برتری ساندرلند پس از پیروزی هیوم در بازی اول مقابل لوتون | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برای مدت طولانی، احساس می‌کردم مهم نیست ساندرلند چه کاری انجام می‌دهد، همه چیز اشتباه می‌شود. سقوط، شکست در ومبلی، بدبختی با امتیازات متوسط، سقوط پشت سر هم. همانطور که یکی از طرفداران اشک‌آلود که برای مستند ساندرلند Til I Die فیلمبرداری می‌کرد، در حالی که شکست فینال پلی‌آف 2019 را به چارلتون واگذار می‌کرد، پرسید: «آیا هرگز ما نمی‌شویم؟» جز اینکه ناگهان به نظر می رسد که ممکن است باشد. هنوز بازی برگشت در لوتون باقی مانده است، حتی قبل از یک فینال پلی آف دیگر، اما صعودی که با پیروزی بر ویکومب در ومبلی سال گذشته آغاز شد، به نظر می رسد که به طور غیرمنتظره و تقریباً با وجود خودشان، می تواند ادامه داشته باشد.

حس کنجکاوی وجود دارد که ساندرلند به اشتباه به پلی آف راه یافت. آن‌ها فصل گذشته از لیگ یک تا مرحله پلی‌آف آمدند، جوان‌ترین ترکیب اصلی در چمپیونشیپ را داشته‌اند و در بیشتر فصل، مدافعان میانی و میانی کلیدی و همچنین کوری ایوانز، کاپیتان و تنها در عمق را از دست داده‌اند. -هافبک دروغگو از هر تجربه واقعی. آنها حتی نتوانستند در 10 بازی از 15 بازی آخر فصل خود پیروز شوند، دوره ای که در آن به رده دوازدهم سقوط کردند و به لطف اینکه میلوال در روز پایانی برتری 3-1 نیمه وقت را از بین برد، به طور غیرقابل توضیحی به رتبه ششم رسیدند.

مشکلات مصدومیت آنها به قدری بد است که آنها در نهایت با یک دفاع سه دفاعی شروع کردند که شامل یک وینگر تبدیل شده، یک مدافع کناری تبدیل شده و لوک اونین است که تقریباً در همه جا با همان زمختی ظاهری بچه بازی کرده است، اما 5 فوت باقی مانده است. 9 اینچ، در حالی که دو مدافع کناری، جک کلارک و پاتریک رابرتز، به وضوح وینگر هستند. در بهترین حالت، ساندرلند می‌تواند فوتبال مجللی تولید کند، اما شما می‌توانید در هوا مقابل یک لیلیپوت یازدهم برای آنها ترسید.

راهنمای سریع

بولتون و بارنزلی بعد از بازی رفت به تساوی رسیدند

نمایش دهید

دیون چارلز با گل تساوی در نیمه دوم از برتری حیاتی بارنزلی در بازی اول محروم شد تا بولتون در نیمه نهایی پلی آف لیگ یک به تساوی 1-1 برسد.

ملی پوش ایرلند شمالی تنها 4 دقیقه پس از تهدید نیکی کادن برای قرار دادن بارنزلی در صندلی رانندگی برای بازگشت روز جمعه در Oakwell، بیست و یکمین گل لیگ خود را به ثمر رساند.

برندگان نهایی با شفیلد ونزدی یا پیتربورو در ومبلی دیدار خواهند کرد تا حق پیوستن به پلیموث و ایپسویچ در چمپیونشیپ فصل آینده را داشته باشند.

بارنزلی پس از پایان فصل عادی یک مکان و پنج امتیاز مقابل میزبان خود به پایان رساند. اما واندررز از پایان سودآورتر کمپین لذت برد و پس از عقب افتادن مقاومت خود را نشان داد.

چارلز در حالی که واندررز به دنبال تکرار شروع گردباد از پیروزی پاپا جانز در برابر پلیموث بود، از روی سانتر الیاس کاچونگا با فاصله زیاد شلیک کرد.

لیام کیچینگ مانع از تلاش جورج جانستون مدافع شد، اما این بارنزلی بود که به نظر می‌رسید از بن بست نیمه اول خارج شود.
لوکا کانل، هافبک سابق آکادمی بولتون، شوت های زیادی از راه دور زد که جیمز ترافورد – در دیدار خانگی خداحافظی اش – اولین بار آن را انجام نداد.

آدام فیلیپس تلاش دیگری را از بالای تیر افقی عبور کرد در حالی که ترافورد، بازیکن قرضی منچسترسیتی، ضربه اسلوبودان تدیک را مهار کرد.

دوانته کول ریکاردو سانتوس را برگرداند اما نتوانست تلاش خود را به سمت هدف هدایت کند در حالی که ترافورد برای نجات از کادن وارد عمل شد.

و این کادن بود که بعد از 63 دقیقه تایکس را با گل ششم خود در این رقابت ها پیش انداخت. واندررز نتوانست کرنر فیلیپس را دفع کند و کادن بعد از اینکه کول توپ را به مسیر خود بازگرداند، از لبه محوطه به خانه شلیک کرد.

یان اوت، سرمربی بولتون بلافاصله دن ان لوندولو و کیران لی را به جای کاچونگا و جاش شیهان معرفی کرد و در عرض چهار دقیقه تیم میزبان به تساوی رسید.

هری ایستد شوتی برای مهار نداشت، اما وقتی از وسط بال چپ راندل ویلیامز خواسته شد، فقط توانست توپ را به سمت چارلز فشار دهد تا گل تساوی را به ثمر برساند.

بارنزلی ناامیدی را کنار زد و بابی توماس دو بار نزدیک بود که برتری میهمان را بازگرداند. سپس اندرسن با یک بلوک حیاتی از N’Lundulu ویژگی های خود را نشان داد اما هیچ یک از تیم ها نتوانستند گل دوم مهم را پیدا کنند.

از بازخورد شما متشکرم.

لوتون نسبتا بزرگتر از آن است. هر دو گلی که ساندرلند در آخرین بازی خانگی خود در فصل به واتفورد خورد، از کرنر ناشی شد. بازی‌های ست شده آسیب‌پذیری آشکاری است، زیرا پیر اکوا تنها بازیکن بیرونی با قد بیش از ۶ فوت است. مطمئناً، لوتون با اولین کرنر خود ضربه ای زد، الیجا آدبایو پس از اینکه آنتونی پترسون از آلفی دوتی نجات داد، شلیک کرد.

آماد دیالو پس از به ثمر رساندن گل تساوی ساندرلند مقابل لوتون، جشن گرفت.
آماد دیالو پس از به ثمر رساندن گل تساوی ساندرلند مقابل لوتون، جشن گرفت. عکس: Alex Dodd/CameraSport/Getty Images

ساندرلند تلاش کرد تا ریتم خود را پیدا کند، اما شش دقیقه قبل از نیمه دوم، آماد دیالو به کاتالوگ خود از ضربات پای چپ قابل توجهی اضافه کرد که از سمت راست در گوشه سمت چپ بالا ضربه خوردند. این، چهاردهمین گل او در فصل، به خوبی هر یک از آنها بود، در حالی که الکس پریچارد یک ضربه ایستگاهی را از دست داد.

شانس کمی برای تمدید قرضی این بازیکن عاج از منچستریونایتد پس از پایان فصل وجود دارد، اما حتی قبل از شنبه دیالو، خود را در حافظه جمعی ویرساید ثبت کرده بود، بازیکنی با استعدادهای فنی بزرگ که از همان لحظه ای که او به طرز وحشیانه ای درگذشت جویسون بنت را جشن گرفت. گل تساوی در واتفورد در ماه سپتامبر، علاقه خود را به باشگاه آشکار کرده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

فکر همیشه این خواهد بود که اگر او می توانست بیشتر از راس استوارت بازی کند، بازیکنی که در 11 بازی قبل از آسیب دیدگی آشیل فصلش در ژانویه به پایان برسد، 10 گل را به ثمر رساند. با فراخواندن الیس سیمز از قرضی توسط اورتون، ساندرلند جو گلهارت را به صورت قرضی از لیدز به خدمت گرفت، اما با همه دوندگی اش، او هیچ شباهتی به تهدید هر یک از دو مردی که جایگزین کرد، نیست.

او دو بار فرصت‌های خوبی را هدر داد، و نتوانست زودتر پاهایش را مرتب کند، زیرا ضربه پایین رابرتز توسط اتان هوروات به بیرون فرستاده شد، و سپس بلافاصله پس از پایان نیمه‌تیم، یک سانتر پریچارد را از کنار پا به بیرون فرستاد.

ممکن است این غیبت ها هنوز پرهزینه باشد، اما زمانی که آنها شروع به کنار هم قرار دادن اسکله های طولانی گذر کردند که بهترین ویژگی آنها در این فصل بود، امواج قرمز و سفید شروع به جاری شدن کردند. این فقط برای 10 دقیقه بود، اما یک چیز غیرمنتظره را به همراه داشت: گل ساندرلند از کرنر، چیزی که آنها قبلاً در این فصل فقط در جام حذفی در شروزبری به آن دست یافته بودند. بدیهی است که فقط داخل جعبه آویزان نشده بود، بلکه به شکلی مرتب ساخته شده بود، دیالو در قلب آن قرار داشت، قبل از اینکه کلارک از دروازه عبور کرد تا ترای هیوم به او سر بزند. برو کل گراز

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

مانند لوتون، ساندرلند در خارج از خانه بسیار بهتر از آنها در خانه بوده است. آنها دوباره، در بازی دوم، از هر بازیکنی که می‌توانند وینگر نیستند، دفاع کنند. این نباید کار کند، اما به نوعی، در حال حاضر، به نظر می رسد مهم نیست.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …