برادران کبود استرالیایی جیسون و اندرو مولونی عناوین جهانی دوقلوهای تاریخی را شکار می کنند | بوکس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برادران کبود استرالیایی جیسون و اندرو مولونی این هفته در حال شکار تاریخ هستند زیرا قصد دارند اولین دوقلوهای استرالیایی باشند که عناوین بوکس جهان را به دست می آورند.

مبارزه جهانی جیسون در کالیفرنیا در روز یکشنبه (AEST) یک لحظه “ساخت یا شکست” است که حرفه او را مشخص می کند. پیروزی در مقابل 16000 هوادار در استوکتون آرنا در برابر وینسنت آسترولابیو فیلیپینی راه را برای افتخار هموار خواهد کرد. باخت، پنج سال پس از اولین شکست از دو شکست دیگر در مبارزه قهرمانی جهان، عملاً پایان راه خواهد بود.

جیسون قبل از کرک خود در کمربند خالی WBO وزن سبک وزن، به AAP گفت: “این است، درست یا شکسته است.” من می دانم که چیزهای زیادی روی آن سوار می شوند، اما به اندازه کافی تجربه دارم که تمرکزم را حفظ کنم و فشار به هیچ وجه به من وارد نخواهد شد.

یک برد برای جیسون فشار روی نبرد دوقلو اندرو برای عنوان قهرمانی جهان در هفته آینده در لاس وگاس، روی کارتی که دوین هانی و واسیلی لوماچنکو تیتر آن را داشتند، افزایش می دهد. اندرو در سال 2020، دفاع از عنوان قهرمانی خود را در مسابقات WBA Super Flyweight از دست داد و در شکست دوران کووید، از دو طبل گوش سوراخ شده، یک شکستگی بینی و بریدگی در داخل دهان و چشم خود رنج برد.

برادران مولونی که در ملبورن متولد شده و بزرگ شده اند، بیشتر تجارت خود را در ایالات متحده انجام داده اند، اما پس از بحث و گفتگو با رئیس تالار مشاهیر Top Rank باب آروم، اگر این هفته طبق برنامه پیش برود، در حال برنامه ریزی یک فیلم دوبله پرفروش در استرالیا هستند.

«این افراد در حال حاضر تعداد زیادی در ایالات متحده انجام می دهند. آنها پروفایل های بزرگی در اینجا دارند اما هیچ چیز بزرگتری وجود نخواهد داشت.» مدیر آنها تونی تولج گفت. “اولین برادران استرالیایی که در همان زمان عناوین کسب کردند … آنها می توانند یک استادیوم را پر کنند.”

هر دو برادر مولونی دارای رکورد حرفه ای 25-2 هستند و می دانند که اگر هر کدام کمربندهای قهرمانی جهان را به خانه بیاورند، مشخصات آنها در زمین خانگی می تواند در استراتوسفر پیشرفت کند.

جیسون گفت: “در مبارزه در خارج از کشور، شما کمی فراموش می شوید، ما به اندازه سایر بوکسورهای استرالیایی در رسانه ها حضور نداریم.” “این شروع چیزی است که ما می خواهیم ایجاد کنیم، یک طرفدار بزرگ. وقتی این دو کمربند را به خانه می آوریم، به سطح دیگری می رود.»

اندرو مولونی در طول وزن کشی برای عنوان قهرمانی WBA Super Flyweight که در سال 2020 از دست داد، ژست می گیرد.
اندرو مولونی در طول وزن کشی برای عنوان قهرمانی WBA Super Flyweight که در سال 2020 از دست داد، ژست می گیرد. عکس: Mikey Williams/Top Rank Inc/Top Rank/Getty Images

جیسون مولونی و رقیب Astrolabio (18-3) تحت مدیریت مانی پاکیائو هر دو کمتر از یک پوند زیر حد مجاز 118 پوندی در روز شنبه (AEST) وزن داشتند. این بخش به لطف صعود نائویا اینوئه فوق ستاره ژاپنی به دسته 122 پوندی خالی شده است. اینو سه سال پیش مولونی را در لاس وگاس شکست داد، اما استرالیایی یکی از معدود افرادی بود که توانست قهرمان بی‌رقیب و بی‌رقیب را دور بزند.

تنها باخت‌های حرفه‌ای جیسون در مسابقات قهرمانی جهان بود: به امانوئل رودریگز در سال 2018، و به اینو، که بهترین بوکسور پوند به پوند جهان در سال 2020 تلقی می‌شود. جیسون، ملقب به «میهم»، متعاقباً 4 برد متوالی کسب کرده است. رتبه 1 در بخش WBO.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

هر دو برادر از جوانانی که باید آنقدر صبر می کردند تا دستان خود را برای پیروزی بالا ببرند، فاصله زیادی گرفته اند. جیسون در سه مبارزه اول خود شکست خورد در حالی که اندرو قبل از اینکه در رینگ پیروز شود 0-7 بود. تنها زمانی که پسران از بازی AFL صرف نظر کردند تا 100% روی علم شیرین تمرکز کنند، شانس – و نتایج – تغییر کردند.

جیسون می‌گوید: «هیچ‌وقت احساس نمی‌کردیم که هیچ‌وقت نمی‌توانیم خوب عمل کنیم، اما این کار سخت‌تر از آنچه فکر می‌کردیم شروع شد. این ورزش سخت‌تر از آن چیزی بود که در ابتدا فکر می‌کردیم، اما هر دوی ما اعتقاد داشتیم که می‌توانیم در آن خوب باشیم. آن شروع خشن ما را ترغیب کرد تا بیشتر تلاش کنیم و به آن پایبند باشیم. در درازمدت، کمی برکت بود.»

برکات این آخر هفته نیز در ترکیب هستند. جیسون و اندرو هر دو از یک اسقف اعظم ایالات متحده برکات دریافت کرده اند، مراسمی که توسط مفسر مشهور بوکس آمریکایی سرهنگ باب شریدان، که نزدیک به برادران مبارز است، سازماندهی شده است.

این برای راکی ​​بالبوآ کارساز بود، کسی که به‌خاطر دعای خیر و برکت در راه دعوا از کلیسای پدر کارمین بیرون کشید و جیسون می‌گوید که از هر کسی که می‌خواهد برای من دعا کند قدردانی می‌کند، اما من معتقدم که نتیجه این مبارزه تمام شده است. به من.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …