رئیس اتحادیه پرستاران خواستار افزایش دو رقمی دستمزد در انگلیس قبل از رای گیری اعتصاب شد | پرستاری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس اتحادیه سلطنتی کالج پرستاری خواستار افزایش دو رقمی دستمزد پرستاران در انگلیس شده است و این امر خطر اختلاف طولانی مدت با دولت را افزایش می دهد.

پت کالن، دبیر کل RCN، قبلاً به اعضا گفته بود که پیشنهاد 5 درصدی دولت در ماه مارس را بپذیرند، اما در رای گیری با 54 درصد به 46 درصد رد شد.

این رهبر اتحادیه که 40 سال است پرستار بوده است، اعضای خود را به دلیل “از خودگذشتگی” آنها به دلیل امتناع از پیشنهاد 5 درصدی و از دست دادن حقوق در روزهای اعتصاب برای “ایستادن برای NHS” تمجید کرد، که به اعتقاد او “به طرز خطرناکی از نزدیک حرکت می کند”. به باد».

اعضای Unite و سایر اتحادیه‌ها به پذیرش پیشنهاد دولت برای سال‌های 2023-24 رای دادند که شامل پرداخت یک‌باره بین 1655 تا 3789 پوند بود.

RCN در حال آماده سازی رای گیری برای اعتصاب مجدد در آستانه کنگره سالانه خود در برایتون است.

آخرین مهلت شرکت در رای گیری بعدی اتحادیه نیمه شب یکشنبه است و RCN گفت که رای گیری برای اعضای واجد شرایط در انگلستان در 23 می باز خواهد شد.

کالن از استفن بارکلی، وزیر بهداشت، خواسته است تا مذاکرات را از سر بگیرد و گفت که مذاکرات باید “دو رقمی” آغاز شود.

او به ساندی تایمز گفت: «پرستاران معتقدند که این وظیفه و مسئولیت آنهاست، زیرا این دولت به آنها گوش نمی دهد که چگونه آن را از لبه پرتگاه بازگرداند و پیامی که به نخست وزیر می دهد این است که آنها مطلقاً اول پلک نمی زنند. این مذاکرات.»

کالن افزود: «با نگاهی به این پیشنهاد پرداخت، ممکن است شخصاً اعضا و عزم محض آنها را دست کم گرفته باشم.

و فکر می‌کنم چیزی که به نخست‌وزیر، ریشی سوناک می‌گویم این است: «نباید – همان اشتباه را مرتکب نشوید، آنها را دست کم نگیرید».

RCN در ابتدا خواستار افزایش 19 درصدی دستمزد شده بود. قابل درک است که مذاکرات دو سال مالی را شامل می شود و منجر به پیشنهاد افزایش 9 درصدی تلفیقی شده است.

کالن خواستار مذاکرات تازه برای «پایان دادن کار» و جلوگیری از شش ماه اعتصابات منتهی به کریسمس شد.

“آنها [ministers] به پرسنل پرستاری مدیونیم که آنها را مجبور به انجام شش ماه دیگر اقدام صنعتی تا کریسمس نکنند.

«این فقط برای این حرفه مناسب نیست. برای بیماران مناسب نیست. اما مسئولیت حل آن با چه کسی است؟ این دولت است.»

هزاران پرستار در غروب 30 آوریل در آنچه توسط RCN به عنوان “بزرگترین اعتصاب تا کنون” توصیف شده بود، ترک کردند زیرا برای اولین بار شامل کارکنان پرستاری از بخش های اورژانس، مراقبت های ویژه و مراقبت های سرطانی می شد.

این اقدام 28 ساعته پس از آن صورت گرفت که یک قاضی دادگاه عالی اعلام کرد ادامه این اقدام صنعتی تا 2 می طبق برنامه ریزی اولیه غیرقانونی است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …