کوین سینفیلد: هر چه این ماراتن بیشتر طول بکشد، زمان بیشتری را با راب می گذرانم لیدز راینوس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اساز استادیوم هدینگلی، جایی که کوین سینفیلد با آن مترادف شد، از تپه عبور کنید، و نمی‌توانید یک نقاشی دیواری عظیم از افسانه لیگ راگبی را از دست بدهید. افتخار قرار گرفتن آن در مرکز جامعه نشان دهنده تأثیری است که او در طول دوران بازیگری خود بر شهر لیدز داشت و در روز یکشنبه تنها مناسب است که 12000 نفر در افتتاحیه ماراتن راب بارو لیدز از کنار آن نقاشی دیواری فرار کنند.

نوامبر 2020 بود، در روزهای تاریک قرنطینه، زمانی که سینفیلد برای اولین بار ایده جمع آوری پول را نه تنها برای حمایت از هم تیمی سابق خود در لیدز راینوس، بلکه از همه افرادی که تحت تأثیر بیماری نورون حرکتی قرار گرفته بودند، به ذهن متبادر کرد. بارو یک سال قبل تشخیص داده شده بود که این بیماری را دارد.

سینفیلد هفت ماراتن را در هفت روز دوید که میلیون‌ها نفر جمع آوری کرد، و به دنبال آن دو چالش مهم دیگر را دنبال کرد: دوی 24 ساعته از لستر تا لیدز و اخیراً هفت ماراتن خیره‌کننده در همین چند روز. سینفیلد می گوید: «اما وقتی اولین کار را انجام دادیم، همیشه می دانستم که می خواهم به ایجاد چیزی کمک کنم که بتوانیم همه آن را به اشتراک بگذاریم. مشاهده کننده.

در ابتدا 7777 مکان در مسابقه یکشنبه وجود داشت، این ادای احترام به پیراهن شماره 7 بورو با افتخار برای Rhinos پوشیده بود. اما این رویداد در عرض چند هفته تمام شد و مردم مجذوب شجاعت بارو و تلاش های سینفیلد برای جمع آوری کمک های مالی شدند. اکنون بیش از 12000 نفر می دوند که 40 درصد از شرکت کنندگان در اولین ماراتن خود شرکت می کنند.

سینفیلد فقط آن را اجرا نمی‌کند: او بارو را با یک صندلی چرخدار سفارشی هل می‌دهد. این 26.2 مایل قدرت غیرقابل تصوری از هر دو است، اما، شاید مهمتر از آن، دوستی بین این جفت را نشان می دهد.

او می گوید: «این زمان با هم بودن است که من مشتاقانه منتظرش هستم. ما لحظات بسیار خنده‌داری را در طول مسابقات Leeds 10k داشتیم، زمانی که یک آزمایش آزمایشی را پیش‌بینی کردیم و در حالی که برقراری ارتباط برای او دشوار است، می‌دانم چه زمانی می‌خندد، و شما می‌توانید آن را ببینید. ما یکشنبه کمی خوش می گذرانیم، به شما قول می دهم.

ما تنظیمات جزئی را روی صندلی او انجام دادیم که نمی‌توانم بگویم آیرودینامیک است، اما امیدوارم برای او راحت‌تر باشد. برای من کمتر است، اما آیا این حتی مهم است؟ دفعه قبل کمی خوش گذراندیم و این آخر هفته بیشتر هم خواهیم داشت. هیچ فشاری در طول زمان وجود ندارد، برای یک بار.

من سه هفته پیش در ماراتن لندن دویدم و همه می خواهند بدانند زمان شما چقدر بوده است، اما این مهم نیست که چقدر طول می کشد. هر چه بیشتر طول بکشد، زمان بیشتری را با او می گذرانم، بنابراین من واقعا مشتاقانه منتظر آن هستم.

این نگرش فداکارانه است، اما شاید چیزی کمتر از آنچه از مردی انتظار می رود که از زمان تشخیص بارو، هدف خود را به نورافشانی در کانون توجه کسانی که با MND زندگی می کنند، نباشد. او قبلاً میلیون‌ها دلار جمع‌آوری کرده است و ماراتن تضمین می‌کند که می‌توان پول بیشتری را برای تحقیق و حمایت از مبتلایان به این بیماری خرج کرد.

کوین سینفیلد در طول هفت ماراتن اولترا در همین چند روز
کوین سینفیلد در طول هفت ماراتن اولترا در همین چند روز. عکس: استیو ولز / پی

سینفیلد در مورد میلیون‌ها پوندی که انتظار می‌رود این ماراتن جمع آوری کند، می‌گوید: «پول عالی است، اما مهم‌تر از همه، امید می‌دهد. «مردم در گذشته با MND تنها مانده اند و از بیرون آمدن از خانه های خود خجالت می کشند. اکنون آنها می توانند زندگی خود را بگذرانند و امیدوار باشند که داروهایی وجود داشته باشد که بتواند این روند را کاهش دهد و روزی درمان پیدا کند. پول جمع آوری شده به افراد بسیار باهوش تر از من این فرصت را می دهد که کار خود را انجام دهند. ما اکنون به دلیل تلاش‌های همه، شانس مبارزه برای درمان داریم.»

سینفیلد آنقدر متواضع است که نمی‌تواند اعتراف کند که تلاش‌های اوست که چنین حمایتی را در میان جهان گسترده‌تر برانگیخته است. اما او امیدوار است که حجم این ماراتن نادیده گرفتن افرادی که تحت تأثیر MND هستند را غیرممکن کند. دولت قبلاً 50 میلیون پوند برای تأمین مالی تحقیقات در مورد این وضعیت متعهد شده است که 27 میلیون پوند از آن آزاد شده است. او اصرار می کند: «معلوم است که این کافی نیست.

سینفیلد در روزهای اولیه جمع آوری کمک های مالی خود اصرار داشت که او فقط “یک همسر در حال دویدن برای یک همسر” است که به شعار غیر رسمی برای ماراتن لیدز تبدیل شده است. او می‌گوید: «این همه به نام راب است، که آن را واقعاً خاص می‌کند.

“آیا فکر می کردم 12000 نفر در چنین مسابقه ای شرکت کنند؟ احتمالاً نه، اما هیچ چیز با راب و اینکه چقدر الهام بخش بوده است، مرا شگفت زده نمی کند. یکشنبه سخت خواهد بود، درد خواهد داشت، اما 12000 نفر وقت خود را برای تمرین برای این کار و تلاش برای انجام آن صرف کرده اند. من نمی توانم به اندازه کافی از آنها تشکر کنم. آنها بخشی از چیزی خواهند بود که برای بسیاری از افرادی که با MND زندگی می کنند، زندگی را تغییر می دهد. این یک چیز قدرتمند است.»

سینفیلد سال‌ها توسط هواداران لیدز با توجه به موفقیت‌های قهرمانانه‌اش در زمین، «سر کیو» لقب گرفته است. روز یکشنبه، زمانی که او به نام دوستی یک چالش بزرگ‌تر را انجام می‌دهد، جهان گسترده‌تر دقیقاً دلیل آن را درک خواهد کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …