مجموعه ای از تصمیمات ضعیف که باعث شد قدیس ها از لیگ برتر خارج شوند | ساوتهمپتون

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

می گویند بخت و اقبال به دلاوران کمک می کند. نه همیشه، همانطور که ساوتهمپتون به ضرر خود کشف کرده است. سقوط به چمپیونشیپ به یک اقامت تا حد زیادی مثبت 11 ساله در لیگ برتر پایان می دهد و تصویر آنها را به عنوان یک باشگاه نمونه از بین می برد، اگرچه در حقیقت چند سال پیش شروع به از بین رفتن کرد.

از اصلاح اساسی تیم با هجوم جوانان گرفته تا جایگزینی رالف هاسنهوتل در اواسط فصل با ناتان جونز، آزمایش نشده در سطح نخبگان، بر اساس معیارها و سپس دادن کار به روبن سلس تا پایان فصل در پشت یک برد شگفت انگیز در چلسی، مجموعه ای از تصمیمات جسورانه مالک باشگاه، اسپورت ریپابلیک، به شدت نتیجه معکوس داشته است.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

راسموس آنکرسن، مدیر اجرایی اسپورت ریپابلیک و مدیر سابق فوتبال برنتفورد، امسال گفت: “ما هیچ مشکلی برای اعتراف به اشتباهات نداریم.” ممکن است چند مورد برای پوشش در فصل نزدیک وجود داشته باشد.

کاپیتان ساوتهمپتون، جیمز وارد پروس، اخیرا اذعان کرد که چگونه تغییر رویکرد به افول آنها کمک کرده است. او گفت: «همه ما می دانیم که تغییراتی که در ابتدای فصل رخ داد تأثیرگذار بوده است.

آرمل بلا-کوچاپ، که بخشی از تیم آلمان در جام جهانی بود، و رومئو لاویا، شهرت خود را تضعیف کردند، اما خریدهای زیادی کارساز نبود. تئو والکات که اکنون 34 سال دارد، یکی از بهترین بازیکنان ساوتهمپتون در هفته های اخیر بوده است.

آنکرسن گفت داده ها حاکی از آن است که جونز رکورد ساوتهمپتون در دفاع از ضربات ایستگاهی را بهبود می بخشد و کلین شیت های بیشتری ارائه می دهد. با دو بازی باقی مانده تا پایان، اعداد و ارقام خوانش بدی را نشان می دهد: ساوتهمپتون از 36 بازی، 4 کلین شیت در سطح پایین لیگ نگه داشته است و تنها سه تیم در ضربات ایستگاهی رکورد دفاعی بدتری دارند. آنها از ماه آگوست یک بار در خانه در لیگ پیروز شده اند و در 7 بازی از 8 بازی گذشته خود شکست خورده اند و سقوط آنها پس از شکست مقابل فولام قطعی شده است.

هواداران ساوتهمپتون خیلی قبل از نتیجه روز شنبه می دانستند که این اتفاق در راه است. به محض اینکه لیگ فوتبال انگلیس تاریخ های کلیدی فصل آینده را در روز چهارشنبه تایید کرد، آنها در حال فرو رفتن در دفتر خاطرات خود بودند. بسیاری استدلال می کنند که این نوشته پس از پیروزی در یکی از 13 بازی آخر خود در فصل گذشته و رسیدن به رتبه 15 روی دیوار بود.

ساوتهمپتون تابستان گذشته درباره اخراج هاسنهوتل بحث کرد، اما به او پایبند بود و به جای آن کادر خود را اصلاح کرد و کلوین دیویس دروازه بان سابق در میان کسانی بود که جایگزین شدند. بیشتر آنها بعد از اینکه نتوانستند یک مهاجم اثبات شده را برای فصل جدید به خدمت بگیرند، پس از اینکه حرکت برای کودی گاکپو و گونسالو راموس، در میان دیگران، محقق نشد، از بدترین اتفاق می ترسیدند. باری که بر دوش چ آدامز بود همیشه احتمالاً خیلی زیاد بود.

در طول فصل نیز علائم هشدار دهنده مختلفی وجود داشت. پیروزی در بورنموث در ماه اکتبر، آخرین پیروزی هاسنهوتل در سرمربیگری، مشکلاتی را که دو هفته بعد در بازی خانگی 4-1 مقابل نیوکاسل آشکار شد که به قیمت کار این اتریشی تمام شد، برطرف شد. هواداران ساوتهمپتون تا پایان سلطنت جونز درخشان بودند و هنگامی که این بازیکن 49 ساله که در دو دوره در لوتون شگفت‌انگیز بود، به عنوان جانشین هاسنهوتل در نوامبر گذشته استخدام شد.

از لحظه ای که ساوتهمپتون در جام کارابائو، اولین بازی خانگی او، لینکلن را پشت سر گذاشت، اوضاع برای جونز شوم به نظر می رسید. آنها سه بازی بعدی را باختند، آخرین آنها به ناتینگهام فارست بود که تنها برد خارج از خانه آن در لیگ تا به امروز در سنت ماری به دست آمد. ماه گذشته ساوتهمپتون به دلیل شکست خانگی 2-0 مقابل کریستال پالاس، خشنودی نداشت. شکست خانگی مقابل گریمزبی از لیگ دو در جام حذفی در ماه مارس، یکی دیگر از اپیزودهای نگران کننده بود.

ناتان جونز
ناتان جونز تنها سه ماه به عنوان سرمربی دوام آورد. عکس: رایان پیرس/گتی ایماژ

جالب توجه هواداران – و بدون شک Sport Republic – این است که زمانی که ساوتهمپتون در سال های اخیر سرمایه گذاری قابل توجهی روی تیم خود انجام داده است، همه چیز با گریه به پایان رسیده است. این باشگاه در طول دو پنجره نقل و انتقالات گذشته 127 میلیون پوند هزینه کرده است، بیشتر از لیورپول، دو برابر هزینه فولام و سه برابر پالاس. اما چنین پول نقدی به خصوص در ژانویه به اشتباه خرج شد.

میسلاو اورسیچ، بخشی از تیم کرواسی که در قطر سوم شد، به دلیل غیبت خود بسیار قابل توجه بوده و از زمان امضای قرارداد با دیناموزاگرب تنها 6 دقیقه در لیگ بازی کرده است. کمالدین سولمانا و کارلوس آلکاراز استعدادهای درخشانی از خود نشان داده‌اند، در حالی که پل اونواچو، مهاجم 6 فوتی 7 اینچی که در روز ضرب‌الاجل قرارداد امضا کرد، به سختی به میدان رفته است. آمدن جیمز بری، مدافع کناری جونز که از لوتون می‌شناخت و با استانداردهای لیگ برتر بادام زمینی 750 هزار پوند قیمت داشت، نشان‌دهنده تفکر ناهماهنگ ساوتهمپتون است. هفده روز بعد جونز اخراج شد. از آن زمان بری یک بار بازی کرده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مجموعه ای از چهره های کلیدی در طول یک فصل فلاکت بار از در خارج شده اند. جو شیلدز که تابستان گذشته به عنوان رئیس بخش استخدام ملحق شد و در آمدن گاوین بازونو، خوان لاریوس و ساموئل ادوزی از منچسترسیتی، جایی که شیلدز قبلاً در آنجا کار می کرد، تأثیرگذار بود، در اکتبر به چلسی پیوست. مت کراکر، مدیر فوتبال این باشگاه، به عنوان مدیر ورزشی به فدراسیون فوتبال ایالات متحده می پیوندد. توبی استیل، مدیر عامل، دوره اعلان خود را انجام می دهد. دیوید توماس، مدیر ارشد بازرگانی سابق، در ژانویه جای خود را به چارلی باس داد. انتظار می‌رود که خروجی‌های پرمخاطب دیگری در پشت صحنه در تابستانی دیگر از تغییرات رخ دهد.

سقوط ساوتهمپتون همواره نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کند، اما باشگاه از وضعیت مالی خوبی برخوردار است و صاحبانی دارد که قول حمایت خود را داده‌اند. آنکرسن در فوروم هواداران در ماه فوریه گفت: “اگر بدترین اتفاق بیفتد و ما در نهایت سقوط کنیم، کاملاً به باشگاه متعهد هستیم، این یک سرمایه گذاری بلندمدت برای همه ما است.” ما به باشگاه ایمان داریم و هر کاری که بتوانیم انجام می دهیم تا هر چه سریعتر به این باشگاه بازگردیم.

خروج مورد انتظار وارد-پروس، لاویا، آدامز، بلا-کوچاپ و کایل واکر-پیترز می تواند بیش از 100 میلیون پوند جمع آوری کند.

جیمز وارد پروس از ساوتهمپتون پس از قطعی شدن سقوط آنها.
جیمز وارد پروس از ساوتهمپتون پس از قطعی شدن سقوط آنها. عکس: Charlie Crowhurst/Getty Images

فاجعه‌آمیز کردن وضعیت مخمصه ساوتهمپتون آسان است، اما در پایان فصل گذشته، در میانه‌ی آخرین تفسیر خود برای بی‌بی‌سی رادیو سولنت در سنت ماری، دیو مرینگتون، مدیر سابق ساوتهمپتون، یک سخنرانی پرشور نیمه‌وقت در زمین ایراد کرد که باید در زمین به صدا درآید. در حالی که آنها با اولین سقوط از زمان سقوط به لیگ یک در سال 2009 روبرو می شوند، زمانی که یک جریمه 10 امتیازی برای ورود به کابینه سرنوشت آنها را رقم زد.

سه سال بعد آنها به دوران بزرگ بازگشتند. مرینگتون مسئولیت میکروفون را برعهده گرفت و پیام او بر بلندگوهای استادیوم پخش شد. مرینگتون در ماه مه گذشته گفت: “این پسران آینده فردا هستند، آینده باشگاه.”

او با اشاره به طرفداران گفت: “اما فقط این را به خاطر بسپار، شما.” “شما ضربان قلب این باشگاه هستید.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …