دزدی استون ویلا به تاتنهام در رقابت برای کسب مقام اروپایی | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

واقعاً چه کسی می تواند طرفداران این قسمت ها را برای بازگشت به چاه برای خواندن نام Unai Emery سرزنش کند؟ سرمربی استون ویلا چیزی را که در عرض شش ماه قابل قبول بود تغییر داده است. ویا با یک ضربه آزاد در نیمه دوم توسط داگلاس لوئیز برای از بین بردن اسپرز کافی بود. برای ویا، این پیروزی شایسته یک شکست 2-1 بود.

تا زمانی که هری کین با یک دقیقه زمان عادی بازی پس از اینکه دروازه بان ویلا روی مهاجم خطا کرده است، پس از بررسی VAR یک ضربه پنالتی را پشت سر گذاشت، ویا یک گل سوم تا رسیدن اسپرز به رده ششم فاصله داشت.

ویلا سپس باید هفت دقیقه وقت اضافه را زنده می‌ماند، زمانی که سون هیونگ مین گل تساوی را برای آفساید به ثمر رساند تا پیروزی را تضمین کند که برای اولین بار در 12 سال گذشته در رده 10 تیم برتر قرار بگیرد.

حیرت انگیز است که فکر کنیم در 14 نوامبر این دو طرف را از هم جدا کردند. اسپرز سوم شد و سه امتیاز با قله فاصله داشت و با این حال اکنون می تواند فصل آینده فوتبال اروپا را از دست بدهد. در آن مرحله ویلا در رده شانزدهم قرار داشت، یک امتیاز بالاتر از منطقه سقوط.

پاسخ اجمالی امری وقتی از او پرسیده شد که آیا او احساس می‌کند که جواز حضور در لیگ اروپا را به دست می‌آورد، احتمالی وجود دارد که همه چیز را در مورد آنچه که یک چرخش قابل توجه بوده است، بیان کرد. او پاسخ داد: نه، نه.

اسپرز از ژانویه تاکنون در خارج از خانه و از اکتبر در خارج از لندن پیروز نشده است. رایان میسون، مدیر موقت تاتنهام، گفت: “این برای باشگاهی به این بزرگی به اندازه کافی خوب نیست.” شما نمی توانید انتظار داشته باشید که در جایی که ما می خواهیم با چنین رکوردی رقابت کنیم، رقابت کنیم. نیاز به بهبود دارد.»

ویلا با برتری در هشت دقیقه شروع قدرتمند خود را آغاز کرد. رمزی کات بک لئون بیلی را در لبه محوطه شش قدم تبدیل کرد و یک حرکت تیمی زیبا را به پایان رساند. ویا توپ را از چپ به راست منتقل کرد، رمزی قبل از اینکه وارد محوطه شود و ویا را به جلو بفرستد، توپ را به بیلی کمک کرد. اوضاع برای اسپرز بهتر نشد. تقریباً هر آرامی با شعارهایی علیه رئیس تحت فشار، دانیل لوی، مورد استقبال قرار می گرفت.

میسون گفت: «ما فصل ناامیدکننده‌ای از نظر جایگاه خود در جدول داشته‌ایم، اما خیلی چیزهای دیگر نیز. احتمالاً آن انسجام، آن همسویی و آن اتحاد در کل باشگاه وجود نداشته است.»

داگلاس لوئیز یک ضربه ایستگاهی را از روی دیوار تاتنهام زد تا ویا 2-0 پیش بیفتد.
داگلاس لوئیز یک ضربه ایستگاهی را از روی دیوار تاتنهام زد تا ویا 2-0 پیش بیفتد. عکس: دیوید کلاین/رویترز

ویا می توانست و احتمالاً باید در نیمه دوم با برتری بیشتر از تونل عبور می کرد. چهار دقیقه قبل از این فاصله، ضربه سر شیرجه اولی واتکینز با ارسال الکس مورنو از کنار دروازه به بیرون رفت. سپس امی بوئندیا یک شوت خوب و برای اولین بار در مقابل یک ضربه قائم از پاس منظم رمزی ارسال کرد. اسپرز تلاش کرد تا خونریزی را مهار کند و به طرز نگران کننده ای، به نظر می رسید که آنها از ذوق و سرعت حمله ویا شوکه شده بودند.

از نظر فنی، تاتنهام شوت نیمه اول را ثبت نکرد. کین مجبور شد فقط وقت اضافه کار کند تا بتواند توپ را ببیند، چنین برتری ویا بود. سون و ریچارلیسون حتی پیرامونی تر بودند. سون در نیمه اول هفت لمس داشت، ریچارلیسون هشت بار. این شامل لحظه‌ای در نیمه اول نمی‌شود که سون وانمود کرد که شوت می‌زند قبل از اینکه یک تیرک را پس از عبور از دروازه مارتینز به صدا درآورد. مشکل سون و اسپرز این بود که او به خوبی آفساید بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

کین باید هفت دقیقه بعد از نیمه دوم گل می زد. ویا هنگام بازی از عقب کمی سست بود و داگلاس لوئیز با ضربه ای به توپ برخورد کرد و شوت واضحی را به کین وارد دروازه کرد. اما کین ضربه خود را مستقیماً به سمت مارتینز زد که ضربه کاپیتان انگلیس را دفع کرد.

چند دقیقه قبل از آن، فریزر فورستر با یک ضربه دو دستی مانع از دو برابر شدن برتری ویلا شد. بوئندیا کلمان لنگله را برید اما فورستر ضربه او را خواند.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

دژان کولوسفسکی، بازیکن تعویضی اسپرز، سه دقیقه بعد از تعویض ریچارلیسون، نزدیک به گل تساوی رفت، اما پس از ضربه زدن به داخل مورنو، تلاش پای چپ او اینچ فاصله داشت.

اگر اسپرز هرچیزی جز دست خالی جدا می شد و داگلاس لوئیز سه امتیاز را برای ویا در دقیقه 72 به دست می آورد، مسخره بود. او یک ضربه پای راست را به سمت گوشه بالا انجام داد، که فورستر نتوانست با دست چپش آن را مهار کند. همه بازیکنان خارج از زمین در مقابل هولته اند هذیان‌آور جشن گرفتند و احساس کردند که شب‌های اروپایی ممکن است به ویلا پارک بازگردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …