Jalen Hurts ستاره فیلادلفیا ایگلز مدرک کارشناسی ارشد خود را از اوکلاهاما دریافت کرد فیلادلفیا ایگلز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مثل اینکه هدایت تیمش به سوپربول و امضای یک تمدید گسترده قرارداد کافی نبود، جالن هرتس، کوارتربک فیلادلفیا ایگلز تصمیم گرفت با گرفتن مدرک کارشناسی ارشد به سال درخشان خود بیافزاید.

هرتس، 24 ساله، از اوکلاهاما روز جمعه، به عنوان معاون دانشگاه، دکتر دیوید سورات، ارسال شده به رسانه های اجتماعی

هرتس فوتبال کالج خود را در آلاباما آغاز کرد، جایی که تنها پس از سه سال مدرک لیسانس خود را در علوم ارتباطات و اطلاعات گرفت. او در سال 2019 به اوکلاهاما منتقل شد و در مقطع کارشناسی ارشد شروع به کار کرد.

هرتس 24 ساله در مصاحبه‌هایش گفته است که از مادرش الهام گرفته است، که در سال اول تحصیلاتش در دانشگاه معلم آموزش ویژه بود، اما دید همکاران اطرافش اخراج شده‌اند و تصمیم گرفت فعالانه عمل کند.

هرتس در آوریل به اسنس گفت: «او به مدرسه بازگشت و مدرک کارشناسی ارشد خود را گرفت تا مشاور شود. “این یک شهادت زنده برای من است.”

کسب مدرک کارشناسی ارشد او نیمه اول پر حادثه سال 2023 را برای بومی هیوستون به پایان می رساند.

در فوریه، هارتز ایگلز را به سوپر باول LVII در گلندیل، آریزونا هدایت کرد، جایی که آنها به چیفز کانزاس سیتی شکست خوردند. این بازی شامل یک تماس جنجالی علیه ایگلز در کمتر از دو دقیقه مانده بود که دروازه چیفز را برای پیروزی 38-35 باز کرد.

در ماه آوریل، هرتس قرارداد خود را به مدت 5 سال به ارزش 255 میلیون دلار تمدید کرد که او را به پردرآمدترین بازیکن تاریخ NFL در سال تبدیل کرد.

ایگلز فصل را در 10 سپتامبر در جاده مقابل تیمی که برای بردن Super Bowl LII، نیوانگلند پاتریوتز شکست داد، باز کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …