میتلند دو گل به ثمر رساند تا ساراسنز برتر را با شکست نورثهمپتون به فینال برساند | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تنها یک بار در هفت سال گذشته یک تیم میهمان در نیمه نهایی لیگ برتر پیروز شده است و به ندرت نشانه ای از تغییر روند نورثهمپتون در شمال لندن وجود داشت. ساراسنز اکنون به هفتمین فینال خود در 10 فصل اخیر رسیده است و در موقعیت قطبی قرار دارد تا اولین عنوان خود را از سال 2019 به دست آورد.

قدیس ها را نمی توان به خاطر تلاش و روحیه مقصر دانست، اما آنها در برابر حریفانی قرار گرفتند که انرژی جمعی و انسجام دفاعی آنها به طور قابل توجهی برتر بود. ساری همچنین در اوایل بالینی قابل توجهی بود، و در نیم ساعت ابتدایی برتری 21-3 را به دست آورد و به ندرت اجازه داد که پس از آن، کنترل آنها در مسابقه کاهش یابد.

از منظری خنثی، این مسابقه کمی کم‌کمک بود، اما ساراسنز ترجیح می‌دهد به کاری که حرفه‌ای انجام شده است فکر کند. بال شان میتلند با دو بار از پنج تلاش تیمش کار را به پایان رساند، اوون فارل به طرز بی نقصی ضربه ای را به سمت دروازه زد و غیبت بیلی وونیپولا هیچ تفاوت آشکاری ایجاد نکرد. اگر سرعت خط و انتخاب هوشمندانه ساری بود که در نهایت میزبان را متمایز می کرد، بن ارل همیشه عالی یک بازی غارتگرانه دیگر داشت و اسکرام هاف ایوان ون زیل نیز حضور پررنگی داشت.

در یک بعد از ظهر سرد ماه مه، کمی برای نورثهمپتون برنامه ریزی نکردیم. پس از اولین ضربه باکس بازی، جورج فوربانک توسط میتلند در هوا به صدا درآمد، اما یک موقعیت هجومی امیدوارکننده هیچ نتیجه ای نداشت. در عوض، زمانی که توپ برگردانده شد، میزبان یک شکست جسورانه از پشت خط خودی انجام داد که تقریباً در انتهای دیگر به گل رسید.

ساراسین‌ها با تشویق مناسب، به زودی دوباره به بو کشیدن برای چیزهای بیشتر بازگشتند. چیپ دوست داشتنی الکس گود به خوبی برای Maitland به بالا پرتاب شد، و Furbank و Alex Mitchell را سرگردان کرد و Saints ناگهان 7-0 شکست خوردند – دقیقاً سناریویی که می خواستند از آن اجتناب کنند. نورثهمپتون از سوی داور، کارل دیکسون، محبت زیادی دریافت نکرد و همه چیز از قبل برای میهمانان شوم به نظر می رسید.

اوون فارل در پیروزی مقابل نورثهمپتون برای ساراسینز ضربه ای زد
اوون فارل در پیروزی مقابل نورثهمپتون یک ضربه بی‌نقص دیگر برای ساراسنز انجام داد. عکس: Frankie Okeeffe/PPAUK/Shutterstock

تعجبی نداشت که ساری دوباره گل زد، این بار از طریق یک چیپ ماهرانه فارل در گوشه سمت چپ که دوباره به خوبی برای Maitland کمین کرده بود. هنگامی که الکس والر در یک مسابقه جریمه شد و مرتکب این اشتباه شد که تصمیم را با دیکسون مناظره کند، ضربه سریع ون زیل همه را در چرت زدن گرفت و فاصله روی اسکوربورد را بیشتر کرد.

این چیزی نبود که مربی انگلیس، استیو بورثویک، انتظار تماشای آن را داشت. او چگونه می‌تواند با اطمینان تیم‌هایی را برای بازی‌های حذفی بزرگ راگبی آزمایشی انتخاب کند، در حالی که حتی بازی‌های ظاهراً شدید پلی آف لیگ برتر ترافیک یک طرفه است؟ دیوید ریبانز مقیم تولون خود را برای نورثهمپتون قرار داد و لوئیس لودلم مثل همیشه صمیمانه بود، اما قدیس هنوز راه دارد تا بتوانند رویای افتخار توئیکنهام را ببینند.

در این موقعیت، گلزنان برتر لیگ تا دقیقه 56 طول کشید تا از خط ساری ها از طریق میچل جنجالی عبور کنند. یک حلقه به خوبی اجرا شده در اطراف فین اسمیت سپس به ایجاد تلاش دوم کمک کرد، این بار توسط جیمز رام به پایان رسید، اما صرفاً یک مهلت موقت بود. یک ضربه پنالتی برای از بین بردن یک ماول دوباره تسلط بر خانه را تثبیت کرد و غواصی مکس مالینز درد را برای Saints عمیق تر کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

کورتنی لاوز که اکنون 34 ساله است اما هنوز برای برنامه های کشورش در جام جهانی اساسی است، نیز در کوارتر پایانی با جدیت کنار رفت، اما مسلماً نورث همپتون از همان ابتدا محکوم به فنا بود. تیم میهمان تنها شش بار در 38 تلاش نیمه نهایی از زمان معرفی فرمت پلی آف در 2002-03 پیروز شده است و تنها نمونه در هفت فصل گذشته بازگشت خیره کننده هارلکینز از شکست 28-0 در بریستول در سال 2021 بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …