی بهتری داشت. در همین حال، کاونتری تماماً در مورد استحکام بوده است.

تیم ها

کاونتری (احتمالاً 3-5-2): ویلسون؛ مک نالی، دویل، مک فاضین؛ نورتون-کافی، هامر، کلی، اکلس، بیدول؛ گودن، گیوکرس. نفرات: مور، پانزو، آلن، ویلسون-اسبراند، شیف، مگوایر، دابو.

میدلزبورو (احتمالاً 4-2-3-1): استفن اسمیت، مک نیر، لنیهان، گیلز; موات، هاکنی؛ جونز، آکپوم، مک گری؛ کماندار. بازیکنان فرعی: رابرتز، فرای، بارلاسر، دایک استیل، فورس، کروکس، بولا.

بنابراین هر دو ترکیب نسبت به تساوی 1-1 در ریورساید در آخرین روز از فصل عادی بدون تغییر هستند، اما چند بازگشت مهم روی نیمکت بورو وجود دارد: مارکوس فورس مهاجم، که سه بازی اخیر را از دست داده است، و مرکز پشت دیل فرای که از ماه مارس دور بوده است.

مقدمه

آه بازی پلی آف این واقعاً طولانی نیست که بگوییم از نظر هیجان و درام محض، اینها واقعاً بهترین مسابقات در تقویم فوتبال بریتانیا هستند.

خلاصه ای کوتاه از آخر هفته تاکنون: کارها جمعه شب با شکسته شدن رویاهای صعود با ضربات 4-0 در شمال و جنوب مرز آغاز شد: پیروزی فوق العاده پیتربورو بر 96 امتیاز شفیلد ونزدی مطمئناً جغدها را به یک فصل دیگر در لیگ سوق داد. یکی (غیر از اتفاق قابل توجه تری که در بازی دوم رخ می دهد) و پارتیک بازگشت کوئینز پارک را پس از 65 سال به سطح بالای جدول رد می کند.

روز شنبه ساندرلند از پشت به میدان رفت تا در بازی اول خود لوتون را شکست دهد، همیلتون در مجموع با نتیجه 3-0 شکست خورد و آلوآ را 5-3 در چمپیونشیپ اسکاتلند شکست داد و رویداد اصلی فینال دیوانه وار لیگ ملی در ومبلی بود که در آن ناتس کانتی به نحوی بود. پس از تساوی 2-2 در ضربات پنالتی از چسترفیلد گذشت.

بنابراین توقعات برای این یکی بالاست. میدلزبورو و کاونتری در چمپیونشیپ به ترتیب چهارم و پنجم شد، اما شکی نیست که تیم فرم چه کسانی هستند. تیم سیتی مارک رابینز از 3 فوریه فقط یک بار شکست خورده است – یک شکست در 17 بازی که تنها دو تیم برتر امتیاز بیشتری کسب کردند. از سوی دیگر، بورو، کسی را دارید که اواخر بعد از یک نقطه به نظر می رسد که نقاط خودکار را تهدید می کند. شاگردان مایکل کریک در هشت بازی اخیر خود تنها دو بار پیروز شده اند.

باید یک سازمان خوب باشد. شروع در ساعت 12 ظهر به وقت محلی است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …