Awoniyi و Sterling هر دو دو برابر ناتینگهام فارست امتیاز ذخیره در چلسی | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ناتینگهام فارست نمی‌دانست که بازگشتش را جشن بگیرد یا از هدر رفتنش ناراحت شود. یک امتیاز کسب کردید یا دو امتیاز کاهش یافت؟ این هفتمین بازی آنها در این فصل بود و با توجه به اینکه این بازی می توانست پس از انرژی ناگهانی چلسی در شروع نیمه دوم از دست آنها فرار کند، خوشبین ها در بازی های خارج از خانه این حق را داشتند که وقتی میزبان میزبان بود، احساس مثبتی داشته باشند. امیدها برای دومین برد متوالی با ضربه سر تایوو آوونی در چهارمین گل خود در یک هفته پربار به پایان رسید.

شخصیتی از Forest وجود داشت، انعطاف پذیری زمانی که آنها عقب افتادند، و این تساوی می تواند در محاسبه نهایی حیاتی باشد. با این حال، اگر نگرانی استیو کوپر وجود داشته باشد، این شکست تیمش در کسب دومین برد خارج از خانه خود در این رقابت خواهد بود. فارست، که پس از مجازات خطای ادوارد مندی توسط Awoniyi، پیشتاز بود، می‌توانست با دو بازی باقی‌مانده با پنج امتیاز از سه رده آخر فاصله بگیرد. در واقع اگر موسی نیاخاته کمی بعد از نیمه تمام آنها را 2-0 می کرد، احتمالاً این کار را می کردند.

فقط زمان نشان می دهد که آیا فارست از دست دادن نیاکاته پشیمان می شود یا خیر. چلسی قبل از یک طلسم پر جنب و جوش کوتاه، آنجا بود، رحیم استرلینگ دو بار در فاصله هفت دقیقه با کیفیت پایان داد، و کوپر می دانست که فرصت از دست رفته است.

آرامش بیشتر در یک سوم پایانی، به علاوه دانش بیشتر زمانی که چلسی به هم خورد، و فارست در فاصله نزدیکی برای تضمین بقای خود قرار داشت.

از آنجایی که آنها در آخرین مرحله سقوط به راحتی به لیدز نزدیک هستند و زمانی که آرسنال شنبه آینده از سیتی گراوند بازدید کند، فشار ممکن است افزایش یابد. فارست که در روز پایانی از کریستال پالاس بازدید می کند، هنوز هم فشار زیادی را روی فرم خانه چشمگیر خود وارد می کند.

کوپر گفت: «ما همان چیزی بودیم که دور از خانه بودیم. این نکته ای است که می تواند ارزشمند باشد، اما ما باید از آن نهایت استفاده را ببریم.

فارست از دیدار با چلسی نهایت استفاده را نبرد. میزبان بازیکنان کلیدی خود را از دست داد و علیرغم اینکه 76 درصد از مالکیت توپ را در اختیار داشت، کمی خلق کرد. لمپارد که در هشت بازی خود به عنوان سرمربی موقت یک برد کسب کرده است، تیمش را متهم کرد که در یک سوم پایانی قاتل کافی ندارد.

فارست که از 11 فوریه تاکنون دروازه خود را بسته نگه نداشته است، به ندرت در ترکیب نامتعارف 5-2-2-1 خود از هم جدا شدند. سرژ اوریر و رنان لودی در کناره ها نظم و انضباط داشتند. رایان ییتس و اورل مانگالا در خط میانی بازی کردند، در حالی که دانیلو و مورگان گیبز وایت برای حمایت از آونویی تلاش کردند.

رحیم استرلینگ گل دوم خود را به ثمر رساند و چلسی را 2-1 کرد.
رحیم استرلینگ گل دوم خود را به ثمر رساند و چلسی را 2-1 کرد. عکس: ایان تاتل/شاتراستاک

تصمیم کوپر برای کنار گذاشتن برنان جانسون و آوردن جو وورال به یک دفاع فشرده موثر بود. تهدید فارست از توپ های بلند بود، فیلیپه در دقیقه چهارم با ضربه سر به بیرون وارد دروازه شد. آنها به دنبال شکست دادن چلسی بودند و زمانی که انزو فرناندز در دقیقه 13 در میانه میدان شکست خورد، دانیلو با توپ بیرون آمد و لودی را در سمت چپ پیدا کرد، پیش افتادند.

مدافع کناری فضایی برای عبور داشت و فاجعه دیگری برای چلسی رقم خورد. زنگ زدگی زمانی خود را نشان داد که مندی که برای اولین بار از دسامبر شروع کرد، از خط خود خارج شد. حضور دروازه بان تنها باعث ایجاد سردرگمی شد، بنوا بادیاشیل و تیاگو سیلوا مقاومت کمی از خود نشان دادند در حالی که Awoniyi وارد دروازه خالی شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پاسخ چلسی به ورال محدود شد که استرلینگ و ژائو فلیکس را به سمت کیلور ناواس رد کرد. مشکلات آنها زمانی افزایش یافت که متئو کواچیچ لنگ لنگان به سمت روبن لوفتوس چیک رفت. لمپارد قبلاً قرارداد انگولو کانته را در تابستان به پایان رسانده بود و تا پایان فصل تمام شد.

روحیه پایین بود و چلسی در نیمه دوم هو شد. جنگل رانده شد. فیلیپه به کرنر ضربه زد و نیاخاته نتوانست در تیرک دروازه تماس قاطعی برقرار کند. چلسی با حروف بزرگ. از ناکجاآباد، Noni Madueke و Trevoh Chalobah جنگل را در سمت راست باز کردند. استرلینگ پس از کات بک چالوبا به خانه رفت و چلسی جلو رفت. لوفتوس-چیک جلو رفت و استرلینگ را پیدا کرد. فیلیپه به داخل لغزید اما وینگر به سمت داخل منحرف شد و یک شوت خوب را به گوشه دورتر خم کرد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

حالا نوبت Forest بود که عزم خود را نشان دهد. چهار دقیقه بعد یک پرتاب بلند به داخل منطقه فرستادند. فاصله سیلوا ضعیف بود و مانگالا Awoniyi را پیدا کرد که از 6 یارد به داخل دروازه رفت. فارست که بعداً دو بار دید که لودی به یک برنده نزدیک شده بود، نظر خود را داشت. با این حال، آنها مطمئن نبودند که از آن چه بکنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …