Eberechi Eze بورنموث را غرق کرد تا به احیای کریستال پالاس ادامه دهد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دوبنده ابرچی ازه جاه طلبی بورنموث برای تضمین امنیت لیگ برتر را خراب کرد زیرا این هافبک الهام بخش کریستال پالاس برای پیروزی 2-0 در سلهرست پارک بود.

شاگردان گری اونیل فقط به یک امتیاز نیاز داشتند تا از فصلی دیگر در لیگ برتر مطمئن شوند و برای شروع درخشان به نظر می رسیدند، اما وقتی اِز در اواخر نیمه اول تیمش را جلو انداخت، عقب افتادند.

ایز یک ثانیه برای کریستال پالاس پس از استراحت اضافه کرد تا امتیازات را با تنها نکته منفی برای مردان روی هاجسون، دیدن ویلفرد زاها به دلیل مصدومیت به پایان برساند.

هیچ یک از طرفین نتوانستند در 10 دقیقه اول موقعیت مشخصی ایجاد کنند، اگرچه بورنموث بارها قدرت زوج دفاع میانی مارک گوهی و یواخیم اندرسن را آزمایش می کرد.

قبل از اینکه تیمش بتواند از موج فشار مستمر حریف جلوگیری کند، مایکل اولیس تلاش خود را در عرض تیر دور از لبه منطقه پیچاند.

جوئل وارد از دو پیراهن مشکی در گوشه دور زد تا اولیز را برای تلاش دوم آماده کند و با یک صلیب نزدیکتر شد تا نتو را مجبور به گرفتن جهشی کند.

اولیس بعدازظهر با 9 پاس گل وارد زمین شد و تقریباً یک پاس دیگر را نیز به او اضافه کرد که او یک سانتر برای زاها در پست دور ارسال کرد که تلاش او را از سه یاردی به اشتباه هدایت کرد.

VAR برای اولین بار پس از درگیری بین اندرسن و جفرسون لرما در محوطه بورنموث برای دریافت کارت قرمز احتمالی مدافع پالاس به کار گرفته شد، اما میزبان پس از بررسی با قدرت کامل باقی ماندند.

پالاس زمانی به موفقیت دست یافت که زاها از کنار نشانگر خود در لبه منطقه عبور کرد و سپس به جردن آیو بازگشت. او با یک تماس سریع به عقب توپ را به Eze هدایت کرد، که در دقیقه 39، او هیچ شانسی برای Neto نداشت.

ویل هیوز در اوایل نیمه دوم نتو را آزمایش کرد اما هواداران سلهرست پارک به زودی شاهد صحنه نگران کننده ای بودند که زاها، که به تازگی از آسیب دیدگی همسترینگ بهبود یافته بود، بلند شد و اودسون ادوارد جایگزین او شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

زاها که در پایان این کمپین قراردادش تمام شده بود، با یک شعار مهیج از سوی هواداران خانگی مواجه شد و احتمالاً به این فکر می کرد که آیا این آخرین باری است که او را با پیراهن پالاس از زمین خارج می کند.

ایزه دومین بار را در دقیقه 58 به ثمر رساند، یک تلاش انفرادی که باعث شد او توپ را از اولیس در سمت چپ جمع کند، قبل از اینکه یک دویدن عجیب از مرکز او را در موقعیتی قرار دهد تا دهمین فصل خود را به سمت راست بالا بزند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …