معلم فلوریدا به دلیل نمایش فیلم دنیای عجیب | فلوریدا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مقامات آموزش و پرورش فلوریدا به یک معلم مدرسه گفتند که پس از آن که دوستش ادعا کرد که او انیمیشن دنیای عجیب دیزنی را به دانش‌آموزان نشان داده است، تحت تحقیقات سوء رفتار قرار گرفته است.

تحقیقات ادعایی پس از نمایش ادعایی دنیای عجیب در بحبوحه حملات ران دیسانتیس، فرماندار راست‌گرای جمهوری‌خواه به مربیان انجام می‌شود که شامل سانسور کتاب و محدودیت در بحث‌های نژادی و جنسیتی می‌شود، در حالی که او برای نامزدی حزبش در انتخابات ریاست‌جمهوری با صحبت‌های «ضد بیداری» تلاش می‌کند.

“دوست من دنیای عجیب دیزنی را در کلاس درس فلوریدا نشان داد و یکی از دانش آموزان آن را به والدین خود گزارش داد. اکنون او توسط دولت تحت بازرسی است.» کارل زی توییت کرد در 11 می فلوریدا برای معلمان امن نیست، به اینجا نقل مکان نکنید.

این فیلم شامل گروهی از کاوش‌گران است که سعی می‌کنند «سرزمینی مرموز را از از دست دادن منبع انرژی حیاتی‌اش نجات دهند».

زی عکسی از نامه‌ای از وزارت آموزش فلوریدا را همراه داشت که در آن آمده بود: «پس از دریافت یک شکایت، این دفتر تشخیص داده است که تحقیقات در مورد ادعاهایی مبنی بر اینکه شما در رفتار نامناسب شرکت کرده‌اید، تضمین می‌شود».

نامه ادعایی ادامه می‌دهد: «اگر شاهدان یا مدارک مرتبط با پرونده دارید، حداکثر تا دو هفته پس از دریافت این نامه، آنها را به این دفتر ارسال کنید». CBR.com اولین بار در توییت Zee گزارش داد.

در نامه ادعایی اتهامات خاصی علیه این معلم ذکر نشده است. وزارت آموزش فلوریدا بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

زی در پاسخ به یکی از کاربران توییتر که گفته بود معلمانی که قانون را زیر پا می گذارند، تحت بازجویی قرار می گیرند، نوشت: «او از هر والدینی که در کلاس درس هستند اجازه نمایش فیلم های Disney & Dreamworks را در کلاس امضا کرده است، حتی خطوطی را برای مشخص کردن والدین فیلم های خاص ارائه می دهد. نمی خواست نشان داده شود هیچ استثنایی نوشته نشد، بنابراین نه، او قانون را زیر پا نگذاشت. دوباره امتحان کن، doofus.”

اخبار مربوط به تحقیقات ادعایی با نگرانی معلمان فلوریدا در مورد اینکه آنها توسط قانون جدید حمایت شده توسط DeSantis مانع و مرعوب شده اند مطابقت دارد. او بدون مدرک ادعا کرده است که “تلقین در مدارس ما” وجود دارد و به دبیر مطبوعاتی خود اجازه داد ادعا کند که معلمان دانش آموزان را “آرایش” می کنند.

قانون جدید فلوریدا عملاً منجر به ممنوعیت کتاب‌ها شده است و کلاس‌های درس و کتابخانه‌ها کتاب‌ها را به دلیل نگرانی‌هایی که حاوی محتوای «نامناسب» هستند حذف می‌کنند.

یکی از معلمان انگلیسی دبیرستان در پالم بی، فلوریدا، به آبان نیوز گفت که یک کتابدار یک سوم کتاب‌های کلاسش را با خود برد – از جمله مجموعه‌ای از شعرهای امیلی دیکنسون، که در فهرست کتاب‌های چراغ سبز او نبود.

دیسانتیس همچنین پس از مخالفت غول سرگرمی از قانون “نگو همجنسگرا” خود، دیزنی را به عنوان یک شرکت مورد حمله قرار داد. او با امضای لایحه‌ای که دیزنی را به عنوان یک منطقه ویژه خودمختار در نزدیکی اورلاندو سلب می‌کرد، به دیزنی پاسخ داد.

دیسنی با طرح دعوای حقوقی فدرال علیه دسانتیس مبارزه کرد و مدعی شد که او علیه شرکت به دلیل بیان اولین اصلاحیه حق آزادی بیان خود تلافی کرده است. در این دعوا، دیزنی از تلاش فرماندار برای تصرف منطقه ویژه جلوگیری می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …