اخراج مونتی ویلیامز توسط فونیکس سانز پس از دومین خروج متوالی زودهنگام از پلی آف | فونیکس سانز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فینیکس سانز روز شنبه مونتی ویلیامز را اخراج کرد، دو سال پس از رسیدن به فینال NBA و یک سال پس از آن که او به عنوان بهترین مربی سال انتخاب شد، دو نفر با اطلاع از این تصمیم گفتند.

مردم به شرط ناشناس ماندن با آسوشیتدپرس صحبت کردند زیرا تیم تصمیم را اعلام نکرده بود.

ویلیامز در چهار فصل معمولی خود در فینیکس موفقیت زیادی کسب کرد و 63 درصد از بازی های خود را برد. اما سه سال متوالی ناامیدی در پلی آف احتمالاً برای سانز بیش از حد بود که نتوان آن را نادیده گرفت – به خصوص پس از دو سال متوالی که فینیکس با 30 امتیاز در نیمه اول بازی های حذفی در خانه عقب بود.

ESPN و Athletic ابتدا این تصمیم را گزارش کردند.

سانز در فینال NBA 2021 با نتیجه 2-0 پیش بود، اما در 6 بازی شکست خورد. آنها در هر یک از دو فصل گذشته در دور دوم شکست خوردند، هر دو بار در یک فینال شرم آور – سال گذشته به دالاس، امسال به دنور.

ویلیامز پس از باخت اوایل این هفته مقابل دنور، هنگامی که از وی خواسته شد شکست فصل گذشته را با شکست پایان فصل امسال مقایسه کند، گفت: “هیچ روز احساس خوبی ندارد.”

شنبه هم احتمالاً حس خوبی نداشت.

پس از اینکه تورنتو نیک نرس را اخراج کرد و میلواکی مایک بودن هولزر را اخراج کرد، اکنون سانز تبدیل به یکی دیگر از افتتاحیه های مربیگری با سابقه شده است. پرستار با رپتورز عنوان NBA 2019 را به دست آورد، در حالی که بودن هولزر مربی بود که برتری 2-0 فینیکس را در فینال 2021 شکست داد.

این دومین تصمیم مهم مت اشبیا، مالک جدید سانز در حدود سه ماه پس از بسته شدن فروش است که کنترل باشگاه را به او داد. در ماه فوریه، ایشبیا یک معامله پرفروش را روشن کرد که کوین دورانت را به فینیکس آورد و به سانز هسته ای داد – او، دوین بوکر، منتخب شماره 1 سابق دیندر آیتون و کریس پل – که تیم امیدوار بود برای کسب عنوان کافی باشد.

این فقط کار نکرد، حداقل امسال نه. پل در پلی آف آسیب دید تا بدشانسی خود را در بخش سلامت در فصل بعد ادامه دهد، آیتون در فینال حاضر شد و بوکر و دورانت تا پایان آن به سادگی دچار گازگرفتگی به نظر می رسیدند.

ویلیامز پس از پایان فصل، خود را مقصر دانست.

ویلیامز گفت: “من شخصاً این موضوع را درک می کنم، زیرا تیم ما برای بازی در بزرگترین بازی سال آماده نیست.” این چیزی است که من به آن افتخار می کنم و این اتفاق نیفتاد. … این چیزی است که باید به آن نگاه عمیقی بیندازم، هر کاری که انجام می دهم.»

اشبیا به وضوح نگاهی عمیق نیز انداخت و تصمیم گرفت تغییر را انجام دهد.

هر کسی حدس می‌زند چه تغییرات دیگری در راه است. فهرست مطمئنا تغییر خواهد کرد، و همچنین سیستم با یک مربی جدید تغییر خواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …