نظم نظامی با پیروزی شیک در محاکمه دربی به سمت اپسوم می رود | مسابقه اسب دوانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نظامی Order به بالای بازار دربی شلیک کرد، زیرا او یک امتیاز بهتر از برادرش آدایار داشت تا سهام آزمایشی دربی لینگفیلد را به دست آورد. آدایار در سال 2021 در این مسابقه دوم شد و سپس در اپسوم پیروز شد و خواهر و برادر رده بالای او به روشی که خود یک اپراتور برتر بود، سه برد از چهار شروع کسب کرد.

با غرق شدن در مسیر چمن لینگفیلد به این معنی که این مسیر برای اولین بار از زمان پیروزی Main Sequence در سال 2012 در همه شرایط آب و هوایی اجرا شد، ویلیام بیوک دستور نظامی را داشت که به خوبی با سرعت تعیین شده توسط امپراتوری سلطنتی جیمز تیت حرکت می کرد. با نزدیک شدن زمین هشت نیرو به خم خانه، گروه شروع به جمع شدن کرد و وقتی که امپراتوری رگال به سمت پیچ چرخید، بیوک فرصت را غنیمت شمرده و به سرعت از قسمت داخلی عبور کرد و با Waipiro از اد واکر که تنها با گام هایش مطابقت داشت به سمت خانه حرکت کرد. با پسر ورزشکار فرانکل.

این دو نفر به طور مستقیم در خانه حرکت کردند، اما این فرد مورد علاقه پولی بود که با یک ربع طول و چهار و یک ربع دیگر به دایره آتش پادشاه چارلز سوم رسید. سوم.

اگرچه این مسابقه در گذشته یک برنده دربی را برای چارلی اپلبی به ارمغان آورده است، اما این اولین بار است که او در رویداد Listed برنده می شود و دستور نظامی اکنون به عنوان مورد علاقه مشترک 4-1 Betfair در کنار آگوست رودن به Epsom می رود، در حالی که کورال اسب کلت را می سازد. رهبر واقعی 7-2 آنها در بازار.

او هر کاری که از او خواسته بودم انجام داد. بیوک گفت: او خیلی خوب از آن عبور کرده است و چیزهای زیادی یاد خواهد گرفت، نه اینکه باید نشان داده شود. «وقتی از او خواستم سریع وارد شکافی شود که در سراشیبی در حال اجرا بود، دریغ نکرد. او کاملاً آرام و به زیبایی متعادل بود.»

الکس مریام، دستیار اپلبی، گفت: «خیلی ساده بود. مدتی طول کشید تا او غلت بزند، اما او آن را به شدت متوجه شد. همه سیستم‌ها برای Epsom هستند، او روی چمن دوید و حالا کمی از تپه پایین آمده است. سال گذشته ما با چند میلر خوب برکت داشتیم، اما امسال چند نوع مایل و چهارم و مایل و نیم خوبی داریم. دستور نظامی شبیه به آدایار است اما مدل تیزتر است.

پیش از این، Appleby برای اولین بار برنده سهام Oaks Trial Fillies شد، زیرا Eternal Hope نام خود را در تصویر مسابقه بزرگ قرار داد. بیوک که همیشه در موقعیت خوبی قرار گرفته بود و سرعت تعیین شده توسط سان ست پوینت و بازیکن مورد علاقه 6-5 یعنی Be Happy را دنبال می کرد، او در نقطه مناسبی برای رسیدن به خانه بود و یک چرخش دوست داشتنی نشان داد تا از Aidan O’ پیشی بگیرد. رهبر بازار که توسط Brien آموزش دیده است.

راهنمای سریع

نکات یکشنبه گرگ وود

نمایش دهید

پلمپتون: 1.45 بالا برای درخواست تجدیدنظر، 2.15 Hello Sunshine، 2.45 آلتو آلتو، 3.15 تارا Iti، 3.50 سامی بیر، 4.20 Henschke، 4.50 A Tickatickatiming.

لودلو: 2.05 جفری صلیب، 2.35 سولدات فورته، 3.05 چستنات پیت، 3.35 زوکایان، 4.05 اتصالات گمشده، 4.35 غرور کدو تنبل، 5.05 تادی جسور.

همیلتون: 3.45 Moonstone Boy، 4.15 Save The World، 4.45 Center Court، 5.15 Pisanello (nb)، 5.45 Huddle Up، 6.15 Captain Haddock (چرت)، 6.45 Derry Lad.

از بازخورد شما متشکرم.

اگرچه کورال فیلی را با 16-1 وارد بازار اوکس کرد، دختر تئوفیلو باید در 2 ژوئن در Epsom به ترکیب اضافه شود. اما در حالی که حرکت بعدی او به مرور زمان مشخص‌تر خواهد شد، چیزی که در شک نیست کلاس او است و او سوارکار خود را تحت تأثیر قرار داده است. بیوک در مورد برنده 9-4 گفت: “او یک بازیکن دوست داشتنی است که کار خود را دیر شروع کرد و فقط می تواند پیشرفت کند زیرا این سومین دوره او بود.” او در Epsom نیست، اما من مطمئن هستم که آنها فکر خوبی برای مکمل کردن او خواهند داشت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …