رنجرز با کروز دربی مقابل سلتیک پایین‌تر از حد، تسلی خاطر را نجات می‌دهد لیگ برتر اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رنجرز سلتیک را 3-0 در ایبروکس شکست داد، در حالی که مایکل بیل اولین پیروزی خود را در مقابل Bhoys به عنوان سرمربی آنها تجربه کرد.

تاد کانتول پس از 5 دقیقه نفس‌گیر، تیم میزبان را به گل برتری رساند و در دقیقه 34، جان سوتار، مدافع برگشته، اولین گل آبی‌های روشن خود را از روی کرنر وارد دروازه کرد. مد ساکالا در دقیقه 70 بازی را 3-0 کرد تا یک پیروزی قانع کننده را در برابر قهرمانان پایین تر از لیگ برتر به دست آورد.

این اولین موفقیت بیل در پنج تلاش مقابل تیم پارک هد از زمان هدایت جیووانی فن برونکهورست در نوامبر گذشته بود و به 34 بازی بدون شکست سلتیک در داخل کشور پایان داد – اگرچه تیم آنگه پستکوگلو همچنان در مسیر سه گانه داخلی باقی می ماند، با فینال جام حذفی اسکاتلند مقابل. تیم قهرمانی اینورنس در همپدن پارک در 3 ژوئن برگزار می شود.

تاد کانتول گلزنی کرد تا رنجرز 1-0 پیش بیفتد.
تاد کانتول گلزنی کرد تا رنجرز 1-0 پیش بیفتد. عکس: استوارت والاس/شاتراستاک

اگر هیچ چیز دیگری نباشد، این یک نشانگر بسیار مورد نیاز برای Beale و Rangers با چشم انداز فصل آینده بود، اگرچه آنها به این عنوان پی خواهند برد و جام ViaPlay قبلاً به سلامت در اتاق غنائم پارک سلتیک بود.

گمانه زنی های قبل از بازی در مورد ترکیب تیم ها زمانی پایان یافت که اعلام شد سوتار جانشین بن دیویس مصدوم شده است، رایان جک به هافبک بازگشته و خاخام ماتوندو و ساکالا در خط مقدم هستند و رابی مک کروری دوباره به آلن مک گرگور کهنه کار در دروازه ترجیح داد. . پستکوگلو الکساندرو برنابی را جایگزین گرگ تیلور کرد و اوه هیون گیو مهاجم کره جنوبی را برای کیوگو فوروهاشی و لیل آبادا وینگر را برای دایزن مائدا به خدمت گرفت.

به دلیل مسائل مربوط به “ایمنی و امنیت” هیچ هواداری در استادیوم وجود نداشت، همانطور که رنجرز در ماه آوریل از انتهای شرقی گلاسکو بازدید کرد و شروعی تاول‌آمیز از سوی تیم میزبان بود که باعث شد بازی باز شود. در حالی که دفاع سلتیک در حال هوا بود، شوت جان لاندسترام از فاصله 25 یاردی توسط جو هارت دفع شد و کانتول به سرعت واکنش نشان داد و توپ را از 8 یارد از میان پاهای دروازه بان سلتیک عبور داد.

اولین حمله واقعی سلتیک لحظاتی بعد تقریباً گل تساوی را به همراه داشت. آبادا در سمت راست حرکت کرد و وقتی او او را انتخاب کرد، چیپ مهاجم سلتیک مک کروری را شکست داد اما تیرک را قطع کرد و رنجرز بهبود یافت. ماتوندو سپس در حالی که سلتیک پرس می‌کرد، از زمین خارج شد، اما تلاش دوربرد او به راحتی توسط هارت نجات یافت.

پشتیبانی میزبان تیم خود را به جلو ترغیب می کرد اما میهمانان بازی را کنترل می کردند، اما زمانی که از کرنر جیمز تاورنیر، سوتار از کرنر جیمز تاورنیر، مدافع سلتیک را دفع کرد و با ضربه سر از هارت گذشت تا اولین گل خود را پس از پیوستن به باشگاه ایبروکس از هارتز انجام دهد. در تابستان.

در حالی که سلتیک برای بازگشت به بازی فشار می آورد، زمانی که کانر گلدسون، مدافع آبی های روشن، کانر گلدسون، با دست روی توپ افتاد، اما داور استیون مک لین بازی کرد، یک درخواست پنالتی وجود داشت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سلتیک ممکن بود در دقیقه 50 زمانی که جک توسط مت اوریلی دزدیده شد، نتیجه را کاهش دهد، اما پس از گذشتن از سوتار، ضربه این هافبک به طرز درخشانی توسط مک کروری به بالای دروازه برخورد کرد و تیم گوان از کرنر جان سالم به در برد. در انتهای دیگر، لحظاتی بعد پس از ضد حریف رنجرز، هارت یک ضربه کانتول را به دور تیرک حرکت داد، و دقایقی بعد یک درایو زاویه دار را از بازیکن سابق نوریچ نجات داد – اگرچه مک لین در کمال تعجب یک ضربه گل دریافت کرد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

سلتیک به سقوط خود کمک کرد زمانی که ساکالا از تردید بین کارل استارفلت و کاپیتان کالوم مک گرگور استفاده کرد تا با دور از هارت مسابقه دهد و به دروازه خالی برای پیروزی ضربه بزند که اگرچه در واقعیت کاری برای متوقف کردن پیشرفت سلتیک تحت مدیریت پستکوگلو انجام نداد، اما به بیل اجازه داد. فضای تنفسی برای ایجاد تغییرات اساسی در تیمش برای فصل آینده.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …