دختر سیزده ساله برای فرار از حمله به کوسه در فلوریدا مشت می زند | فلوریدا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک دختر 13 ساله روز پنجشنبه با مشت به این موجود متجاوز و درنده از حمله کوسه در سواحل فلوریدا فرار کرد.

این نوجوان، الا رید، به خبرگزاری محلی 10 فلوریدا جنوبی گفت، در کنار یکی از دوستانش در آب عمیق نشسته بود که با درد شدید و شدید مواجه شد.

رید گفت: “خود کوسه بسیار قدرتمند بود.” این چیزی بود که من بیشتر از همه احساس کردم زیرا واقعاً به شکمم ضربه می زد.

رید گفت که وقتی کوسه به او رسید، مشت زد. در حالی که کوسه شنا کرد، تقریباً بلافاصله برگشت. رید به ایستگاه گفت: “این من را تنها نمی گذاشت، بنابراین مجبور شدم از بازویم استفاده کنم و از دستم نیز استفاده کنم، بنابراین بازو و انگشتم را گرفت.”

رید سپس برای برادر و مادرش فریاد زد. مادرش گفت: “این دیوانه کننده بود، زیرا او تقریباً از سر تا پا کاملاً غرق در خون بود، بنابراین نمی توانست واقعاً ببیند چه اتفاقی افتاده است.” او می لرزید، اما آرام بود.

به گزارش Local 10، رید که از ناحیه معده، بازو، زانو و انگشت گاز گرفته شده بود، 19 بخیه دریافت کرد. رید می‌گوید: «من نسبت به هر اتفاقی که افتاد، تا حدودی در شوک بودم، بنابراین واقعاً دردی نداشتم زیرا آدرنالین از سقف عبور می‌کرد.

رید فکر می کند که توسط یک کوسه گاو نر به اندازه 5 تا 6 فوت مورد حمله قرار گرفته است. رید که قصد دارد به آب بازگردد، گفت: «آب زلال بود، بنابراین هرگز نمی‌دانی چه اتفاقی قرار است بیفتد.

بر اساس فایل حمله کوسه بین المللی دانشگاه فلوریدا، فلوریدا پایتخت نیش کوسه در جهان است. از 57 گزش بی دلیل کوسه ثبت شده در سال 2022، فلوریدا 16 مورد را به خود اختصاص داد.

در حالی که سال گذشته هیچ مورد مرگ و میر ناشی از نیش کوسه در فلوریدا رخ نداد، اما منجر به دو قطع عضو شد. بیشتر نیش های بی دلیل کوسه در سراسر جهان در ایالات متحده و استرالیا اتفاق افتاده است.

در حالی که پنج حمله مرگبار در سال 2022 رخ داد، داده ها نسبت به 9 مورد مرگ و میر در سال 2021 و 10 مورد در سال 2020 کاهش یافته است. گاوین گفت: “به طور کلی، تعداد کوسه ها در اقیانوس های جهان کاهش یافته است که ممکن است به آرامش های اخیر کمک کرده باشد.” نایلور، از موزه تاریخ طبیعی فلوریدا.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …