شکست ترامپ در CNN نشان می دهد که رسانه های تلویزیونی اشتباهات سال 2016 را تکرار خواهند کرد | دونالد ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دونالد ترامپ و سی ان ان به ندرت با هم توافق داشتند: یک ساعت تلویزیون پربیننده رایگان رئیس جمهور سابق در شامگاه چهارشنبه، با لباس «تالار شهر» با رای دهندگان جمهوری خواه، یک پیروزی بود.

کریس لیخت، مدیر اجرایی سی‌ان‌ان، گفت: «کاری که دیشب انجام دادیم به آمریکا بسیار خوب بود. گفت اعضای بدبین کارکنان خودش در کنفرانس خبری روزانه این شبکه صبح روز بعد.

لازم نیست پاسخ های رئیس جمهور سابق را دوست داشته باشید، اما نمی توانید بگویید که ما آنها را نگرفتیم.

همانطور که اتفاق می‌افتد، بسیاری از مردم گفتند که نه تنها CNN نتوانست پاسخ‌هایی دریافت کند، بلکه اشتباه وحشتناک سال 2016 را تکرار کرد که با ترامپ به عنوان یک سرگرم‌کننده و نه یک سیاستمدار متخاصم رفتار کرد و به او ساعت‌ها وقت گذاشت تا آزادانه حرف بزند. برای رتبه بندی و در نتیجه سود خوب بود.

یکی از خبرنگاران CNN، الیور دارسی، کمتر از رئیس خود مشتاق بود.

او در خبرنامه روزانه خود، منابع موثق، گفت: «به سختی می توان دید که چگونه نمایش دروغ هایی که شامگاه چهارشنبه از شبکه CNN پخش شد، به آمریکا خدمت کرد.

سپس دارسی تمام موارد اشتباه را فهرست کرد. همان «ماشین دروغ‌پردازی حرفه‌ای» قدیمی که ترامپ این سؤال را نادیده می‌گیرد، با ناظم صحبت می‌کند، «یک شلنگ از اطلاعات نادرست علیه کشور» به راه می‌اندازد.

و CNN همه را پخش کرد. رفت و آمد. دوباره احساس می کردم سال 2016 دوباره از سر گرفته شده است.

بیش از چند جمهوری خواه این دیدگاه را داشتند. متیو داود، استراتژیست ارشد سابق مبارزات انتخاباتی جورج دبلیو بوش در سال 2004، این شبکه خبری را محکوم کرد.

سی‌ان‌ان برای پاسخ‌گویی ترامپ کاملاً آماده نبود. سی ان ان به دموکراسی ما صدمه کامل زده است.» CNN، شما روزنامه نگاری شکست خورده و کشور ما.

نیویورک تایمز گفت که مشاوران ترامپ خوشحال شده‌اند: «آنها نمی‌توانند باور کنند که او یک ساعت در سی‌ان‌ان با مخاطبانی که هر خط او را تشویق می‌کنند و به هر شوخی او می‌خندند، می‌گذرد».

که این سوال را مطرح می کند که به ویژه تلویزیون چگونه باید با توجه به انتخابات بعدی ترامپ را پوشش دهد. این سوالی است که حتی فاکس نیوز که با رئیس جمهور سابق درگیر شده است، اکنون با آن دست و پنجه نرم می کند.

تد کوپل، مجری سابق شبکه شبانه ABC News، پرسید که جایگزینی برای زمان تلویزیونی برای یک مدعی اصلی برای بازگشت به کاخ سفید چیست؟

«پس دیگر خبری از رویدادهای سیاسی زنده نیست، زیرا سیاستمداران می توانند زشت باشند؟ چون سیاستمداران می توانند دروغ بگویند؟ او به نیویورک تایمز گفت. من مطمئن نیستم که سازمان های خبری لزوماً باید در کار قضاوت ایدئولوژیک باشند. آیا او یک موضوع مشروع برای توجه اخبار است؟ شرط می بندی.”

باب شیفر، گوینده سابق اخبار CBS که مناظرات ریاست جمهوری را تعدیل می کرد، تقریباً همین موضع را داشت.

او گفت: «ما در این کار هستیم که به مردم بگوییم چه کسی برای چه چیزی و چه چیزی در حال رقابت است.

اما بسیاری از آمریکایی‌ها به این فکر می‌کردند که آیا باید در مقابل تماشاچیان حامی و تمسخرکننده‌ای باشد که به وضوح شامل تعداد زیادی از حامیان «آمریکا را دوباره بزرگ کن» او می‌شد، با اندکی مانع از سیل دروغ‌ها، حواس‌پرتی‌ها و طفره رفتن‌های او.

مارک لوکاسیویچ، نایب رئیس سابق NBC News، گفت از برنامه که اشتباه آن اجرای زنده بود: «دوباره اثبات: دروغ زنده کار می کند. یک جمعیت دوستانه ماگا به طور مداوم می خندند، به ضربات مشت های ترامپ دست می زنند – از جمله تجاوز جنسی مجدد و 6 ژانویه – و ناظم نمی تواند شروع به پیگیری سرعت دروغ های AR-15 کند.

حتی فاکس نیوز نیز آخرین مصاحبه های خود با ترامپ را ضبط کرده است.

پری بیکن در مقاله ای در واشنگتن پست گفت که اشتباه سی ان ان این بود که به قول مدیر سیاسی آن دیوید چالیان گفت که «با ترامپ مانند هر نامزد ریاست جمهوری دیگر رفتار خواهد کرد».

سی ان ان البته باید با ترامپ متفاوت از سایر نامزدها رفتار کند. سوابق رفتار ضد دموکراتیک او او را به یک رئیس جمهور بالقوه بسیار خطرناک تر از سایر نامزدها تبدیل می کند.

در سال 2016، رسانه ها نه تنها شانس ترامپ را برای پیروزی کم اهمیت جلوه دادند، بلکه پیشنهاد کردند که ترامپ در صورت پیروزی، ایده های عجیب و غریب و راست افراطی را دنبال نخواهد کرد. این نگرش در مقاله آتلانتیک با عنوان «ترامپ را جدی بگیریم، نه به معنای واقعی کلمه» خلاصه شد. این دیدگاه کاملاً اشتباه بود.»

بخشی از مشکل این است که تعداد کمی از روزنامه‌نگاران در ایالات متحده که برای عینیت نامشخص تلاش می‌کنند و تقریباً همیشه نسبت به روسای جمهور فعلی و سابق احترام می‌گذارند، همتای مردی هستند که هنجارهای ثابت مصاحبه و بحث را یک تحریک می‌دانند. همانطور که کیتلان کالینز ثابت کرد، در حالی که تلاش کرد، و شکست خورد، ترامپ را مهار کند، حتی زمانی که او او را «زن بدی» خطاب کرد.

بیکن تنها نیست که نگران این نیست که ترامپ به سوء استفاده از ناامیدی سی‌ان‌ان برای بازگرداندن حداقل برخی از رای‌دهندگان ماگا که با رهبری رئیس‌جمهور سابق شعارهای «سی‌ان‌ان بد است» در راهپیمایی‌های خود از دست داد، ادامه خواهد داد.

مطمئناً ترامپ این را دید و کمی قبل از برنامه در سایت Truth Social خود نوشت که CNN «به حق ناامید بود تا یک بار دیگر آن رتبه‌بندی فوق‌العاده (TRUMP!) را به دست آورد.

این می تواند آغاز یک CNN جدید و پر جنب و جوش باشد، بدون اخبار جعلی دیگر، یا می تواند به یک فاجعه برای همه از جمله من تبدیل شود. بذار ببینیم چه اتفاقی میافتد؟” او اضافه کرد.

همانطور که مشخص شد، آنچه برای سی‌ان‌ان و ترامپ خوب بود، توسط بخش بزرگی از بقیه آمریکا به‌عنوان یک فاجعه دیگر در حال شکل‌گیری تلقی شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …