کریکت شهرستانی: لنکاوی – سامرست، کنت – همپشایر و موارد دیگر – زنده | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

علی در بن بست سخت بین پاکستان و هند در جام ملت های آسیا

برای همه طرفداران Blur خارج از کشورe، چند دقیقه شگفت انگیز با رادکلیف و مکونی در موسیقی رادیو 6 امروز صبح در مورد زندگی مدرن زباله است. یک طرح کامل صبح یکشنبه (اگر جستجو می کنید حدود ساعت 845 صبح).

جمع بندی روز شنبه

عدم ظهور لنکاوی جیمی اندرسون، یا با شماره 11 بیرون می آید یا با توپ جدید سامرست اینینگ دوم، تایید کرد که انگلیس نگران جدی بودن تغییر مشکوک کشاله ران است که او را عصر پنجشنبه از زمین خارج کرد.

اندرسون با لباس ورزشی قبل از بازی در زمین دیده شد، اما به جای گرم کردن، زمان را صرف بحث جدی با کیتون جنینگز کرد. در همان زمان، برایدون کارس از دورهام، یکی دیگر از تیم‌های بی‌سابقه انگلیس، برای بررسی یک ضربه جانبی احتمالی فرستاده شد.

در آن زمان، لحظه خوبی برای کریگ اورتون بود که به آمادگی کامل دست پیدا کرد، از انتهای جیمز اندرسون وارد شد و به خورشید درخشان و درخشان منچستر خیره شد. اورتون در تمام فصل از تاندونیت زانوی چپ رنج می‌برد و این بهترین اتفاقی بود که تماشاگران سامرست او را در حال بازی بولینگ دیده بودند – همه شانه‌های مبل چسترفیلد، پرش تیز و گام‌های بزرگ. او بلافاصله از شر ویل ویلیامز، نظاره‌گر شب جمعه خلاص شد و پس از آن استیون کرافت پیش از قطع رابطه جورج بالدرسون (71) و جورج بل (38) در اوج زندگی‌شان.

اورتون همچنین در دومین لغزش، صیقل دهنده توپ اختصاصی مت هنری بود و در این فرآیند یک لکه گیلاس بزرگ را روی جلیقه سفیدش ایجاد کرد. هنری چهار نفر از جمله هموطنش داریل میچل را انتخاب کرد که یک 105 فوق العاده را در اولین بازی لنکاوی گرد هم آورد، دو شش بزرگ را شکست داد و در مجموع تیمی قابل قبول را به دست آورد، قبل از اینکه با 35 امتیاز بعد از لنکاوی آخرین نفر شود.

میچل به گرمی مورد تشویق قرار گرفت و تنها نهمین بازیکنی شد که در اولین بازی درجه یک لنکاوی، صد نفر را به ثبت رساند. سامرست در حالی که سایه‌ها به انگشتان بلند اشاره می‌کردند، سه ویکت عصر را از دست داد اما با 149 برتری به روز پایانی امروز رسید.

گلامورگان به پیروزی 10 ویکتی رسید ورسسترشر در سوفیا گاردنز تا اولین پیروزی فصل خود را پس از اینکه در کمتر از یک ساعت از دم میهمانان تکان دادند. تیم ون در گوگتن سومین پنج بازی فصل او را به بهترین ویکت گیر در بخش دو تبدیل کرد. ادی بایرم و دیوید لوید به سرعت دویدن های مورد نیاز را از بین بردند.

وارویک شایر پس از پیروزی سه روزه مقابل ساری در صدر دسته یک پیشی گرفت اسکس در ادگباستون

این یک شروع غیرمنتظره پربار برای فصل بوده است
وارویک شایر که سال گذشته در آخرین روز هیجان‌انگیز تنها با نیمی از بند انگشت به جایگاه بخش یک رسید.

کریس راشورث با هشت ویکت در این مسابقه به پایان رسید زیرا اسکس با 215 گل اخراج شد. و پیروزی Warwickshire بدون ترس نبود زیرا تعقیب و گریز آسان 100 نفره قبل از اینکه 23 شکست ناپذیر از Ed Barnard آنها را از خط عبور کند تا با چهار ویکت برنده شوند، بسیار چسبناک شد.

نورث همپتون شایر پس از شکست خوردن توسط یک اینینگ و 25 دویدن یک روز برای فراموش کردن داشت ناتینگهام شایر، دومین دوره آنها خیلی زود شبیه بادکنک لنگی پیگلت شد، همه برای 72. دین پترسون از آفریقای جنوبی در شرایط ایده آل بولینگ رتبه اول را به دست آورد و 5 را برای 16 به جیب زد. سیف زیب (26) تنها مردی بود که دو رقمی شد. نورثانتز اکنون سه بازی از پنج بازی خود را باخته است و نوتس دکمه های خود را در رتبه سوم ارتقا داده است.

تام آلسوپ موفق شد 182 اینچ را بدون شکست انجام دهد ساسکس 430. ریحان احمد در راه رسیدن به 59 با خوشحالی تاب خورد اما برای رسیدن به آن کافی نبود. لسترشایر گذشته از ادامه تصمیم Cheteshwar Pujara برای اجرای این بازی، شانس استیو اسمیت را برای یک بازی مناسب برای ساسکس قبل از شروع Ashes بیشتر کرد. ساری پس از 97 فوق العاده جیمی اسمیت و دم تکان دادن، در دربی لندن صدرنشین است. میدلسکس سه ویکت را با کنده از دست داده بود و هنوز 43 امتیاز عقب افتاده بود.

یک غرش غرش در چستر لو استریت در روز چهارم با دورهمی نیاز به 33 اجرا بیشتر و یورکشایر دو ویکت دیگر، یکی از آن‌ها کارس ناقص، برای اولین بردشان در فصل. پنجاه از بن چارلزورث و مایلز هموند داد گلاسترشایر هر چند بهترین روز دربی شایر بازکننده هری آمد یک دختر بچه کلاس اول را به ثمر رساند. و کنت بو کشیدن از یک تساوی با همپشایر پس از سکوی بدون شکست 66 بین زک کرولی و بن کامپتون در کانتربری.

مقدمه

صبح بخیر! شبنم بسیار سنگینی در راه رفتن سگ است، اما همه چیز سرشار و آفتابی است، حداقل در منچستر، حداقل در حال حاضر. به نظر می رسد که ما باید تقریباً یک روز کامل در سراسر کشور داشته باشیم: پاک شدن ابرهای کم از اکثر مناطق انگلستان و ولز تا صبح، سپس طلسم های آفتابی گرم و فقط بارش عجیب و غریب. نوار باران به سمت جنوب شرقی در سراسر اسکاتلند، ایرلند شمالی، انگلستان شمالی و ولز حرکت می کند. آفتاب و رگبار در شمال غرب (با تشکر از دفتر Met).

سه بازی در روز شنبه به پایان رسید، برد برای گلامورگان، وارویک شایر و ناتز، اما همه نگاه ها به رودخانه Riverside معطوف شد، جایی که هامدینگر در حال انجام است. بازی به این طرف و آن طرف می چرخید که دورهام در حال تعقیب کل یورکشایر بود. امروز صبح آنها فقط به 33 و یورکشایر دو ویکت نیاز دارند – یکی از آنها برایدون کارس مجروح.

امتیازات روی درها

بخش یک

کانتربریکنت 95 و 66-0 مقابل همپشایر 373

اولدترافورد: Lancashire 326 v Somerset 361 and 114-3

زمین شهرستان: ناتینگهام شایر 255 با یک اینینگ و 25 ران، نورثانتز 158 و 72 را شکست داد.

بیضی: Surrey 380 v Middlesex 209 and 128-3

ادگباستون: وارویک 242 و 100-6 اسکس 126 و 215 را با چهار ویکت شکست داد.

بخش دو

زمین شهرستان: Derbyshire 251-9dec v Gloucestershire 195-5

ریورساید: دورهام 227 و 213-8 در برابر یورکشایر 254 و 218 دورهمی برای برد به 33 بازی دیگر نیاز دارد

باغ سوفیا: گلامورگان 258 و 82-0 ورسترشایر را 109 و 227 با ده ویکت شکست داد.

جاده گریس: لسترشایر 270 و 16-0 مقابل ساسکس 430

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …