Giro d’Italia: بن هیلی برنده مرحله انفرادی است در حالی که Evenepoel زمان را از دست می دهد | جیرو دیتالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بن هیلی ایرلندی به یک پیروزی انفرادی در مرحله هشتم ژیرو دیتالیا دست یافت تا اولین پیروزی در مرحله گرند تور را در اولین بازی خود کسب کند، زیرا حمله پریموز روگلیچ نشانه هایی از ضعف را در مورد علاقه کلی، Remco Evenepoel، و مسابقه پیدا کرد. رهبر، آندریاس لکنسوند.

هیلی 22 ساله به قول بزرگی که در طول کمپین کلاسیک نشان داد، عمل کرد و از 12 همراه جدا شده جدا شد و به تنهایی در 50 کیلومتر پایانی مرحله 207 کیلومتری از ترنی تا فوسومبرون رفت و تقریباً دو دقیقه از درک جی پیروز شد. .

دو دقیقه و نیم دیگر باقی مانده بود تا اولین بازیکن محبوب از خط عبور کند، اما به ویژه روگلیک، گراینت توماس و تائو ژئوگهگان هارت 14 ثانیه جلوتر از Evenepoel و 34 جلوتر از Leknessund پس از حمله Roglic در آخرین صعود صعود کردند. کاپوچینی.

پریموز روگلیک آندریاس لکنسوند را در حال دست و پا زدن روی کاپوچینی رها می کند.
پریموز روگلیک آندریاس لکنسوند را در حال دست و پا زدن روی کاپوچینی رها می کند. عکس: تیم دو وائل/گتی ایماژ

این صعود کوتاه اما تند بود که هیلی حرکت خود را در اولین صعود از دو صعود انجام داد و به سرعت شکاف قابل توجهی را باز کرد زیرا فراریان همکار او به زودی متوجه شدند که برای دومین بار می جنگند.

پس از بن بست روز جمعه در گرن ساسو، این مرحله برای جدایی ساخته شد و یک دهانه هجومی را به طول 70 کیلومتر ارائه داد، زیرا چندین سوارکار سعی کردند از جاده بالا بروند، از جمله در یک مرحله Leknessund با پیراهن صورتی. هیلی، سوارکاری که در وست میدلندز بزرگ شده بود و در سال 2016 وفاداری خود را به ایرلند تغییر داد، به راحتی قوی‌ترین 13 سواری را نشان داد.

سوار EF Education-EasyPost ماه گذشته استعدادهای خود را در آردن با چند ثانیه پشت سر هم در De Brabantse Pijl و Amstel Gold Race و مقام چهارم در Liège-Bastogne-Liège اعلام کرد، اما این پیروزی در سطح دیگری است.

هیلی گفت: “اگر بتوانید انفرادی بروید، همیشه بهتر است.” من در یک حرکت طولانی از خودم حمایت می کنم. امروز نمی خواستم هیچ شانسی بزنم، بنابراین انفرادی رفتم، می دانستم که پاهای خوبی دارم و توانستم آن را تا پایان نگه دارم. دو ماه گذشته یک گردباد بوده است و تکمیل آن با این امر دیوانه کننده است.»

در حالی که هیلی برای آخرین بار کاپوچینی را کاکل می کرد، روگلیک از گروه مورد علاقه در انتهای آن حمله کرد. توماس و ژئوگان هارت، هر دو از اینسو گرنادیرز، به سمت اسلوونیایی حرکت کردند، اما Evenepoel و Leknessund پشت سرگذاشتند.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

Leknessund موفق شد رنگ صورتی را در تایم تریل روز یکشنبه حفظ کند، اما شاید تنها یک روز دیگر با توجه به اینکه برتری او از Evenepoel به هشت ثانیه کاهش یافته است، در حالی که Roglic با 38 ثانیه کاهش در رتبه سوم قرار دارد. Joao Almeida چهارم با توماس پنجم و Geoghegan Hart ششم، همه در عرض یک دقیقه صورتی است.

این یک پایان مثبت برای روز برای Ineos Grenadiers پس از صبحی بود که آنها فیلیپو گانا، قدرت ایتالیایی را به کووید، چهارمین موتورسوار مسابقه که در سه روز گذشته مثبت شد، از دست دادند. گانا دو بار توماس را از تلفات زمان پس از حوادثی که در اواخر هفته افتتاحیه رخ داد نجات داده است و غیبت او ممکن است در دو هفته آینده به شدت احساس شود.

توماس گفت: «تعجب آور است. من فقط در صبحانه متوجه شدم. او یک باخت بزرگ است، یک سوارکار عالی که قبلاً کمک کرده است، دو بار در زمانی که به کمک نیاز داشتم مرا به پیلوتون بازگرداند. مایه شرمساری است اما همینطور است… بقیه تست کرده اند، بقیه خوب هستند و امیدوارم همینطور بماند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …