نیروی کار در را برای دریافت کنندگان جویای کار باز می گذارد تا قبل از از دست دادن پرداخت ها، ساعات بیشتری کار کنند | بودجه استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دولت آلبانی گزینه پذیرش پیشنهاد مخالفان برای افزایش ساعات کار جویندگان کار را قبل از از دست دادن حقوق خود باز نگه داشته است.

جیم چالمرز، خزانه‌دار، پذیرش این ایده را رد نکرد و گفت که دولت «همیشه به دنبال راه‌هایی برای تسهیل مشارکت مردم در کار است».

رهبر مخالفان، پیتر داتون، از افزایش 40 دلاری دولت در هر دو هفته در نرخ جویندگان کار خودداری کرده است.

داتون در سخنرانی پاسخ بودجه خود در روز پنجشنبه، در عوض از دریافت کنندگان رفاه خواست تا بتوانند قبل از کاهش پرداخت ها درآمد بیشتری کسب کنند.

چالمرز روز یکشنبه گفت که دولت “دستور کار اساسی در مورد مشارکت نیروی کار” دارد.

او اشاره کرد که پیشنهادات را به عنوان بخشی از برگه سفید استخدامی که قرار است اواخر امسال منتشر شود، در نظر خواهد گرفت.

چالمرز به برنامه Insiders ABC گفت: “پیش از اینکه پیتر داتون شروع به جستجو در مورد چیزی برای گفتن در هفته بودجه کند، جذب افراد بیشتر به کار یکی از ویژگی های اصلی برنامه اقتصادی ما بود.”

ما به نیروی کار به طور گسترده‌تری در چارچوب برگه سفید استخدام و همه سیاست‌هایی که قبلاً وضع کرده‌ایم نگاه می‌کنیم تا مردم بتوانند بیشتر کار کنند و درآمد بیشتری کسب کنند و برای عزیزان خود تأمین کنند.»

آماندا ریشورث، وزیر خدمات اجتماعی، پیشنهاد داتون را رد کرد و آن را “فقط یک حباب فکری بدون تحلیل اساسی پشت آن” خواند.

این چهارچوب احتمال اینکه دولت پس از کار بر روی جزئیات، ایده مشابهی را اتخاذ کند، رد نمی کند.

ریشورث استدلال کرد که پیشنهاد داتون می‌تواند «پیامدهای ناخواسته» داشته باشد، اما گفت که دولت از فرآیند کاغذ سفید استخدام برای بررسی «تعداد کاملی از سناریوها و تحلیل‌ها» استفاده می‌کند.

او به اسکای نیوز گفت: «ما به کار در این فرآیند به روشی دقیق ادامه خواهیم داد.

آنگوس تیلور، خزانه دار سایه، گفت که برخی از انتقادات ریشورث “فقط پوسیده” بود.

او به اسکای نیوز گفت: «شما انتظار دارید که از دولتی که به نظر می‌رسد تمرکزش روی چیزهایی نیست که واقعاً به همه استرالیایی‌ها کمک می‌کند تا بر تورم فشار نزولی وارد کنند و مردم را سرکار بیاورند».

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

“تحلیل ساده است: بیش از 430000 فرصت شغلی … اگر زمانی فرصتی برای جذب افراد به کار وجود داشت، اکنون است.”

تیلور گفت اپوزیسیون می‌خواهد با دولت برای اجرای این پیشنهاد همکاری کند، اما حزب کارگر باید «تعصبات ایدئولوژیک خود را کنار بگذارد».

دولت از بودجه روز سه‌شنبه در برابر آنچه که نخست‌وزیر آنتونی آلبانیز به‌عنوان «تناقض بزرگ» در انتقادات توصیف کرد، دفاع کرده است که از یک سو به اندازه کافی کاهش هزینه‌های زندگی را ارائه نمی‌کند و از سوی دیگر ممکن است این امر ممکن باشد. افزایش تورم

علاوه بر افزایش جویندگان کار و افزایش کمک به اجاره مشترک المنافع، این بودجه شامل کمک برای قبوض انرژی و مشوق‌هایی برای پزشکان عمومی برای بالا بردن نرخ صورت‌حساب انبوه می‌شد.

روز یکشنبه چالمرز درخواست دولت از سنا را برای تصویب قانون بودجه آینده مسکن دولت تکرار کرد و گفت: «زمان پایان دادن به بازی‌های سیاسی فرا رسیده است».

خزانه دار همچنین تاکید کرد که دولت موضع خود را در مورد کاهش مالیات مرحله سوم که قرار است سال آینده اجرایی شود، تغییر نداده است.

چالمرز گفت که بازنگری در مرحله سوم کاهش مالیات «اولویتی در چارچوب این مذاکرات بودجه نبود، زیرا ما راه‌های دیگری برای ایجاد تغییرات معنادار در بودجه، کمک به مردم در شرایط سخت و سرمایه‌گذاری در آینده پیدا کردیم».

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …