مارسیال جرقه پیروزی منچستر یونایتد مقابل ولوز برای تقویت امیدهای تیم برتر | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

از لحظه ای که آنتونی مارسیال مرموز درست پس از نیم ساعت گلزنی کرد، منچستریونایتد در یک زمان سخت پسین زندگی کرد که تا گل دقیقه 94 آلخاندرو گارناچو به پایان رسید.

وولوز در تمام مدت حاضر نبود که تحت فشار قرار بگیرد و در یکی از حملات آنها بود که تیم اریک ده هاگ به مقابله پرداخت. یک ضربه سر آرون وان بیساکا در محوطه خودش به لوک شاو رسید که پاس قلابی او به آنتونی رسید و او توپ را به برونو فرناندز فرستاد. پاس این بازیکن کماندار کاملاً به گارناچو تعلق گرفت، به عنوان یک جایگزین برای اولین حضور پس از آسیب دیدگی پا در ماه مارس.

این جوان پاشنه جت در امتداد یک کانال داخل سمت راست ترکید و دومی یونایتد را در پست سمت چپ دن بنتلی پینگ زد، سپس به سمت استرتفورد اند رفت تا جشن بگیرد و هنگام انجام این کار، پیراهن خود را درآورد.

به نقل از تن هاگ، پیروزی – به اضافه تساوی قبلی نیوکاسل در لیدز – باعث شد تا یونایتد پس از باخت دو بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان اروپا را تصاحب کند و شش امتیاز از 9 بازی قبلی تضمین می کند که «کار انجام شده است». آنها شنبه آینده به بورنموث سفر می کنند و سپس در خانه با چلسی و فولام روبرو خواهند شد.

سرمربی گفت: “ما امتیازات را می گیریم و ادامه می دهیم – اکنون تنها کاری که باید انجام دهیم این است که بهتر شویم و تمرکز را بهبود بخشیم. تیم برای این نبرد آماده بود – برای این مبارزه.

تن هاگ درباره گارناچو گفت: “امروز او وارد زمین شد و یک گل به ثمر رساند و تقریباً همه چیز را خوب انجام داد و این به او برای ادامه فصل ایمان خواهد داد. یکی از جنبه‌های بزرگ‌ترین استعدادها این است که اولاً مسئولیت می‌پذیرند و ثانیاً بالغ هستند، باور دارند که می‌توانند بر حریفان مسلط شوند و یک بار دیگر او این کار را انجام داد.

او در بسیاری از بازی‌ها تأثیر زیادی داشت و امیدوارم بتواند آنقدر سریع پیشرفت کند که بتواند برای یک مسابقه رقابت کند [starting] موقعیت – این چالش اوست.”

الخاندرو گارناچو و اریک تن هاگ بعد از مسابقه
الخاندرو گارناچو با اریک تن هاگ بعد از مسابقه. وینگر اسپانیایی در اواخر بازی گلزنی کرد و نتیجه را 2-0 کرد. عکس: کارل رسین/رویترز

یونایتد غالباً در تمام طول بازی مسلط بود و توپ را به گونه‌ای رد و بدل می‌کرد که انگار این مسابقه یک تمرین تمرینی صرف است. یک توپ مشت شده از کازمیرو کریستین اریکسن را پیدا کرد اما او آن را شکست. لغزش مکس کیلمن باعث شد آنتونی وارد شود و بازیکن برزیلی در سمت چپ او شکل گرفت، اما ضربه از کنار دروازه بنتلی به بیرون رفت. از دست دادن موقعیت ها یکی از موضوعاتی بود که نقش این وینگر را داشت.

جیدون سانچو، کازمیرو، شاو، آنتونی و وان بیساکا در حال تشکیل امواج هجومی بودند که مردان جولن لوپتگی برای دفع آن تلاش می‌کردند، بنابراین دیگو کاستا داس از آنتونی یک بازیکن مهمان بود که اجازه نمی‌داد حریف کنترل آزاد داشته باشد. شاید این الهام بخش وولوز باشد، زیرا پس از یک لغزش مارسیال در نزدیکی منطقه بنتلی، ناگهان نتو یک حمله را از طریق چپ رهبری کرد که یونایتد را درگیر کرده بود. در مرحله بعد، نتو در جناح دیگر صاحب یک کرنر شد، اما نتیجه ای نداشت، همانطور که یک ضربه ایستگاهی فرناندز که مستقیماً در چشمان بنتلی قرار گرفت و دروازه بان در اولین بازی لیگ برتر به خوبی توانست آن را به خوبی به دست آورد، انجام داد.

با این حال، زمانی که ترکیبی از سانچو-شاو دروازه را برای یک صلیب ایجاد کرد، او درمانده بود. همانطور که آنتونی بدون علامت در پست عقب بلند شد، مجبور شد گلزنی کند. اما ضربه سر او وحشیانه بود و دروازه ولوز دست نخورده باقی ماند.

لحظاتی بعد وضعیت تغییر کرد. فرناندز 50-50 مدعی شد، توپ به سمت سانچو چرخید و او آن را برگرداند. در حرکت رو به جلو، پاس پرتغالی به ولوز و آنتونی به مارسیال وارد شد که با خونسردی در سمت راست بنتلی برای هشتمین گل فصل به پایان رسید.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

توتی گومز، در حالت دفاع چپ غارتگرانه، با نزدیک شدن فاصله، باعث ترس یونایتد شد، در حالی که شکست تاول زده آنتونی ممکن بود برتری را دو برابر کند، اما باز هم او بی دندان بود.

یونایتد در جستجوی یک ثانیه به کوبیدن دشمنان خود ادامه داد اما وولوز نیز فرصت هایی داشت. لوپتگی نتو را با هوانگ هی چان تعویض کرده بود و زمانی که کره جنوبی با گل داوید دخیا توپ را بلند کرد وان-بیساکا مجبور شد به بیرون برود.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

این یونایتد مصور دور از امنیت بود و اعصاب تن هاگ باید خرد شده باشد – این همان چیزی است که مرد هلندی احساس کرد کیلمن با فرناندز انجام داد وقتی که یک چالش طلسم او را پایین آورد. هنگامی که جان بروکس از بین رفت، هیاهوی درخواست‌های شماره 8 علیه داور شروع شد و تن هاگ داور چهارم، آندره مارینر را مورد سرزنش قرار داد.

فرناندز دوست دارد احساس کند که مورد ظلم قرار گرفته است، بنابراین در یک جهش ناگهانی وجود داشت که با یک پاس هیبریدی به پایان رسید که مارسیال در فاصله چند چند سانتی متری از آن قرار داشت. در اواخر، ووت وهورست، بازیکن تعویضی می توانست با یک ضربه سر نقطه ای بحث را به پایان برساند.

یک جورهایی از دست داد اما گارناچو نشد و هر سه امتیاز را قطعی کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …