فاش شد: تقریباً 1000 تجاوز در زندان های انگلیس و ولز از سال 2010 تاکنون | زندان و تعلیق

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گزارش شده است که از سال 2010، نزدیک به 1000 تجاوز در زندان ها رخ داده است. مشاهده کننده از نیروهای پلیس در انگلستان و ولز می تواند فاش کند.

2336 تجاوز جنسی دیگر در همان دوره به پلیس گزارش شد و کارشناسان هشدار دادند که آمار واقعی برای هر دو جنایت ممکن است بسیار بیشتر باشد زیرا همه حملات گزارش نمی‌شوند.

در پاسخ به ناظر اندرو نیلسون، مدیر کمپین ها در لیگ هاوارد برای اصلاحات کیفری، گفت که “تحقیقات حداقلی – و فقدان نگران کننده سیاست های منسجم و به طور مداوم – در رابطه با رابطه جنسی توافقی و اجباری در پشت میله ها” وجود دارد.

این تحقیقات در بحبوحه نگرانی فزاینده در مورد ایمنی زندان ها، هم برای کسانی که در زندان هستند و هم برای کارکنان زندان انجام می شود. زندان ها با مشکلات مستمر ازدحام بیش از حد، کاهش کارکنان و کاهش بودجه مواجه هستند که با بیش از یک دهه اقدامات ریاضتی از سوی دولت های متوالی تحت رهبری محافظه کاران تقویت شده است.

بر اساس تحقیقات نصرالاسماعیل، مدرس جرم‌شناسی در دانشگاه بریستول، تأثیر ریاضت‌ها باعث شده است که زندان‌های انگلیس «نتوانند محیط‌های امنی برای افزایش جمعیت زندان‌ها فراهم کنند».

طبق یک گزارش دولتی، از سپتامبر 2022، کمی بیش از نیمی (52٪) از زندان‌های انگلیس و ولز شلوغ بودند.

دولت سال گذشته از تزریق بودجه 500 میلیون پوندی برای ایجاد هزاران زندان جدید برای مردان و زنان خبر داد. در بریتانیا کمتر از 90000 نفر در زندان هستند.

در عین حال، زندان ها برای جذب و نگهداری کارکنان با مشکل مواجه هستند. پس از کاهش 600 افسران و مدیران زندان در سال 2021-2022، دولت تحقیقاتی را درباره مشکلات کارکنان در سیستم زندان آغاز کرده است.

از دست دادن کارکنان ایمنی را به خطر می اندازد. نیلسون گفت که لیگ هوارد خواستار آموزش و راهنمایی بیشتر کارکنان شده است، “اما ما می دانیم که بسیاری از افسران باتجربه از آن زمان نیروی کار را ترک کرده اند و زندان ها برای جذب و نگهداری افراد برای جایگزینی آنها با مشکل مواجه شده اند.”

ارقام به دست آمده توسط مشاهده کننده در سال‌های پس از 2016 شاهد افزایش قابل توجهی در گزارش‌های تجاوز جنسی و تجاوز جنسی بودیم که با دوره‌ای که ریاضت‌ها شروع به نیش زدن کردند، مرتبط بود. بر اساس تحلیل معاصر صندوق اصلاحات زندان، کاهش بودجه وزارت دادگستری تا سال 16-2015 بالغ بر 2.4 میلیارد پوند بود.

پلیس دورهام سه گزارش از تجاوز جنسی در سال 2010 دریافت کرد – این میزان در سال 2018 یازده برابر شد و به 33 رسید. پلیس هامبرساید شاهد گزارش‌های خشونت جنسی از پنج به 10 مورد بین سال‌های 2015 تا 2018 بود. پلیس کامبریا افزایش مشابهی را ثبت کرد: تعداد تجاوزات جنسی گزارش‌شده افزایش یافت. از یک مورد در سال 2014 به هشت مورد در سال 2016. افزایش گزارش ها همچنین با فوران خشونت در زندان، از جمله شورش زندان بیرمنگام در سال 2016، که بیش از 500 نفر را درگیر کرد، مرتبط است.

نیروهای دیگر شاهد افزایش گزارش‌های تجاوز جنسی و تجاوز جنسی در سال‌های 2020 و 2021 بودند، زمانی که کشور با همه‌گیری ویروس کرونا مقابله می‌کرد. پلیس بزرگ منچستر 18 گزارش از تجاوز جنسی در سال 2020 دریافت کرد و پلیس ویلتشایر گزارش هایی از چهار مورد تجاوز در سال 2022 و سه مورد در سال 2020 دریافت کرد – پس از دریافت تنها سه مورد در هفت سال گذشته.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در حالی که این تحقیق از گزارش‌های پلیس برای سنجش خشونت جنسی در زندان‌ها استفاده کرده است، سایر منابع داده نشان می‌دهند که میزان خشونت و تجاوز در کل زندان همچنان بالاست. آخرین آمار ایمنی در بازداشت که توسط وزارت دادگستری منتشر شده است، 20993 حمله را در 12 ماه منتهی به دسامبر 2022 ثبت کرده است که از این تعداد 12٪ “حمله جدی” در نظر گرفته شده است. خشونت جنسی از جمله این موارد است. تعداد حملات جدی نسبت به سال قبل 19 درصد افزایش داشته است. ۱۹۵ مورد تجاوز جنسی زندانی به زندانی در زندان ثبت شده است که ۲۶ درصد کمتر از ۲۶۵ مورد ثبت شده در سال ۲۰۱۹ است.

خشونت جنسی یک مسئله در سراسر زندان زن و مرد است. لرد کین در سخنانی در سال 2020 به مجلس اعیان گفت که در دهه گذشته 122 مورد تجاوز جنسی در زندان های زنان رخ داده است.

وزارت دادگستری تایید کرد که تعداد تجاوزات زندانی به زندانی، از جمله تجاوزات جنسی، بیش از یک چهارم از سال قبل از همه گیری کاهش یافته است.

سخنگوی سرویس زندان گفت: «ما ادعاهای تجاوز جنسی را بسیار جدی می‌گیریم و همه حوادث را برای بررسی به پلیس ارجاع می‌دهیم. سرمایه‌گذاری 125 میلیون پوندی ما در اقدامات امنیتی، زندان‌ها را ایمن‌تر می‌کند، در حالی که ما خطوط کمکی شبانه‌روزی زندانیان و دوربین‌های پوشیده از بدن را برای همه کارکنان خط مقدم معرفی کرده‌ایم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …