دو جت روسی و دو هلیکوپتر در مرز اوکراین سقوط کردند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

ویدئوهایی در تلگرام از سقوط یک هلیکوپتر روسی منتشر شده است که گفته می شود دو نفر کشته شدند. منبع سقوط هنوز مشخص نشده است.

یک کانال تلگرامی نزدیک به وزارت دفاع روسیه در آن روز گزارش داد که دو هلیکوپتر روسی Mi-8 و یک جنگنده بمب‌افکن Su-34 روز شنبه در منطقه‌ای در غرب روسیه در مرز اوکراین سقوط کردند.

بر اساس پست کانال “ریبار” طرفدار کرملین، که رسانه های مستقل روسیه آن را به کارمندان سابق وزارت دفاع مرتبط کرده اند، یکی از سقوط ها بر فراز شهر کلینتسی در 50 کیلومتری مرز اوکراین رخ داده است.

ویدئوها در تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی پخش شده‌اند. یکی از این ویدئوها نشان می‌دهد که هلیکوپتری در آسمان قبل از منفجر شدن و سقوط به آرامی روی زمین فیلم گرفته شده است.

یکی دیگر از خبرگزاری های طرفدار کرملین، مش، “خرابکاران” اوکراینی را که به گفته پلیس روسیه در جستجوی آنها هستند، مقصر دانست.

همچنین روز شنبه، آژانس دولتی تاس روسیه به طور جداگانه گزارش داد که دو خدمه در یکی از سقوط هلیکوپتر جان خود را از دست دادند. هیچ اظهارنظر فوری از سوی مقامات اوکراینی وجود ندارد.

به گفته فرماندار بریانسک، «امروز یک هلیکوپتر در کلینتسی سقوط کرد. در نتیجه این رویداد، یک قربانی در میان غیرنظامیان وجود دارد – یک زن به شفاخانه منطقه ای منتقل شده است و تمام کمک های پزشکی لازم را دریافت می کند. پنج خانوار آسیب دیدند. خدمات اورژانس در محل کار می کنند.»

شرایط دقیق چگونگی وقوع هر دو تصادف هنوز مشخص نشده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …