اخبار استرالیا به صورت زنده: آماندا ریشورث می گوید که پیشنهاد کاریابی پیتر داتون “حباب فکری” است | بودجه استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

دنیل هرست

دنیل هرست

تیلور می گوید حزب کارگر باید «تعصبات ایدئولوژیک خود را کنار بگذارد»

خزانه دار سایه، آنگوس تیلور، پس از آن بالا بود آماندا ریشورث صبح امروز در اسکای نیوز وی در پاسخ به اظهارات وزیر خدمات اجتماعی گفت:

اوه این فقط پوسیدگی است. از دولتی که به نظر نمی‌رسد تمرکزش را روی چیزهایی متمرکز کند که واقعاً به همه استرالیایی‌ها کمک می‌کند تا بر تورم فشار نزولی وارد کنند و مردم را سرکار بیاورند، انتظار دارید.

تجزیه و تحلیل ساده است: بیش از 430000 فرصت شغلی … اگر زمانی فرصتی برای جذب افراد به کار وجود داشت، اکنون است.

تیلور گفت اپوزیسیون می‌خواهد با دولت برای اجرای این پیشنهاد همکاری کند تا جویندگان کار بتوانند ساعات بیشتری را قبل از از دست دادن پرداخت‌های خود کار کنند. تیلور گفت حزب کارگر باید «تعصبات ایدئولوژیک خود را کنار بگذارد».

ریشورث پیشنهاد کاریابی داتون را رد می کند

دنیل هرست

دنیل هرست

وزیر خدمات اجتماعی، آماندا ریشورث، رد کرده است پیتر داتونپیشنهاد کارجو به عنوان “فقط یک حباب فکری بدون هیچ تحلیل اساسی در پشت آن”.

رهبر اپوزیسیون در سخنرانی خود در پاسخ به بودجه در روز پنجشنبه، حمایت خود را از افزایش 40 دلاری دولت در هر دو هفته در جویندگان کار خودداری کرد و در عوض از دریافت کنندگان رفاه خواست تا بتوانند قبل از کاهش پرداخت ها درآمد بیشتری کسب کنند.

ریشورث صبح امروز در مصاحبه ای با اسکای نیوز گفت:

این یک حباب فکری توسط پیتر داتون است. و چیزی که ما نمی دانیم این است که چگونه این واقعا مشارکت نیروی کار را تشویق می کند. او هیچ مدرکی ارائه نکرده است که نشان دهد این امر موانعی را که بسیاری از افراد جویای کار برای به دست آوردن شغل دارند، کاهش می دهد. وی گفت: 75 درصد از جویندگان کار هیچ گونه درآمدی را گزارش نمی کنند. اما البته، این بدان معناست که آنها در حال حاضر از آستانه بدون درآمد 150 دلار خارج نمی شوند.

ریشورث استدلال کرد که پیشنهاد داتون می تواند “عواقب ناخواسته” داشته باشد.

اکنون، البته، ما در حال بررسی طیف وسیعی از سناریوها و تحلیل ها از طریق کاغذ سفید خود در مورد کار و اشتغال کامل هستیم و بنابراین به کار در این فرآیند به روشی دقیق ادامه خواهیم داد.

صبح بخیر

و به یک وبلاگ زنده دیگر یکشنبه آبان نیوز خوش آمدید.

جستجو برای a مرد 46 ساله که گمان می رود پس از حمله یک کوسه در شبه جزیره ایر استرالیای جنوبی مرده باشد، صبح یکشنبه از سر گرفته می شود. پلیس، SES و ساکنان الیستون، شهر کوچکی با 400 نفر در حدود 650 کیلومتری آدلاید، در طول روز شنبه با قایق ها و جت اسکی ها جستجو کردند تا موج سوار گم شده را پیدا کنند، که هنگام حمله حدود 50 متری از ساحل بود.

خزانه دار، جیم چالمرزو وزیر خدمات اجتماعی آماندا ریسورث، در صبح یکشنبه در حال انجام دور زدن بوده اند. ریشورث با حضور در اسکای نیوز پیشنهاد پیتر داتون، رهبر مخالفان را در سخنرانی پاسخ بودجه خود مبنی بر اینکه سقف میزان درآمدی که دریافت کنندگان جویای کار می توانند از محل کار دریافت کنند قبل از تحت تاثیر قرار گرفتن پرداخت هایشان باید افزایش یابد را رد کرد.

من هستم رویس کورملوفس، وبلاگ را در طول روز پیش می برد. با توجه به اتفاقات زیاد، به راحتی می توان چیزهایی را از دست داد، بنابراین اگر اتفاقی را در استرالیا مشاهده کردید و فکر می کنید باید در وبلاگ باشد، می توانید من را در توییتر پیدا کنید. @RoyceRk2 جایی که DM من باز است

با آن، بیایید شروع کنیم …

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …