سایمون پگ فاش می‌کند: «من اعتیادم به الکل را در مجموعه «ماموریت غیرممکن» مخفی نگه داشتم سایمون پگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سایمون پگ با ماموریت غیرممکن خود روبرو شد، هم اعتیاد و هم در نهایت بهبودی خود را حل کرد، در حالی که در کنار تام کروز بر روی فرانچایز اصلی فیلم هالیوود کار می کرد، او صبح یکشنبه در یک مصاحبه رادیویی افشاگرانه توضیح می دهد.

پگ با صحبت از اتکای پنهانی به الکلی که در اوایل دهه 2000 هنگام کار بر روی صحنه فیلمبرداری پنهان کرده بود، اعتراف می کند: “وقتی چنین چیزی در زندگی خود داشته باشید، بسیار ابگیر می شوید.”

این بازیگر و نویسنده که در گلاسترشایر بزرگ شده است، مهمان آخرین نسخه رادیو بی بی سی 4 است. دیسک های جزیره کویر، جایی که او به جزییات درک بد خود مبنی بر اینکه یک الکلی افسرده است، علیرغم داشتن یک ستاره سینمای رو به رشد، توضیح می دهد.

“شما یاد می گیرید که چگونه آن را بدون اینکه کسی متوجه شود انجام دهید، زیرا این کار را به دست می گیرد. می‌خواهد خودش را حفظ کند و هر کاری می‌تواند انجام می‌دهد تا متوقف نشود.» این مرد 53 ساله به لورن لاورن، مجری برنامه می‌گوید. اما در نهایت به نقطه‌ای می‌رسد که نمی‌توان آن را پنهان کرد، و خوشبختانه، من توانستم از شیرجه خارج شوم.»

سایمون پگ، ربکا فرگوسن، تام کروز و وینگ ریمز در فیلم Mission: Impossible - Fallout.
سایمون پگ، ربکا فرگوسن، تام کروز و وینگ ریمز در فیلم Mission: Impossible – Fallout. عکس: دیوید جیمز/AP

مشکلات روانی پگ با یک دوره افسردگی نوجوانی پس از امتحانات سطح A و قبل از تحصیل در دانشگاه بریستول آغاز شد. در سال 2006، زمانی که او در حال کار بر روی آن بود، به طور غیرمنتظره‌ای روحیه‌ای ضعیف بازگشت Mission: Impossible IIIو پگ به یاد می آورد که از الکل برای بی حس کردن درد عاطفی خود استفاده کرده است. تولد دخترش، ماتیلدا، در سال 2009 او را مجبور کرد که به وابستگی خود اعتراف کند و نیاز به بهبودی را بپذیرد.

او همچنین با لاورن در مورد مرزهای رابطه اش با کروز صحبت می کند که در کنار او در فیلم بازی می کند. ماموریت غیرممکن فیلم های. پگ می‌گوید که ستاره هالیوود اکنون یک دوست است، اما او همچنان از بحث درباره ایمان بحث‌برانگیز کروز به کلیسای ساینتولوژی خودداری می‌کند و معتقد است که «از دسترسی ممتاز من که به او می‌برم سوءاستفاده می‌کند».

او به لاورن می گوید: «رابطه من با او بسیار ساده و دوستانه است. “این همیشه یک رابطه بسیار آسان بوده است. فکر می‌کنم متوجه می‌شوید، وقتی با آن شخص ملاقات می‌کنید، نه انبوهی از اسطوره‌شناسی که پیرامون او ساخته شده است، تجربه متفاوتی است. یعنی دوست داره [the fame] و او واقعاً از آن لذت می برد، این تنها چیزی است که او می داند. این به او انرژی می دهد و او را تحریک می کند.»

پگ که در بریتانیا نیز به خاطر کمدی کمدی خود شناخته می شود فاصله دارو همچنین برای نقش های اصلی او در سه گانه فیلم “Cornetto”، Shaun Of The Dead، ریش ریش شدن داغ و پایان جهان، می گوید که در مورد شهرت خود به کروز مسخره می کند. “ما در مورد آن شوخی می کنیم. منظورم این است که من همیشه او را به خاطر چیزهایی که می تواند به آنها دسترسی داشته باشد مسخره می کنم.

پگ حادثه‌ای را در آفریقای جنوبی به یاد می‌آورد که کروز از فیلم‌برداری استراحت کرد تا او را با هلیکوپتر به خلیجی که می‌توانست با کوسه‌ها شنا کند، ببرد. او می‌گوید این یک روز واقعی تام کروز بود.

پگ می‌گوید: «او گاهی اوقات از مضحک بودن آن قدردانی می‌کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …