فاستر مورو، با سرطان مبارزه می‌کند و می‌تواند در تمرین‌های داوطلبانه خارج از فصل شرکت کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

متایری، لا. — دنیس آلن، مربی تیم، روز شنبه گفت که فاستر مورئو که به تازگی با تیم قدیس امضا کرده و به دلیل سرطان تحت درمان است، «کاملاً» می تواند در تمرینات داوطلبانه خارج از فصل آینده که اواخر این ماه آغاز می شود، شرکت کند.

آلن در خلال یک مینی کمپ برای تازه کارها که این آخر هفته برگزار شد، گفت: “ما پیش بینی نمی کنیم که مشکلاتی با او از نظر امکان شرکت در آن وجود داشته باشد و تمام اطلاعاتی که من دارم این است که بسیار مثبت است.” من واقعاً پیش‌بینی نمی‌کنم که این چالشی باشد که باید با آن مقابله کنیم.»

آلن همچنین در مورد بهبودی مایکل توماس، گیرنده کهنه کار دوبار All-Pro و کندره میلر تازه کار، انتخاب دور سوم از TCU در پیش نویس NFL بهار، خوش بینانه صحبت کرد.

میلر که به دلیل رگ به رگ شدن زانویش در جریان پیروزی نیمه نهایی پلی آف کالج فوتبال کالج مقابل میشیگان، بازی قهرمانی کشور را از دست داد، با پیراهن شماره 25 و شلوارک اما بدون کلاه ایمنی برای تمرین حاضر شد.

در حالی که تمرین برای رسانه ها باز بود، میلر به کار تهویه ای در سمتی که عمدتاً شامل دویدن سبک و مستقیم بود محدود می شد.

آلن گفت: “من انتظار ندارم که او چیزی را در کمپ تمرینی یا چیزی شبیه به آن از دست بدهد.”

میلر 6 فوتی و 220 پوندی فصل گذشته 1399 یارد را برای TCU هجوم برد که میانگین آن 6.7 یارد در هر حمل بود. در سه فصل، او مجموعاً 2410 یارد و 26 TD را با 29 شکار برای 229 یارد و یک دریافت TD ارسال کرد.

آلن گفت که توماس که وقتی سالم بود گیرنده شماره 1 نیواورلئان است، در چند هفته گذشته “سخت افزار” را از پایش که با جراحی ترمیم شده بود، خارج کردند. مصدومیت او را به جز سه بازی اول فصل 2022 دور نگه داشت. و این پس از آن بود که او بیش از نیمی از فصل 2020 و تمام سال 2021 را به دلیل مصدومیت آزاردهنده مچ پا از دست داد.

آخرین فصل کامل او سال 2019 بود، زمانی که 149 شکار او رکورد NFL را ثبت کرد. او در سه بازی فصل گذشته، 16 پاس برای 171 یارد و سه TD گرفت.

آلن گفت: “ما احساس خوبی در مورد وضعیت او از نظر بهبودی داریم.” وقتی او را به اینجا می بریم، انتظار داریم که بازیکنی را که در گذشته داشتیم به دست آوریم.»

مینی کمپ تازه کار قرار بود یکشنبه به پایان برسد، و تمرینات داوطلبانه خارج از فصل برای کل تیم – معروف به فعالیت های تمرینی خارج از فصل – قرار است در 23 می آغاز شود.

مورئو، بومی نیواورلئان که در کالج برای LSU بازی می‌کرد، اولین چهار فصل NFL خود را با Raiders بازی کرد و در حال بررسی قرارداد با Saints به عنوان یک بازیکن آزاد بود که پزشکان تیم متوجه ناهنجاری‌هایی شدند که منجر به تشخیص لنفوم هوچکین شد.

موریو 26 ساله در اواخر ماه مارس اعلام کرد که از فعالیت خود کناره گیری می کند تا روی سلامتی خود تمرکز کند، اما با توجه به اینکه پیش بینی او به طور فزاینده ای مثبت به نظر می رسد، چهارشنبه با قراردادی سه ساله به ارزش 12 میلیون دلار با قدیس ها موافقت کرد.

آلن گفت: “ببینید، شما این اطلاعات منفی را دریافت می کنید که به وضوح بر زندگی یک مرد جوان تاثیر می گذارد.” با این حال، پیش‌آگهی بهبودی و پیش‌آگهی یک برنامه درمانی همگی بسیار مثبت بوده است. بنابراین، از این طریق، احساس خوبی نسبت به آن داریم.»

این قرارداد برای نیواورلئان به موقع بود، که در طول درفت، آدام تراتمن را به دنور مبادله کرد.

___

AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl و https://twitter.com/AP_NFL

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …