جمع بندی اروپا: بایرن با 6 ضربه زدن به شالکه به قهرمانی نزدیک شد | فوتبال باشگاهی اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بایرن مونیخ قدرت گذشته مبارزه شالکه 6-0 با دو گل سرژ گنابری، بروسیا دورتموند را در صدر بوندسلیگا تحت فشار قرار داد و با دو بازی باقی مانده به یازدهمین قهرمانی متوالی خود در لیگ نزدیک شد.

توماس مولر که از زمان حضور توماس توخل در ماه مارس آینده او در باشگاه در هاله ای از ابهام قرار داشت، در دقیقه 21 حساب خود را باز کرد و جاشوا کیمیچ هشت دقیقه بعد با یک ضربه پنالتی خوب اختلاف را دو برابر کرد.

در حالی که شالکه مقاومتی از خود نشان نداد، باواریایی‌ها از همان جایی که پس از استراحت متوقف شده بودند، ادامه دادند و گنابری در دقیقه 50 بعد از عملکرد عالی ژائو کانسلو در محوطه جریمه، ضربه خود را در دقیقه 50 انجام داد.

سپس گنابری با یک سرعت سرگیجه‌آور در دقیقه 65 بازی را 4-0 کرد، قبل از اینکه ماتیس تل تعویضی نیز با پاس گل جمال موسیالا در برگه گل ثبت شود. سپس تِل در وقت‌های تلف‌شده، نوشیر مزروعی را به‌عنوان یک گل برای میزبان تبدیل کرد.

بایرن 68 امتیازی است و دو بازی دیگر باقی مانده است. بورسیا دورتموند علیه بوروسیا مونشن گلادباخ در اواخر بازی با چهار امتیاز کمتر، البته با سه بازی باقی مانده.

منابع آگاه به رویترز گفتند که رئال مادرید که در اواخر بازی در اسپانیا میزبان ختافه بود، در نبرد دادگاهی 400 میلیون یورویی (350 میلیون پوند) با موبادالا، سرمایه گذار مستقل ابوظبی بر سر پیشنهاد حمایت مالی از سانتیاگو برنابئو شکست خورده است.

مادرید این پول را مطالبه کرده بود زیرا گفته بود موبادالا به قرارداد اسپانسری که بر اساس آن حق نامگذاری ورزشگاه را به مدت 20 سال به دست می آورد، عمل نکرده است. این منبع به رویترز گفت، یک دادگاه داوری زیر نظر دادگاه تجارت بین‌الملل در پاریس حکم داده است که تأخیر و تغییرات در توسعه مجدد زمین به این معناست که قرارداد حمایت مالی منقضی شده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این داستان به روز خواهد شد

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …