ساندرلند – لوتون: نیمه نهایی پلی آف قهرمانی، بازی اول – زنده | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

همه چیز را به نیمه نهایی دیگر فردا پرتاب می کنیم، دومین دیدار از سه دیدار متوالی کاونتری و میدلزبرو، بن فیشر با بن ویلسون دروازه بان آبی های آسمانی صحبت می کند، که پس از یک حرفه عشایری به زمان بزرگی می پردازد:

حداقل یکی از این تیم ها با ساوتهمپتون بازی خواهد کرد فصل بعد، زیرا سقوط قدیس ها با شکست خانگی 0-2 از فولام تایید شد:

و تمام شد بولتون 1-1 بارنزلی.

در دیگر اخبار پلی آف، نیمه لیگ یک بین بولتون و بارنزلی در حال حاضر 1-1 است و سه دقیقه در لنکاوی باقی مانده است، دیون چارلز بولتون بازی افتتاحیه نیکی کادن را لغو کرد. و چسترفیلد همچنان در فینال لیگ ملی در ومبلی با نتیجه 1-0 ناتس کانتی پیشتاز است. آن را در زیر دنبال کنید:

تیم ها وارد می شوند

ساندرلند: پترسون؛ گوچ، هیوم، اونین، پریچارد، نیل،
اکوا، رابرتز، دیالو، کلارک، گلهارت. زیرمجموعه ها: هاگینز، باس،
با، تیلور، لیهاجی، میچوت، اندرسون.

لوتون: هوروات; اوشو، بل، لاکیر، درامه، امپانزو، ناکامبا، کلارک، دوتی، آدبایو، موریس. زیرمجموعه ها: شی، پاتس، بری،
برک، کمپبل، اونیدینما، فریمن.

داور: تیم رابینسون (وست ساسکس)

مقدمه

بعد از ظهر همه، با یکی از جذاب ترین فصل های فصل در حال اجرا است – تا زمانی که طرفدار هیچ یک از تیم های درگیر نباشید. بله، بازی های پلی آف در راه است – یک تعطیلات هیجان انگیز در استرس دیگران. اما ما امروز عصر در استادیوم نور دو تیم خوش‌بین و متحرک رو به بالا پیش روی خود داریم که هر کدام از آنها با پلی آف غریبه نیستند و در فصل گذشته در آن رقابت کرده‌اند.

لوتون پس از 14 بازی بدون شکست به شمال شرق می رسد و اگرچه به نظر نمی رسد در این دوره به دو تیم برتر برسد، اما بار دیگر به طرز شگفت انگیزی بالاتر از وزن خود قرار گرفته است – گواهی بر مالکیت مترقی و مدیریت روشنفکرانه است. می تواند تحویل دهد. و اگر طرفداران کلاهک‌ها به شگون می‌خواهند، پایان دادن به یک کمپین دسته دوم با 14 بازی بدون شکست دقیقاً همان کاری است که در سال 1982 انجام دادند، زمانی که آخرین بار به لیگ برتر صعود کردند.

آنها همچنین یک مدیر دارند، راب ادواردز. کسی که می‌داند چگونه می‌تواند ارتقا پیدا کند، این کار را با فارست گرین در لیگ دو در سال گذشته انجام داده است، قبل از اینکه به واتفورد بپرد، که به سرعت او را به دلیل اینکه، می‌دانید، واتفورد، محروم کرد. اما باخت هورنتز در وسط جدول، سود لوتون بوده است.

تاون که دومین دفاع برتر چمپیونشیپ را در طول فصل عادی داشت، انتظار می‌رود که مهاجم خود کولی وودرو را با مشکل زانو برای دو پای مقابل ساندرلند که مشکلات مصدومیت آن حریفان را کوچکتر می‌کند، در اختیار نداشته باشد. تیم تونی موبری از ژانویه مجبور بود بدون مهاجم طلسم خود راس استوارت کار کند، اما با به اشتراک گذاشتن گل ها در میان یک سبک هجومی واضح پاسخ داده است.

آماد دیالو، قرضی منچستریونایتد، به شایستگی بیشترین توجه را به خود جلب کرده است، اما بازیکنانی مانند پیر اکوا، جک کلارک، پاتریک رابرتز و الکس پریچارد نیز درخشیده اند. (و با توجه به اینکه فصل خود را با تماشای تیمی بدون مرد هدف گذرانده‌ام که به عنوان قهرمانی لیگ دو می‌آید، همه چیز مربوط به قهرمانی بزرگ در EFL در این دوره نیست). موبری نیز یکی از مدیران بسیار کم ارزش و همه جانبه بازی است، و او کار خوبی انجام داده است که به ساندرلند فرصتی برای دومین ارتقای متوالی داده است.

این باید خوب باشد. شروع ساعت 17:30 BST.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …