ادی هاو خواستار افزایش امنیت پس از فشار توسط طرفداران لیدز شد | لیدز یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لیدز با تحقیقات اتحادیه فوتبال روبه‌رو می‌شود، پس از اینکه یک هوادار خانگی از روی یک حصار بالا رفت و با ادی هاو در منطقه فنی در جاده الند روز شنبه روبرو شد.

سرمربی نیوکاسل پس از اینکه در پایان تساوی 2-2 مقابل لیدز توسط هواداران به سینه او ضربه زد، خواستار افزایش ایمنی کادر مربیگری و بازیکنان شده است. لیدز یک محرومیت مادام العمر برای این هوادار اعلام کرده است.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

اگرچه دو مرد امنیتی تنومند به سرعت وارد عمل شدند تا متخلف را بکشند، اما در ابتدا همه غافل شدند. هاو گفت: من خوبم. اما چنین لحظاتی باعث می شود به ایمنی کارکنان و بازیکنان در لیگ برتر و لیگ فوتبال فکر کنید. برای من، مهم است. باید حواسمون بهش باشه امنیت بسیار مهم است.»

در واقع، هاو خواستار بررسی کامل ترتیبات امنیتی در مسابقات پرمخاطب شد. او گفت: “هیچ کس نباید با ورزش مورد علاقه ما و تلاش برای سرگرم کردن کشور روبرو شود.” هیچ کس نباید احساس کند که امنیت شخصی او نقض شده است. این چیزی است که ما باید در مورد آن فکر کنیم.

“این خیلی چیز عجیبی بود، زیرا شما انتظار ندارید که این اتفاق بیفتد. او با من روبرو شد و چیزی گفت که نمی توانم تکرار کنم. من در واقع نمی توانم به یاد بیاورم که او مرا هل داده است و نمی دانم آیا فرصت ترس داشتم یا نه زیرا همه چیز در یک لحظه تمام شد و او رانده شد. اما مطمئناً باعث می شود فکر کنید “چه می شود اگر”. لحظاتی از این دست باید باعث شود مردم نگاه کنند و تجزیه و تحلیل کنند که چگونه می توانیم ایمنی کارکنان و بازیکنان را بهبود بخشیم.

سرمربی نیوکاسل از اینکه نیوکاسل به دلیل عملکرد بسیار بهبود یافته لیدز در دومین بازی سرمربیگری سام آلاردسی، نتوانست در بازی سه پنالتی و یک کارت قرمز پیروز شود، ناامید شده بود.

دفاع چپ لیدز، جونیور فیرپو، پس از دریافت کارت زرد دوم در اواخر وقت از زمین اخراج شد، کالوم ویلسون دو پنالتی را برای میهمان به ثمر رساند، در حالی که پاتریک بامفورد او را برای لیدز از دست داد.

آلاردایس به شوخی گفت: «وقتی پیاده شدیم به دو والیوم نیاز داشتم تا آرامم کنم. من از قبل عصبی بودم، اما بچه‌ها به من امیدواری برای آینده دادند. در نهایت یک تساوی رضایت بخش بود. امیدوارم مبارزه سقوط به پایان برسد. امیدوارم چیزی برای بازی مقابل تاتنهام وجود داشته باشد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

«این در دست ما نیست، بنابراین باید انگشتانمان را روی هم بگذاریم. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که کاری را که امروز انجام دادیم، حتی بهتر انجام دهیم.»

با سه بازی باقی مانده – در خانه برایتون و لستر و خارج از خانه با چلسی – امیدهای نیوکاسل در لیگ قهرمانان اروپا در دستان خود باقی مانده است. هاو گفت: «بازی عجیبی بود. در نتیجه 1-0 شکست خورده و یک پنالتی دریافت شده، شما از بدترین اتفاق می ترسید، اما ما توانستیم خودمان را جلو ببریم و در نهایت از اینکه پیروز نشدیم ناامید شدیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …