یوروویژن 2023 زنده: لیورپول به نمایندگی از اوکراین میزبان مسابقه آهنگ خواهد بود | یوروویژن 2023

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

خوب، برای اینکه خود را در آن مستقر کنید، چرا به من مراجعه نکنید مسابقه یوروویژن قبل از اینکه شروع به بخشش کنم هم بسیاری از پاسخ ها در مقدمه من…

یوروویژن 2023 – نحوه رای گیری در سال جاری

مرحله نیمه نهایی صرفاً با رای عمومی مشخص شد، اما فینال بزرگ دارای یک هیئت داوران به علاوه سیستم رای عمومی است. هنگامی که آخرین آهنگ پخش شد – آهنگ من آهنگ نوشتم از Mae Muller – رای گیری باز خواهد شد. پس از آن اجراهای موسیقی اجرا می شود و سپس ما وارد فرآیند نتیجه گیری می شویم.

ابتدا امتیازاتی را از هیئت داوران کشور به کشور دریافت می کنیم که توسط یک نماینده ملی خوانده می شود، که معمولاً انجام آن کمی طول می کشد و در نتیجه باعث می شود نمایش بیش از حد نمایش داده شود. بعد از اینکه تمام امتیازات هیئت داوران مشخص شد، جدول نتایج میان‌دوره نیمه‌وقت را داریم.

سپس آرای عمومی به نوبت به هر آهنگ اضافه می شود و آهنگی که در رتبه 26 قرار دارد شروع می شود. آهنگ‌ها می‌توانند تا 12 امتیاز از هر کشور دریافت کنند، و امسال مجموعه‌ای از امتیازات اضافی از «بقیه جهان» وجود دارد، زیرا مسابقه برای هرکسی برای رای دادن آزاد است. بنابراین آهنگ‌های محبوب در بین عموم می‌توانند به معنای واقعی کلمه صدها امتیاز را بدون توجه به جایی که هیئت داوران آن‌ها را قرار داده‌اند، در یک ضربه به تعدادشان اضافه کنند.

افرادی که در میان شما تیزبین هستند متوجه خواهند شد که این بدان معناست که با نزدیک‌تر شدن به اوج، آهنگ‌های رتبه‌های ششم، پنجم، چهارم و غیره شروع به جهش از رهبر موقت می‌کنند. اما رهبر موقت آخرین نفری است که امتیازات عمومی خود را اضافه می کند، بنابراین تا زمانی که فقط دو یا سه امتیاز دیگر اضافه شود، تقریباً هرگز نمی دانید نتیجه نهایی چه خواهد بود.

این باعث می شود که به طرز باورنکردنی ناخن جونده باشد، و خوشبختانه برای من، زندگی منسجم در وبلاگ تقریبا غیرممکن است. تنها چیزی که من تا به حال به صورت زنده در وبلاگ قرار داده ام که سریعتر از رای گیری یوروویژن انجام می شود، تلاش برای پوشاندن لوج در بازی های المپیک زمستانی است.

یوروویژن 2023 – ترتیب اجرای امشب

در اینجا دستور اجرای شما برای امشب است، که اتحادیه رادیو و تلویزیون اروپا (EBU) به راحتی در یک گرافیک رسانه اجتماعی قرار داده است تا مجبور نباشم همه آن را تایپ کنم. نمایش از ساعت 8 بعد از ظهر BST شروع می شود.

اوکراین رفتن 19th انگلستان آخر می رود موارد دلخواه سوئد و فنلاند 10 و 13 بروید نمایش با آغاز می شود اتریشآهنگ درخشان در مورد ادگار آلن پو، و 25th است کرواسیآهنگی کاملاً و لذت بخش ضد جنگ است مادر ŠČ! از جانب اجازه دهید 3. به علاوه ما اسکیت های معمول و شماره های موسیقی بزرگ را دریافت خواهیم کرد.

دستور اجرای یوروویژن 2023
دستور اجرای یوروویژن 2023 عکس: یوروویژن/EBU

نظرات باز خواهند بود، اما تجربه به من می گوید که بعید است نفس کافی برای پیوستن به آن بکشم، اما لذت ببرید و با هم مهربان باشید.

و قانون اصلی ما را به خاطر بسپارید. اگر وارد وب‌سایت آبان نیوز شده‌اید و نظری بگذارید که می‌گوید یوروویژن را تماشا نمی‌کنید، از آن متنفر هستید، این یک اتلاف وقت احمقانه است، پس منصفانه است، هرکسی حق دارد نظر خود را داشته باشد، شما هم همینطور. اما من می توانم تضمین کنم ما با لذت بردن از آن زمان بهتری را سپری می کنند شما با انتخاب اینکه به طور فعال عصر شنبه خود را در مورد آن ناله بگذرانید 🙂

اگر اشتباهاتی را مشاهده کردید یا می خواهید به من بگویید که حزب شما چگونه پیش می رود یا چرا اتریش باید برنده شود و غیره، می توانید به من ایمیلی به martin.belam@aban.news.com ارسال کنید. نمی توانم قول بدهم که جواب بدهم اما سعی می کنم همه آنها را بخوانم.

خلاصه خوش آمدگویی و افتتاحیه…

کلاه های بزرگ لباس های مسخره یک مجموعه صحنه آراسته. موسیقی خاص ساخته شده است. تعداد زیادی پرچم در حال تکان دادن هستند. بله، این من بودم که شنبه گذشته مراسم تاج گذاری را به صورت زنده وبلاگ می نوشتم. اما امشب واقعاً جواهری در تاج تقویم موسیقی است – فینال بزرگ مسابقه آهنگ یوروویژن. امسال از طرف شما می آید لیورپول از طرف اوکراین و در مورد خاص این وبلاگ زنده، از Walthamstow.

این نمایش از ساعت 20:00 BST شروع می شود و میزبان آن خواهد بود گراهام نورتون، جولیا سانینا، آلشا دیکسون و الهه یوروویژن هانا وادینگهام. این بازی دارای 26 بازیگر است که برای این عنوان رقابت می کنند. سوئد‘s از گل ها به شدت نوک پیروزی است، اما فنلاند‘s لفاف، اسرائيل‘s نوح کرل، و به هیچ وجه‘s الساندرا شاید برنامه های دیگری داشته باشد

تعداد زیادی چهره مشهور از گذشته یوروویژن ظاهر می شوند، و جشن هایی برای میراث موسیقی لیورپول و ادای احترام به اوکراین برگزار می شود که اگر حمله روسیه به کشورشان نبود، میزبان رویداد امشب بودند.

نظرات باز خواهد بود. همیشه سرگرم کننده است و یکی از شب های مورد علاقه من در سال است. خوب، به جز کمی وحشتناک درست در انتها، وقتی سعی می‌کنم نمرات را دنبال کنم، یک داستان خبری برای روزنامه فردا در مورد اینکه چه کسی برنده شده است، ارسال کنم، و وبلاگ زنده را ادامه دهم، در حالی که از تصمیم‌های قبلی خود در مورد مصرف نوشیدنی پشیمان هستم. لطفا به من بپیوندید!

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …